reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

a gdzie jest Aga 002??????????/ czyzby wziela urlop po przymusowych feriach Szanownego Juniora....;-)

odezwij sie babo zza wielkiej wody:tak:
 
reklama
ja też dostałam nospę na takie bóle...

zjadłam dziś pół pizzy i jest mi teraz tak niedobrze,że ledwo leżę...:no::no::no: mąż idzie na noc do pracy-nienawidzę tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!znów chyba nockę filmową zaliczę...a rano mam zanieść mocz do laboratorium...będą sobie hodowali bakterie...zobaczymy czy te moje kłucia w podbrzuszu to rozciągająca się macica czy bakterie w pęcherzu...
 
Dziekuję kochaniutkie!!!

Aniam no to pakujemy dupska i brzuszki i w drogę:-D:-D:-D przed siebie!!

super!!!! a nadal nie mam
ale czuję sę trochę sierota komunikacyjna i chyba nie mam do prawka talentu
.

Mój talent się nagle znalazł jak kupiliśmy autko:-D piękne lśniące z chromami i jak zobaczyłam siebie za kółkiem -jak pięknie wyglądam -to talent jakoś sam przylazł:-p

Kici Ty się nie wygłupiaj tylko do lekarza dzwoń:wściekła/y:
 
ja też dostałam nospę na takie bóle...

zjadłam dziś pół pizzy i jest mi teraz tak niedobrze,że ledwo leżę...:no::no::no: mąż idzie na noc do pracy-nienawidzę tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!znów chyba nockę filmową zaliczę...a rano mam zanieść mocz do laboratorium...będą sobie hodowali bakterie...zobaczymy czy te moje kłucia w podbrzuszu to rozciągająca się macica czy bakterie w pęcherzu...

a jak zakupy?? udaly sie:-)??

no i jak pisanie racy, mam nadzieje ze juz blizej konca niz dalej:-)
 
hejka, zauwazylam ze nieraz piszecie o zlym samopoczuciu, bolach, depresyjnym dniu itp. ja musze powiedziec ze od jakiegos tygodnia czuje sie super, dokladnie jak moja gin powiedziala ze najgorsze jest do 28 tygodnia, potem juz puszcza, mnie wogole brzuch nie boli tak jak wczesniej, nie ciagnie, nieraz w nocy jak sie przewracam to mnie zaboli, a w dzien to tylko jak mnie mala mocniej kopnie to zaboli hihi, a samopoczucie mam super i zadnych depresji, ani razu w ciazy nie plakalam, ostatnio nawet wogole sie nie denerwuje i ciagle mam dobry humor, moze zaczyna sie ten najlepszy okres ciazy??
 
hejka, zauwazylam ze nieraz piszecie o zlym samopoczuciu, bolach, depresyjnym dniu itp. ja musze powiedziec ze od jakiegos tygodnia czuje sie super, dokladnie jak moja gin powiedziala ze najgorsze jest do 28 tygodnia, potem juz puszcza, mnie wogole brzuch nie boli tak jak wczesniej, nie ciagnie, nieraz w nocy jak sie przewracam to mnie zaboli, a w dzien to tylko jak mnie mala mocniej kopnie to zaboli hihi, a samopoczucie mam super i zadnych depresji, ani razu w ciazy nie plakalam, ostatnio nawet wogole sie nie denerwuje i ciagle mam dobry humor, moze zaczyna sie ten najlepszy okres ciazy??

Fajnie masz ja mam jeszcze zmienne nastroje i wszystko zależy z jakim humorem wstanę i czy udało mi się chociaż troszkę pospać w nocy :zawstydzona/y:
 
dagsila, z magisterką jestem w bardziej szczerym polu niż byłam miesiąc temu...aż wstyd się przyznać,ale robię niewiele...:wściekła/y: ale-napiszę!!!wszystko w swoim czasie;-)
kupiłam dziś kilka łaszków i łóżeczko plus komoda zamówione w klupsiu za 500 zł...więc zakupy udane...;-);-);-)

schowałam się pod koc z kotami i czytam ''jak przewijać niemowlę'':-)
 
ja byłam w koperniku , a nie myslałas o lepiej matce polce? O madurowiczu słyszałam juz tyle opini że w pozytywnych przewaga dla kopernika.
marysia ja mam z madurowicza moją lekarkę , która jest kierownikiem od usg i robi cesarki i najprawdopodobniej będzie mi robiła bo mniej więcej z nią rozmawiałam. Leżałam tam dwa razy i jestem zadowolona z opieki i całej reszty wiadomo że zawsze coś nam nie leży ale to w każdym szpitalu jest coś nie tak. Ja w matce polce nie chce rodzić bo mało słyszę pozytywnych opinii o tym szpitalu po za tym leżałam tam i nie wspomne o podejściu lekarzy nie wiem może akurat tak trafiłam. Ale nie byłam zadowolona . W madurowiczu jest odnowione 3 i 4 piętro czyli sale po porodach i jest naprawdę ładnie więc ja już jestem tam zdecydowana zawsze tam leżałam jak coś się działo więc mają całą dokumentację. Trzy koleżanki rodziły w madurowiczu i to nie dawno i były zadowolone.
 
reklama
Do góry