reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Ba bardzo Ci wposlczuje :-( Odpocznij....bidulko. Moze lepiej zrobic zakupy przez internet...no zalezy czy taka forma zakupow Ci odpowiada.


Ja nie chce straszyc, ale niestety im dalej tym gorzej :( Ja w 9 miesiacu mialam juz taka depreche, ze zyc mi sie nie chialo. Za to jak urodzilam dzidzie to bylam najszczesliwsza na swiecie :) Tak chyba juz musi byc.
 
Ostatnia edycja:
To zycze ci zeby tych dni bylo jak najmniej. A moze goraca czekolada ;)?
Troche zelaza nie zaszkodzi a humor poprwic moze :-)
 
Ja nie chce straszyc, ale niestety im dalej tym gorzej :( Ja w 9 miesiacu mialam juz taka depreche, ze zyc mi sie nie chialo. Za to jak urodzilam dzidzie to bylam najszczesliwsza na swiecie :) Tak chyba juz musi byc.

A ja czułam się dobrze i do końca autem sobie śmigałam więc było fajnie:-D

Kici - Ty idz babo na L4 a nie tak jexdzisz do tej roboty:no: No tylko Ci tyłek skopac :wściekła/y:
 
;-)Hej Dziewczyny!!!
Co tam u Was? Wczoraj wróciłam ze stolicy - przedostać się przez tą chlapę i śniegi to po prostu koszmar:baffled:! Jeszcze do tego korki i ściski w autobusach. Aż się wszystkiego odechciewało:-(
 
marysia a w jakim byłaś szpitalu może w madurowiczu?? Bo ja chce tam rodzić w sumie już tam leżałam dwa razy więc wiem co i jak na sali do cięcia cesarskiego też byłam bo miałam tam szewek zakładany a ze i tak mnie czeka najprawdopodobniej cesarka to to mi chyba wystarczy.

ja byłam w koperniku , a nie myslałas o lepiej matce polce? o madurowiczu słyszałam juz tyle opini że w pozytywnych przewaga dla kopernika.
 
A ja czułam się dobrze i do końca autem sobie śmigałam więc było fajnie:-D

Kici - Ty idz babo na L4 a nie tak jexdzisz do tej roboty:no: No tylko Ci tyłek skopac :wściekła/y:
Moje dwie ciaze, to jakby ciaze zupelnie dwoch roznych osob. Pierwsza tragiczna - zaliczylam wszystkie mozliwe dolegliwosci i hospitalizacje, lacznie z zagrozniem poronnym. A ta? Nic mi nie jest...kompletnie nic. Jakbym w ciazy nie byla :confused: Tylko czytam i autentycznie wspolczuje, bo wiem jak to jest.
 
dziewczyny mam pytanko czy bóle ciągnące brzucha podczas chodzenia to norma..wiem że każda ciąża jest inna , ale mam lekarza za 2 tygodnie dopiero i nie wiem czy spokojnie czekać, czy moze udać sie do niej wczesniej? Jestem w 25tyg ciązy
 
reklama
dziewczyny mam pytanko czy bóle ciągnące brzucha podczas chodzenia to norma..wiem że każda ciąża jest inna , ale mam lekarza za 2 tygodnie dopiero i nie wiem czy spokojnie czekać, czy moze udać sie do niej wczesniej? Jestem w 25tyg ciązy

u mnie to norma i lekaz mi nospe na rozluznienie i lezycho zalecil. trzeba ogolnie zwolnic tempo. jeszcze troszeczke nam tylko zostalo do kwietnia:-)
 
Do góry