reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
do domu mam aż 40km... środkami komunikacji miejskiej... dla własnego bezpeczeństwa poczekam, aż poczuje się lepiej :eek:

wypiłam słodki sok z wodą zobaczymy czy mi pomoże... :(
a Kuba tak wierzga jak nigdy... chyba czuje, że coś jest nie tak...
 
dzięki dziewczyny za wsparcie... poza ciążą, zawsze jak coś mi było to to bagatelizowałam... no ale, teraz jestem odpowiedzialna nie tylko za siebie... a że całą ciążę było dobrze, to teraz się wystraszyłam :-(
na zwolnienie idę od 1/02 więc za niedługo...
 
po słodkim soku mi lepiej... ale nie wiem czy to powód do radości... może poprostu spadł mi poziom cukru we krwi... chociaż to niemożliwe bo rano jadlam płatki z mlekiem... no nic... nie będę się na zapas martwić... nadal mi słabo, ale serduszko się uspokoiło... postaram się dzisiaj odpoczywać w domu... jutro badania, a pojutrze odbiorę wyniki i zobaczymy czy wszystko w porządku... 3majcie kciuki...
 
po słodkim soku mi lepiej... ale nie wiem czy to powód do radości... może poprostu spadł mi poziom cukru we krwi... chociaż to niemożliwe bo rano jadlam płatki z mlekiem... no nic... nie będę się na zapas martwić... nadal mi słabo, ale serduszko się uspokoiło... postaram się dzisiaj odpoczywać w domu... jutro badania, a pojutrze odbiorę wyniki i zobaczymy czy wszystko w porządku... 3majcie kciuki...


trzymamy:tak:
 
Kici ja też planowałam jeszcze troszkę popracować, ale organizm sam wie kiedy ma dość. Trzymamy kciuki, żeby już wszystko było ok.
 
witam sie z ranka :-d

moja coreczka ulozona jest glowka do gory i kopie mnie po jelitach. Wczoraj w nocy kopala baaaaardzo nisko i bardzo mocno, czy to moze prowadzic do problemow z szyjka macicy? Wiecie moze cos na ten temat??
olapolap u mnie tak było pare dni mała tak szalała i kopała że coś mi nie grało ale tak mocno ze nie wyrabiałam budziła się o 24.00 a szalała do 4.00 a ja nie wiedziałam co zrobić jak zadzwoniłam do ginki to kazała przyjechać sprawdzić zbadała na fotelu i wszystko było dobrze a jak zrobiła usg dowcipne to się okazało że szyjki zostało tylko 2cm i się otworzyła na 1,5cm i po wybraniu paru globulek na oczyszczenie i założyli mi szewek.za tydzień mam wiytę i mam nadzieję że szewek trzyma i że nie będę musiała leżeć plackiem bo już nie mam siły.
agatkoekstra wiadomość ogromne gratulacje:-):-):-):-).

kochane ja wczoraj bardzo źle się czułam było mi tak nie dobrze wieczorem i tak bolała mnie głowa że nie mogłam dać sobie rady.
kici nie ma co bagatelizować musisz odpocząć bo ta jazda 40km to nie wskazana.
Dziewczynki wiecie co u wesołej bo miała iść na kontrolę z tą szyjką i się nie odzywa a ja się już martwie.

JA WYJŚĆIOWĄ WAGĘ PRZED CIĄŻĄ MIAŁAM 55KG A TERAZ 60KG Z KAWAŁKIEM WIĘC NIE ZA DUŻO NA SZCZĘŚCIE:-)
 
hej dziewczynki
ale dawno mnie tu nie było, ostatnio nie mam na nic czasu w pracy zawrót głowy rozliczenia roczne się zaczeły:baffled::baffled::baffled: a przychodzę do domu i też barkuje mi czasu robiliśmy remont w korytarzu teraz zaczyna się urządzanie pokoiku dla Natalki i tak wkółko oszaleć można za szybko mi ucieka ten czas. Nawet nie mam godzinki żeby nadrobić to co pisałyście przez ostatnie dni ale obiecuje że postaram się odezwać co jakiś czas i dać znak że wszystko ok
buziaki kochane grubaski:-):-):-)
 
reklama
A ja mówiłam, że w styczniu będzie już mało czasu na wszystko :tak: No i niektórym nawala samopoczucie, ale moja przyjaciółka mówi, że to tak natura stworzyła, żebyśmy chciały urodzić (mimo bólu i innych 'atrakcji') ... coś w tym chyba jest.
 
Do góry