reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

:baffled::baffled::baffled:
Chyba coś mi jest... ręce mi się lekko trzęsą... puls mam 102, do tego jakoś mi niedobrze się zrobiło... myślałam że to z głodu, ale zjadłam i mi nie jest wcale lepiej... w dodatku tak jakoś mi słabo... :-:)-:)-:)confused::confused::confused:
 
reklama
13x13 super, gratulacje. To pierwsze podejście było?
Położyłam się na chwilkę i mi się przysnęło na 40 minutek, tak mi się błogo pod kołderką zrobiło. W tym czasie mężuś odwalił prasowanie i zrobił mi kakao. Żyć nie umierać:-):-)
 
:baffled::baffled::baffled:
Chyba coś mi jest... ręce mi się lekko trzęsą... puls mam 102, do tego jakoś mi niedobrze się zrobiło... myślałam że to z głodu, ale zjadłam i mi nie jest wcale lepiej... w dodatku tak jakoś mi słabo... :-:)-:)-:)confused::confused::confused:


moze bąbel gdzies uciska... poloz sie

13x13 gratulejszyn:-D
 
Witam się:-D:-D:-D

A ja dziś w tej śnieżycy o 9 rano ZDAŁAM PRAWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

super!!!! a nadal nie mam
ale czuję sę trochę sierota komunikacyjna i chyba nie mam do prawka talentu

ja podgladam styczniowki, bo kibicuje tam znajoimej ;-)i tez jak czytam o tych czopach, skurczach i innych to robie sie zielona ze strachu :-D:-D:-D
Ale ostatnio tam byla laska z rekordem chyba czasowym na BB...
O 7.37 chyba jeszcze pisala na BB ze sie zbiera do szpitala, a 8.10 dziecko bylo na swiecie! To sie nazywa ekspresowy porod :-D

a ja jakoś w to nie wierzę...
 
moze bąbel gdzies uciska... poloz sie

13x13 gratulejszyn:-D

jestem w pracy :eek: nie mam gdzie się położyć...
skoczę do automatu po coś słodkiego może... bo czytałam, że niski poziom cukru może wywołać kołatanie serca, drżenie rąk a nawet omdlenia... no a jakby nie było to ja mam wszystko poza omdleniami...

a mały od kilkunastu minut rusza się co nie miara... :confused:
 
jestem w pracy :eek: nie mam gdzie się położyć...
skoczę do automatu po coś słodkiego może... bo czytałam, że niski poziom cukru może wywołać kołatanie serca, drżenie rąk a nawet omdlenia... no a jakby nie było to ja mam wszystko poza omdleniami...

a mały od kilkunastu minut rusza się co nie miara... :confused:


uwazaj na siebie.. a jak cos to moze zwolnij sie i idz do domku.. moja koleznak z pracy w ciazy czesto tak miala, a synek naciskal i cisnienie momentalnie w gore - robila sie na przemian czerwona - biala - zilona. wszyscy bylismy wystraszeni i dostala nakaz pojscia do domu a pozniej L4. dlatego uwazaj Kochana na siebie

i dawaj znac jak sie czujesz
 
no ja nie wiem jakie mam ciśnienie, bo ciśnieniomierz mam w domu... zmierzyłam sobie jedynie puls, bo czuje jak mi serce świruje... :eek:
całą ciążę czułam się wspaniale i teraz jestem zaniepokojona... i jeszcze czytałam, że to mogą być wczesne obiawy cukrzycy... no tak jeszcze tego mi tylko brakuje... dobrze, że jutro mam to badanie glukozy... a póki co siedzę i piję wodę :eek: może uspokoję serduszko
 
13x13- gratulacje :-D
Kici- Ty się może lepiej zwolnij z pracy, idź do domu i się połóż, bo nie ma co szarżować.

Ze zgagą już był trochę spokój, a dzisiaj znowu mnie dopadło i od rańca humorek mam raczej kiepski. Nic to- kiedyś przejdzie.
 
reklama
Kici- Ty nas tu nie strasz....:-(mam nadzieję że zaraz Ci minie i poczujesz się lepiej. A może czas pomyśleć o odpoczynku?
13x13 gratuluje zdanego prawka:-)ja też zdawałam w styczniu ale dwa lata temu!
Zjadłam obiad i mnie jakoś zmuliło....pospałabym z godzinkę-ale muszę iść na zakupy :dry:
 
Do góry