reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

hejcka;)


jak sie macie;???

ja dzsaj cos nie w sosie jestem wydardlam sie z rana na M.i jest mi smutno i zle....:(


buzka milego dnia
 
reklama
Ja w carrefourze tez zawsze ide do tej kasy, no chyba, ze akurat w innych sa male kolejki. Szkoda, ze w zwyklych sklepach nie ma takiej kultury (nawet kasjerzy nie sa przeszkoleni zeby wypatrzywac czy gdzies na koncu nie stoi ciezarna) i czasem trzeba stac 15 minut lub dluzej :baffled:

A ja Ci powiem jak to jest bo sama pracowałam jako kierownik sporego sklepu z ciuchami . Nie kazda cieżarna chce być obsłuzona poza kolejką , kilka razy mi się tak trafiło że poprosiłam i usłyszałam dzięki postoje . I przestałam prosić uważam ze kazdy ma buzie i moze podejść . ostatnio miałam nawet przypadek że byłam w HM a że przeceny były to kolejka 50m i podeszłam i pytam czy mogę bez kolejki , na to jakas baba że tam też jedna jest w ciązy i jakoś stoji , to powiedziałam grzecznie że jak chce stac to jej sprawa , a dwa że jakby pani była kulturalna to by tą panią przepuściła:-D

Znowu sypie śnieg .. no kurde ile można :-D
Laska z Szymkowego watku z Irlandii właśnie pojechała rodzić trzecie dziecie normalnie mam stresa jakbym sama już miała rodzić:-D Pewnie będzie ekspresem:tak:

O kg się nie wypowiadam bo ja tylko jem i siedze na dupie:wściekła/y::wściekła/y:
 
Cześć Moje Piękne Brzuchatki!:-D

Nadrobić Was nie sposób! Przejrzałam więc mniej więcej co jest "na tapecie" ;-)

Wszystkim "Problemowym Mamusiom" zdrówka życzę!

Co do wagi to u mnie przed ciążą było za dużo więc teraz niby mi wolno przytyć max 11-12kg. :sorry2: Narazie jest +7,5 :confused: zobaczymy co będzie dalej...:sorry2:

Nie udzielałąm się ostatnio bo robiliśmy mały rekonesans po sklepach wyprawkowych z M a wieczorem wsiąkałam w internet, żeby czytać opinie o danych rzeczach gdzie się da. Kupiliśmy już parę drobiazgów, a na rzeczy większe mamy już typy, trzeba podjąć tylko ostateczną decyzję i zamówić :-)

U mnie ogólnie ok- trochę walczyłam z przeziębieniem bo M był solidnie chory w poprzednim tyg. ale chyba się udało ;-) Mała kopie co jakiś czas:tak:, a brzuszek twardnieje pare razy dziennie... spacery odpadają bo boli jek diabli (ta jakby kolka) :baffled: ale na krótkie dystanse typu z auta do sklepu i po sklepie to jest ok :-D

Pozdrawaim wszystkie mamusie i uciekam robić obiadek :-)
 
hejcka;)


jak sie macie;???

ja dzsaj cos nie w sosie jestem wydardlam sie z rana na M.i jest mi smutno i zle....:(


buzka milego dnia
Mnie wlasnie cos glowa rozbolala, od 4dni kawki nie pilam (moj zyciowy rekord) wiec chyba musze dzis sobie ja zafundowac.
Posiedzialam przed telewizorem, ale juz mnie nadwyrezony brzuchol boli od zginania. Zawijam sie do gory do cieplego lozeczka, poczytam sobie i pewnie pospie :-)
 
Laska z Szymkowego watku z Irlandii właśnie pojechała rodzić trzecie dziecie normalnie mam stresa jakbym sama już miała rodzić:-D Pewnie będzie ekspresem:tak:
ja podgladam styczniowki, bo kibicuje tam znajoimej ;-)i tez jak czytam o tych czopach, skurczach i innych to robie sie zielona ze strachu :-D:-D:-D
Ale ostatnio tam byla laska z rekordem chyba czasowym na BB...
O 7.37 chyba jeszcze pisala na BB ze sie zbiera do szpitala, a 8.10 dziecko bylo na swiecie! To sie nazywa ekspresowy porod :-D
 
Witam się:-D:-D:-D

A ja dziś w tej śnieżycy o 9 rano ZDAŁAM PRAWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powinno być z urzędu ważne na Grenlandii i obydwu biegunach bo hardcore był niezły;-) a jak powiedziałam S że zdałam to oznajmił "pewnie kruszynka pomagała mamusi":-p

Oj jak ja wczoraj wieczorem cierpiałam:baffled::baffled::baffled: mała waliła w brzuch aż podskakiwał:-p

BMI w ciąży się nie liczy -to fakt

Katik tak to czkawka:-D:-D:-D takie podskoki w brzuniu:-D:-D:-D

Czy Wasze maluchy też tak naparzają rączkami po brzuchu:confused::confused::confused: ja czuję bicie z dwóch stron -tam gdzie mocniej wnioskuję że od nóżek -po drugiej stronie od rączek:baffled:

Aaaa i od 2 nocy śpię na plecach:szok: bo ten mały nerwus nie daje mi na boku poleżeć:baffled:
 
cześć kobitki!!!
jadę właśnie z mężusiem po łóżeczko i komodę z przewijakiem...ale się cieszę...aż sobie oczka pomalowałam ładnie;-) pomijam fakt,że jestem przeziębiona(mam nadzieję,że tylko przeziębiona),jak tylko wrócę-wskakuje do wyrka!!!

chwaliłam się już,że pojawiają mi się rozstępy na brzuszku?w pasie na pępku już prawie 105 cm:szok::szok::szok: cellulit też wyjątkowo okazały.....mniammm...niezłe ciacho ze mnie...hihihihihi....i po każdym kwadransie spaceru -stękam i dyszę:tak: nooo i chodzę jak ''raper z bronxu'' już od jakiś 3 tygodni!!!:-D:-D:-D:-D:-D sam sex,hihihihihi..............
 
reklama
Witam się:-D:-D:-D

A ja dziś w tej śnieżycy o 9 rano ZDAŁAM PRAWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powinno być z urzędu ważne na Grenlandii i obydwu biegunach bo hardcore był niezły;-) a jak powiedziałam S że zdałam to oznajmił "pewnie kruszynka pomagała mamusi":-p

Gratulacje , to gdzie mnie zabierasz ?:-D
 
Do góry