reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dagsila moze pochwalisz sie swoim przykladowym jadłospisem dziennym, jesli Ci to nie bedzie przeszadzac. Cały czas mnie dziwi jak mozesz sie miescic w spodnie sprzed ciazy! Nie mialas zadnych zachciaek w postaci lodow np? Ja miałam i moze stad te 15kg na plusie!
Katik nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze nie ja jedyna. Po ciazy na pewno schudniemy i bedziemy sper laski!!

hehe zaskoczylam nawet siebie tymi gaciami:-) no ale na poczatku rzygalam po wszytkim i wszytkim co roznilo sie od nektarynki:-) a od kiedy moge jesc to jem. zazwyczaj to co mam w lodowce, wiec ciezko konkretnie okreslic moj jadlospis. kocham gibos, salatki z tunczyka, slodycze:-) a lody... jak byl na nie sezon to mnie mdlilo na sama mysl, a teraz baaaaardzo zadko bo nie chce sie rozchorowac. no i jesli chodzi o mcdonaldy, kfc i tego typu przybytki, to mam jeden skuteczny hamulec w postaci swojego meza, ktory nie pozwala na tuczenie Margolci byle czym:-) no i jak mam ochote na bigmaca to lece po jablko lub banana. jednak z niczym sie nie ograniczam, mam tylko problem ze smazonym na glebokim oleju bo mi smierdzi:-)
ja tez pod wzgledem wagi swojej zawsze mocno zakomplksiona i chyba me dziecie mi przemiane materii poprawilo. o i co wazne nie mam problemow z zatrzymaniem wody w organizmie i z kupa:-D
no to tyle o moim bogatym zyciu gastronomicznym:-)

Gosiu - nie bylas na watku kulinarnym? Przeciez Dagsila to tam prym wiedzie ;-);-);-);-)

Co do tych lasek to naprawde mam nadzieje, ze uda sie zrzucic to co mamy teraz w nadmiarze :sorry2:

hehe no tak, lubie nasz watek kulinarny:tak: i jeszcze nie powiedzialm dosc w przybieraniu na wadze, wiec sie nie martwcie podgonie;-)
 
reklama
Witam sie z ranka :-D

Moja coreczka ulozona jest glowka do gory i kopie mnie po jelitach. Wczoraj w nocy kopala baaaaardzo nisko i bardzo mocno, czy to moze prowadzic do problemow z szyjka macicy? Wiecie moze cos na ten temat??
 
BMI to najprosciej mowiac wskaznik masy ciala. Tutaj bardzo tego pilnuja (choc nie wiem czemu nadal jest tyle otylych angielek). Tutaj mozesz sprawdzic sobie swoj BMI.
BMI. Oblicz swój BMI!
CO do odchudzania - to wiadomo ze nie mozna. Dieta- zadna wieksza tez pewnie nie wchodzi w gre. Co najwyzej moze mniej slodyczy i wiecej owocow i warzyw.
Ja obiecalam sobie troche tez przystopowac ze slodyczami, ale ogolnie stwierdzilam ze co tam - dieta bedzie po kwietniu. I tyle.
.
Katik najgorsze jest to, żw w kwietniu też nie koniecznie,
podobno jak się karmi piersią to też nie można się odchudzać, bo wydzielają się toksyny, które przenikają do pokarmu i nie są dla dzidzi dobre,
jedyny plus że od samego karmienia się chudnie

a ten BMI cały mam
Twój BMI: 27.5 - Okres przed otyłością. :) he he

waże już 75 kg a miałam 62 kurcze i jeszcze prawie 3 miesiące
 
Ostatnia edycja:
melduje się na posterunku :-)

wczoraj wieczorem do was zajrzałam, ale byłam tak padnięta, że nic nie napisałam...:baffled:

wczoraj miałam wysoki poziom hormonów :p (przez warunki pogodowe zapewne) no i jak wracałam w tramwaju to nie wytrzymałam i dogadałam jakiejś psicie! stałam nad nią z dwoma torbami, z brzuchem wywalonym na jej głowę... no oki... spoko postoję sobie... luzik... ale jak ta psita zaczęła się na mnie pchać na chama jak chciałyśmy obie wysiąść na tym samym przystanku to nie wytrzymałam! Powiedziałam jej, że nie dość że ciężarnej nie puszcza to jeszcze pcha się na chama jak wielka pani! ta do mnie z ryjem, że na czole nie mam napisane że jestem w ciąży, no to ja jej, że no faktycznie bo brzuch mam wielki jak arbuz bo go połknęłam!! dodałam, że znieczulica ludzka nie zna granic i życze jej tego samego w moim stanie! :-D wyżyłam się :cool:
 
Witam witam i o samopoczucie pytam :-):-)
wagą się kobietki nie przejmujcie, będziemy miały co robić jak się maluchy urodzą..
Według tego BMI co podałyście też jestem przed otyłością i co mam zrobić? A nic.. przeczekać.. ważne, że wyniki badań wszystkie wzorcowe.. inna sprawa, że tak naprawdę to dopiero teraz mam większy apetyt, ale staram się trzymać od zachcianek z daleka, dlatego nie mam w domu słodyczy :-)
 
Kici, ta znieczulica jest straszna, jak sie samemu o siebie nie zawalczy to nikt nam zycia nie ulatwi :-( Ja wiem na przyklad, ze u mnie juz widac, ze jestem w ciazy nawet jak mam na sobie kurtke - trzy osoby, ktore nie mialy pojecia o mojej ciazy zapytaly mnie, jak tylko mnie zobaczyly, kiedy mam termin, wiec to juz o czyms swiadczy - dziwne, ze jakos ludzie w komunikacji miejskiej i w sklepach tego nie widza :wściekła/y:
 
reklama
Do góry