reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aguś- to dobrze że już zdrowiejesz, a rosołek też dobrze Ci zrobi :-)
Ja dziś ugotowałam na obiad zupkę wielowarzywną na skrzydełkach- mniam:-)aleśmy się właśnie z Antosiem objadli- do tego wrzuciłam sobie dwie cienkie paróweczki cielęce żeby za skromnie nie było :-DDziecięciu chyba smakowało bo teraz sobie fika...a w pierkarniku mam jeszcze zapiekanki- ale wstawie je jak Pan tata z pracy wróci
 
reklama
kici widzę że twój mężuś tak jak mój dzisiaj też był zły na coś a na mnie się wyrzył powiedziałam mu żeby się ogarnął i powyrzywał na kimś innym i się rozłączyłam a on później dzwonił pare razy i mnie przepraszał.
Kochane a ja kupiłam zuzi pare rzeczy tak jak pisałyście:-):-). Kupiłam 3body z krótkim rękawkiem z myszką miki:-) 3body z długim rękawem z kubusiem puchatkiem:-) i pajacyka takiego troszkę cieplejszego różowego jakbym urodziła troszkę wcześniej to zuzi musi być cieplutko i zamówiłam matę edukacyją taką z krówką jest prześliczna:-):-) więc humorek mam lepszy:-):-). No i mamy już jedną wyprawkę dla niuni taką ładniutką:-).
 
A ja dzisiaj byłam zwiedzać szpital w którym chce rodzić..i tak wielu moich mieszanych uczuciach juz bym chciała żeby to juz był termin i żeby maleństwo było już z nami na świecie:)
 
dziewczyny jakich używacie kremów do twarzy, czy wprowadziłyście jakieś zmiany?
podobno trzeba uważać na witaminę A i retinol,
zastanawiam się czy mogę sobie uczyć matujący (bo mam cerę mieszaną) przeznaczony po 30 (a mam prawie 28)
w pierwszej ciązy używałam tylko jakies delikatne naturalne nivea itp i żadnych pod oczy, a teraz ten regenerujący pod oczy też by się przydał... :tak:
 
a ja dzisiaj byłam zwiedzać szpital w którym chce rodzić..i tak wielu moich mieszanych uczuciach juz bym chciała żeby to juz był termin i żeby maleństwo było już z nami na świecie:)
marysia a w jakim byłaś szpitalu może w madurowiczu?? Bo ja chce tam rodzić w sumie już tam leżałam dwa razy więc wiem co i jak na sali do cięcia cesarskiego też byłam bo miałam tam szewek zakładany a ze i tak mnie czeka najprawdopodobniej cesarka to to mi chyba wystarczy.
 
akaata to Ty też nasza Szwagierka ;-) to pijesz z nami :-D

Jakby się tak głębiej zastanowić to większość to szwagierki, te chłopy to wszystkie takie same:-)

a ja dzisaj ubralam spodnie sprzed ciazy:-D:-D:-D:-D i hip hip (hipopotam) hurra nawet mnie nie cisan nigdzie i smigam w nich dzisiaj na nasze rodzicielskie studia:-D

alez sie tymi spodniami ucieszylam, ech i zas lepszy dzien:-D

Chyba nic tak nie poprawia humoru jak wbicie się w ciuch w który według wszelkich praw natury nie powinnyśmy się już zmieścić. Gratuluję i zazdroszczę
 
dziewczyny jakich używacie kremów do twarzy, czy wprowadziłyście jakieś zmiany?
podobno trzeba uważać na witaminę A i retinol,
zastanawiam się czy mogę sobie uczyć matujący (bo mam cerę mieszaną) przeznaczony po 30 (a mam prawie 28)
w pierwszej ciązy używałam tylko jakies delikatne naturalne nivea itp i żadnych pod oczy, a teraz ten regenerujący pod oczy też by się przydał... :tak:

Ja używam tego co przed ciazą , matujacy clinique na dzień na noc jakas tam regenerująca nivea i taka baza pod krem na noc este lauder . Pod oczy tez używam krem ale nie żadne na zmarszczki bo ja mam tłustą cere i nie mam do czego :-D Wit A uzywam maść jak mam nardzo suche ręcę albo łokcie
 
huhuhaaaaaaaaaaaaaaaaa nasza zima zła...
nie wiem co w niej mój S widzi ale lata co chwilę przewalać tony śniegu z kupki na kupkę:confused::confused::confused: i odśnieża samochód -co odśnieży to za chwilkę 20cm śniegu na nim:-p:-p:-p dobrze że dziś nie pada to trochę ze mną posiedzi:-D ale cieszy się z zimy jak dziecko.... bleeee

Kwiatuszku a nie masz zgagi po ciemnym pieczywie???

Aniam nie wiem co ma zadupie do tych złogów śniegu bo wokół mnie wszystkie ulice poodśnieżane a nasza domkowa zasypana w pizdu:wściekła/y::wściekła/y: solą nie sypią tylko zgarniają na chodnik a z chodnika wszyscy wrzucają na drogę i tak w kółko...

Nadrobiłam dzisiejszy dzień ale nie mam siły (znowu) pisać... a jutro powtórka z rozrywki grrrrrrrrrrrrrrrrr

Spokojnego wieczorka mamuśki
 
Dagsila: ja również gratuluję tego wyczynu, u mnie no way, urósl już nie tylko brzuszek al i tyłek, a tak w ogóle to zauważyłam ostatnio, że mi się buzia jakoś tak dziwnie powiększyła, help!!!!

13x13: na szczęście nie mam zgagi, dziś wprowadziłam w życie akcję z tym pieczywem fitness w tle,
w ogóle gdyby nie ptasie mleczko wedla sztuk 5, to mogłabym powiedzieć, że nieźle się dziś sprawowałam,
na sniadanko płatki z mlekiem
obiad jajko iw psomniany ryż z warzywami
a teraz kolacja z tego pieczywa z serkiem i pomidorkiem
no i w miedzy czasie berliso i maslanka truskawkowa
nienajgorzej :)

aniam: ja mam jakis matujący dr eris YOU od 30 lat, podobno dobry, chyba spróbuję a tak poza tym to mam cerę mieszaną, a teraz zrobiła się wyjąkowo skłonna do podraznień i przesusza się na policzkach psikam się wodą termalną dla złagodzenia
a ten pod oczy też mam lekko przeciwzmarszczkowy, nie mam zmarszczek ale tak "na zaś" tylko nei wiem czy go można w ciązy
kiedys przeciwzmarszczkowe kremy stosowało się po 50 wiec kobiety w ciazy nie mialy takich dylematów :-D
 
reklama
Dagsila: ja również gratuluję tego wyczynu, u mnie no way, urósl już nie tylko brzuszek al i tyłek, a tak w ogóle to zauważyłam ostatnio, że mi się buzia jakoś tak dziwnie powiększyła, help!!!!

13x13: na szczęście nie mam zgagi, dziś wprowadziłam w życie akcję z tym pieczywem fitness w tle,
w ogóle gdyby nie ptasie mleczko wedla sztuk 5, to mogłabym powiedzieć, że nieźle się dziś sprawowałam,
na sniadanko płatki z mlekiem
obiad jajko iw psomniany ryż z warzywami
a teraz kolacja z tego pieczywa z serkiem i pomidorkiem
no i w miedzy czasie berliso i maslanka truskawkowa
nienajgorzej :)

aniam: ja mam jakis matujący dr eris YOU od 30 lat, podobno dobry, chyba spróbuję a tak poza tym to mam cerę mieszaną, a teraz zrobiła się wyjąkowo skłonna do podraznień i przesusza się na policzkach psikam się wodą termalną dla złagodzenia
a ten pod oczy też mam lekko przeciwzmarszczkowy, nie mam zmarszczek ale tak "na zaś" tylko nei wiem czy go można w ciązy
kiedys przeciwzmarszczkowe kremy stosowało się po 50 wiec kobiety w ciazy nie mialy takich dylematów :-D
 
Do góry