reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Podpisuje i ja listę obecności.

dziewczyny, zjadłam dziś u teściowej 3 schabowe!!!!!!!!nie wspominam o rosołku,torciku,ziemniaczkach i surówce-bo toż to dodatki tylko:tak::tak::tak:

a teraz będziemy grali w MONOPOL z mężusiem:tak:

jak ja uwielbiam monopol :-) ale mój T. nogdy nie chce ze mną grać, bo nie lubi bo go nudzi.

zapomniałam dodac ze dzisiaj mam 2 zajecia w szkole rodznia wiec wieczoram albo jutro bedzie streszczenie:-)

No doczekać się nie mogę ;-)

witajcie;:)

Moglabym do was was dolaczyc:)

tez bede mamusia i to 16 kwietnia;)

Witam nową kwietnióweczkę. :-)

Kici ja bede pisała wszedzie gdzie mi kazecie, wiec jak b edzie nowy watek to tam sie uzewnetrznie:-)
a ja znam bol meza zlosnika. K. to mega nerwus i go wszytko denerwuje. snied, nieszczelne okna, zimna podloga, katar, herbata, ludzie ktorzy kiepsko prowadza samochod, sole na dachu, praca, brak bracy i miliardy innych rzeczy.

nie no normalnie mój mężul, :-D

Kwiatuszku a pokusze Cię
czekolada_w_kostce.jpg

a co tylko ja będę jeść słodycze, podzielę się ;-)

U nas też zima pełna gębą, chociaż dzisiaj to w miarę ciepło bo ok. 0 stopni więc nie jest źle, no tyle że śniegu po kolana i gdziekolwiek się przemieścić to już problem.
 
a co do tego że może się szybko skończyć wątek to nie widzę jako takiego problemu :-) jak będzie miał 20 stron a nie 800 to zawsze łatwiej przewertować :-D

Gdzies go się potem dolepi jak coś :)

Aniam
szkoda że się z mężem nie wybrałaś, to byś do mnie z Szymkiem na kawę wpadła, Hania byłaby wniebowzięta, bo jej towarzystwa do zabawy brakuje :) a pogoda taka beznadziejna, że w domku siedzimy ;-)

Musze kiedyś pojechac bo mam tam kolezanki tez z Szymkowego forum . Ale pogoda marna na takie jazdy a jak J dzwonił to był wyoadek i stał więc ja nie wiem na która on tam zajedzie . Ze szczecina smiga do poznania :no: Za dużo tego
 
mam 0,5 l coca-coli na czarna godzne schowane;-)tylko ciiiii, bo mąż na mnie krzyczy za niezdrowe napoje:-D


hahahaha ;-) ja mam piccolo w domu schowane :-D a cola... jakby była tak super nie zdrowa to połowa amerykanek miałaby problemy z ciążami ;-)

z resztą jak raz na jakiś czas wypijesz szklaneczkę to nic Ci nie będzie :-D

no to siuuuup
 
akaata to Ty też nasza Szwagierka ;-) to pijesz z nami :-D

aniam no właśnie jakby co się podczepi gdzieś ;-) w końcu Ty moderatorka :-D
 
Uroki życia na zadupiu :) Dobrze że wszystko tak właściwie mam . Pługa tu nie widziałam i pewnie nie zobacze
hehe dobre, polska ludowa... na najlepszym zadupiu mieszka moj brat, wybudowali sie na zamknietym osiedlu domkow kolo wiochy zabitej dechami, wszystko pieknie i fajnie jak jestes tam tylko wez tam do nich dojedz i wroc! tam psy du..mi szczekaja, tam nawet ulicy dojazdowej nie ma....
acha a co do coyote to widzialam ze na innych watkach sie udziela, takze lepiej by bylo gdybys to ty sie zgodzila byc nasza moderatorka
 
reklama
Do góry