reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Wczoraj byłam na wizycie u urologa, no i bez zmian. Pytał się w ogóle po co przyszlam itp. :baffled: W wynikach posiewu z nefrostomii znowu mam bakterie, ale tym razem kumulacja i są 2! Gronkowiec (tym razem jakiś biały) i ta bakteria przez którą ostatnio leżałam w szpitalu. Doktorek kazał się nie przejmować, bo bakterie będą dopóki mam rurkę w nerce :baffled: i albo mu ufam albo żebym sobie lekarza zmieniła... :confused: przemyślimy to... hihi i nie wiem co mam robić. bo on mówi że to w rurce one siedzą a nie w nerce i że nie ma szans by się przedostały dalej, no ale kurde dla mnie to jakieś nie do pojęcia. POwiedział też że póki dobrze się czuję i nie gorączkuje, i nie piecze mnie przy oddawaniu moczu to żebym się nie przejmowała, ale kurde łatwo mówić. Eh
szczerze, ja bym poszla na konsultacje z innym.... ale to tylko moje zdanie ;-)!
 
reklama
CZESC KOCHANE TAK MI BRAKOWAŁO MIESZKANKA W TYM SZPITALU ŻE JAK WCZORAJ PRZYTULILAM SIE DO PODUSI I MEZUSIA TO SPAŁAM JAK NIEMOWLE:-):-).
JA DOSTAŁAM DUŻO LEKÓW NA TWARDY BRZUSZEK BO PO ZAŁOŻENIU SZEWKA MOŻE CZĘŚCIEJ TWARDNIEĆ I NA TĄ NERKE MAM NADZIEJE ŻE SIĘ NIE POGORSZY.ZA TYDZIEŃ WIZYTA U GINKI I OKULISTY I SIĘ OKAŻĘ CZY BĘDĘ MIAŁA CESARKE MAM NADZIEJE ŻE TAK BO PO TYCH WSZYSTKICH STRESACH NIE MAM JUŻ NAPRAWDE SIŁY:no::no:. U NAS W ŁODZI ZAWIEIJA NIE ZŁA ALE NA SZCZĘŚCIE JA JESTEM POD KOŁDERKA I OGLĄDAM TELEWIZOREK:-):-).
KOCHANE ŻYCZE MIŁEGO DNIA BUZIACZKI PÓXNIEJ JESZCZE ZAJRZE DO WAS
 
hej dziewczynki

Karola
super że jesteś już w domku i że wszystko dobrze z tym szwem!! teraz dwupak do kwietnia:-)

akaata skonsultować się z innym lekarzem zawsze mozesz, a póżniej zdecydujesz co i jak:) trzymaj się!!

mnie wczoraj dopadły jakieś nudności zgaga i inne takie przyjemności, normalnie sama radość, od rana myślałam że umrę, dopiero kolo 18 doszlam do siebie, nawet caly dzien nie miałam siły kompa włączyć... dziś już na szczescie dobrze:-) mam nadzieję ze to pierwszy i ostatni raz

już mi sie wszystko miesza, gdzieś czytałam o opuchliznach, na szczescie jeszcze mnie nie dopadły, ale w 1 ciąży zaczelam wygladać jak balon na ostatnie 4-5 tygodni, bez powodu przytyłam wtedy 6 kg, chyba z tej wody, a zeszło mi jakoś pare tygodni po porodzie dopiero, tak to żadnych normalnych butómw nie mogłam włożyc... oby tym razem było lepiej, a tym co już puchną szczerze współczuję!!

miłego dzionka kochane, uciekam bawić się z synkiem, wczoraj już był wystarczająco poszkodowany ze sie do niczego nie nadawałam...
 
witam, czy jest może wśród was ktoś z łodzi kto by mogł mi polecic dobry szpital . Szukam szkoły rodzenia ,a wedlug mojej ginekolog najlepiej taka ktora byłaby w szpitalu w którym chce rodzić.
marysia ja polecam szpital madurowicza naprawdę szpital jest oki jest tam na pewno szkoła rodzenia wiem bo już tam leżałam więc jak dla mnie szpital oki . Po za tym 3 i 4 piętro czyli porodówka i oddział dla matek z dzieckiem jest odnowiony i co najważniejsze szpital ma najlepszą ekipe lekarzy w łodzi. Ja mam z tamtąd lekarkę małgorzatę perenc i naprawde jestem zadowolona ja chyba będę musiałą mieć cesarkę ale np. Pare dni temu miała zakladany szewek więc byłam na sali operacyjnej gdzie wykonują cesarki i jest naprawdę wszystko zadbane. Ja polecam ten szpital.
 
Nooooooooooo i wstawiłam zdjęcia z 27tc:-D:-D:-D:-D cieszę sie jak dziecko;-)

No i przyznałam się ile przytyłam -6,5kg od początku ciąży:szok::szok::szok::szok:
Słuchajcie dobrze że już jestem w domu to skończy się dokarmianie przez mamuśkę i teściową....:baffled::baffled::baffled:
Brzusio w najszerszym miejscu 88 cm

Obiecałam że będę od poniedziałku -niestety jeszcze tydzień muszę się bez Was pomęczyć -S ma urlop i nie wiem czy będzie czas na net:-p:-p:-p:-p

Poza tym zawierucha i śnieżyca -dobrze że wczoraj wróciliśmy do Warszawy po czarnych drogach bo dziś nie byłoby szans....

A co mi tam tutaj tez wrzucę zdjęcia:tak::tak::tak: aaaaaaaa i z góry przepraszam za fryz -suszarka została u teściów:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: same rozumiecie:baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witam was kochane:-)
Karola mam do ciebie pytanie: dlaczego masz założony szew??nie wystarczył krążek (pessar)? Może o tym wsominałas ale mnie długo nie było więc wybacz:-)
Ja się zdecyduje jednak na ten krążek, przemyślałam to i będę spokojniejsza. Powiem wam że ten ból w macicy jest tak bolesny że nie mogę normalnie funkcjonowac. Już nawet jak chodzę (oczywiście żółwim tempem) to bardzo boli, KOSZMAR jakiś!!A w nocy dzisiaj nie mogłam spac bo jak się przewracałam z boku na bok to myślałam że się rozpłaczę. Myślę, że jak będę miec ten krążek to mi trochę przejdzie.
A na dodatek od 4 dni mam mega bóle głowy, w środę i czwartek wzięłam Apap a od wczoraj się męczę bez. Zaczęły się "uroki" ciąży!!

A dzisiaj byłam na małych zakupach ale to na osobnym wątku:-)

13x13 pięknie wyglądasz:-)
 
A ja mam chyba rwe kulszowa bo od paru dni czuje bol w lewym udzie ktory promieniuje do posladka:-( najbardziej dokucza mi w nocy az tak ze bol mi sprawia zmiana pozycjii:-(
 
reklama
Witajcie mamusie :-) pogoda nie rozpieszcza, ale weekend, mężuś w domu i humor dopisuje. Siedzimy w domu i szykuje się książkowo-filmowy dzień :-)
Aniołku - ja tez mam wrażenie, że mi brzuszek trochę jakby się zsunął, ale najgorsze, że mnie od wczoraj boli wysoko tak jakbym miała kamień w żołądku, taki ciężar. W ogóle fizycznie czuję się do kitu.. powolna, ociężała.. masakra. Wczoraj tak uważałam, żeby się nie poślizgnąć jak wyszłam na małe zakupy, że szłam jak paralityk :-)
Gdzie ta dawna, energiczna pełna wewnętrznej energii Ja??
Milutkiego dnia i dobrego samopoczucia Wam życzę! :-):-):-)
 
Do góry