reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

A ja mam chyba rwe kulszowa bo od paru dni czuje bol w lewym udzie ktory promieniuje do posladka:-( najbardziej dokucza mi w nocy az tak ze bol mi sprawia zmiana pozycjii:-(

iza813 ja mam identycznie, nie wiedziałam czy to jest wlaśnie sprawa ciąży czy nie. Dokucza mi to juz od kilku tygodni, bedac na badaniu ginekologicznym pytałam lekarza i powiedział, ze to chyba nie jest spowowodowane ciaża, ale jak to inaczej wytłamaczyc. Okaze sie po porodzie, pozdrawian
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam
Dopiero teraz zapisałam się do Kwietniówek :-)
Lepiej późno niż wcale. Pozdrawiam przyszłe mamusie :-)

url=http://dzidziusiowo.pl]
img-18042010047.jpg
[/url]
 
No i sie rozchorowalam na calego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jakbym malo klopotow miala ze sniegiem i lodem na chodnikach. Gardlo mi tak zawalilo, ze mowic nie moge, bo mnie duzi juz po 2 slowach. Na dodatek jeszcze kaszle jak szalona:-( W zyciu nie zjedlam tyle czosnku i cebuli co przed te ciaze. Po plukance z soli malo nie zwrocilam obiadu, ale czego sie nie robi dla tego malego lobuza co mnie po nerkach kopie:blink: No nic, oby tylko mi sie na pluca czy oskrzela nie rzucilo, to przemecze sie z tym gardlem. Przynajmniej Sz ma spokoj, bo mu glowy nie susze:-p
Mielismy dzis jechac na zakupy, ale z oczywistych przyczyn nic z tego nie wyszlo. Ja nawet nosa spod koldry dzis nie wysadzilam, a biedny Sz az 3 razy do sklepu biegal, bo czegos tak zapomnialam na liscie zakupow umiescic.

karola322
, az mnie wszystko boli jak czytam o Tobie Bidulko:-( 3maj sie Kochana. Dobrze ze juz po wszystkim i teraz juz tylko lepiej bedzie, a do kwietnia juz niedlugo:tak::-)

dziewczyny, czy Wy tez macie juz problem z trzymaniem moczu? Mnie dzis dopadlo, kaszle okropnie i powiem Wam szczerze, ze dobrze, ze mam wkladke, bo normalnie leci mi za kazdym razem pare kropel :zawstydzona/y::zawstydzona/y::no::no:
ja teraz jak kaszle duzo, to zdarzylo sie raz czy 2. Ale czytalam gdzies, ze jak sie miesnie Kegla cwiczy, to bardzo pomaga i przed i po porodzie zeby mocz siedzial tam gdzie ma, nawet przy kaszlu, wiec uparcie cwicze:tak:
 
Ale dziś pogoda. Głowa mi pęka. Wczoraj Jacek szalał z aparatem i robił mi akty. I od wczoraj właśnie przestałam sie przejmować moja wagą rosnącą, bo wyglądam ładnie i kobieco z tym brzuszkiem. Tak więc jakbyście miały kompleksy, polecam tę metodę na nie.

BTW. szukam sobie stanika do sukienki bez ramiączek. Musi trzymać dobrze biust i mieć wielką miskę na moje ogromne ciążowe cycki. Polecacie gdzie mogę go kupić?
 
BTW. szukam sobie stanika do sukienki bez ramiączek. Musi trzymać dobrze biust i mieć wielką miskę na moje ogromne ciążowe cycki. Polecacie gdzie mogę go kupić?
ja polecam sklep Esotiq, który jest w Galeriach, super bieliznę ostatnio kupiłam,
fajne są staniki tzw. półmiękkie, w rozmiarówce aż do G
i do tego jest obecnie noworoczna wyprzedaż -30% i -50%
ja myślałam, że biust mi dużo skoczył, a tymczasem tylko obwód się zwiększył i jestem obecnie na 80 C
 
dzięki karola za wyczerpującą odpwiedź:-) u mnie jest o tyle lepiej, że ja mam szyjkę krótką (teraz mój lekarz twierdzi, że ok. 2 cm) ale zamkniętą - kształ t. Moja mała jest ułożona główką do dołu (główkowo).

Ja się dzisiaj skusiłam, mimo diety, na karpatkę, bo mama upiekła:-) pyszna:-)ale już do środy ani grama;-)
wesoła idź jak najszybciej na założenie tego szwu lub krążka mi tez zostało 2cm szyjki i była zamknieta a od wewnątrz się otworzyla i skracała. Ordynatorka mi powiedziała że 2cm to jest ostateczność żeby założyć szewek bo później nie ma za co złapać i teraz leż i nie szalej nigdzie bo ja byłam pare dni w domu brałam globulki na oczyszczenie macicy przed założeniem szwu bo nie moze być żadnej bakterii , wstawałam tylko do kibelka i się zaczęła otwierać. Nie pomyśl że cię straszę pisze tylko jak u mnie było. Ważne jest to że jak wezmą wymaz przed załozeniem żebyś nie miała żadnej bakterii bo wtedy może się wdać zapalenie i się wszystko na nowo otworzyć ja brałam przez 5dni gynalgin i wymaz wyszedł dobry.mówiła jeszcze że jak jest mniejsza ciąża to łatwiej jest z tym szewkiem bo nie ma takiego ciężaru a u nas jest już ponad połowa ciąża i to jest duży ciężar.
Proszę cię oszczędzaj się dobrze.
 
Dziewczynki powiem wam że już nie mam siły jak zuzia mnie kopie w brzuszku to to dodaje mi wiary że musi być dobrze i ze ona nie długo będzie z nami a jak ją zobacze to o wszystkim zapomnę. 18 stycznia mamy wizytę i mam nadzieję że wszystko już będzie dobrze i że szewek będzie dobrze trzymał, a antybiotyki pomogą na tą nerkę bo boli czasem jak diabli .dziękuję wam za wsparcie bo naprawdę jest mi ciężko ale musimy dotrwać:-):-).
 
reklama
karola, wszystkie trzymamy kciuki,musi być dobrze.przecież ty i zuzka to dzielne dziewuchy jesteście!!!!:tak::tak::tak: każdy tydzień jest teraz sukcesem...głowa do góry!!!

noooo,zaraz szlag mnie trafi...chrapie,wzdycha......to już ostatnia noc w jednym łóżku-aż do kwietnia.postanowione!!!!!!!!!;-):tak:
 
Do góry