reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dobra tytle na temat zakupów i przyjemności.

Wczoraj też byłam na pierwszej wizycie po szpitalu u mojego lekarza prowadzącego. Po pierwsze wyszło mi po obciążeniu glukozą 50 - 135 mg i oczywiście kazał mi zrobic 75 bo jest już przy granicy. I mam sobie zrobic przerwę tygodniową od słodyczy, białego pieczywa, ziemniaków i potem iśc na glukozę. Załamałam się, jak ja wytrzymam bez SŁODYCZY:-(
Druga sprawa to wyszło mi jakieś przeciwciała w Combsie (mam Rh "-"), mam zrobic badanie raz jeszcze, a jak wyjdzie tak samo to znowu do szpitala bo dziecko może miec chorobę hemolityczną:-(Powiedział, że zdarza się to bardzo rzadko ale jednak.:-(
Co do szyjki (powiedziałam mu oczywiście że byłam na kosultacji prywatnie i że wg. tamtego lekarza mam szyjkę 3 cm), powiedział że napewno moja szyjka nie ma 3 cm, nawet nie ma dwóch. I on jednak proponowałby mi założenie pessara. Byłby spokojniejszy. Bo z szyją oprócz tego jest wszystko ok - T kształtna czyli zamknięta, nic tam się nie otwiera. I kazał mi się zastanowic. Aha, i powiedział, że ten ból który mam w macicy jest prawdopodobnie od tej szyjki i od tego że dziecko naciska mi główką. I po założeniu pessara bóle raczej miną. Także cały czas myślę, ale jestem raczej na tak. Tym bardziej że ten ból nie daje mi spokoju, boli bardzo, w nocy nawet przy przewracaniu się z boku na bok to odczuwam w taki sposób że ryczec mi się chce:-(
A z moją niunią wszysko wporządku, zrobił szybkie USG i powiedział że się pięknie rozwija:tak:

Ogólnie stwierdzam, że chyba za bardzo chwaliłam ten mój stan błogosławiony bo jak się zaczęło sypac od 24 tc to nie może się uspokoic:-(A jak już słyszę słowo szpital to mam dośc.

Dziewczyny które mają założony pessar - doradźcie co robic. Jak to wygląda przy normalnym funkcjonowaniu.

POZDRAWIAM
 
reklama
oj strasznie drogie.

ja zrezygnowalam z baldachimu i wszytkich organizatorow, fajbanek - ze wzgledu tez na wlasna wygode, zebym nie musiala prac i prasowac tego non stop.

ogolnie chce kupic tylko ochraniacz, przescieradelko, podusia i kolderka - to juz bardziej zeby bylo ladniej, bo chce dzidzie w spiworku trzymac, zebym sie nie martila ze sie owinela koldra czy cos.
na szczescie mam na glowie kredyt i meza, ktory kontroluje zebym nie popadla w szal kupowanie wszytkiego co zobacze:-)
 
Dzień Dobry:-D

Produkcja taka od wczorajszego wieczora, że nie ma szans się połapać i szczegółowo odpisać ;-) ale przeczytałam :-)

Mam pytanie, trochę nie w temacie, ale może któraś ma doświadczenia- mąż chce mnie wyciągnąć na Avatara i zrodził się problem- 3 D. W ciąży nie zakładam soczewek, bo mnie oczy zaczynjaą boleć w zasadzie od razu :wściekła/y: więc muszę dygać w okularach i pytanie- czy da się jakoś założyć okulary 3D na zwykłe okularki (bez nich niewiele zobaczę i wydatek po prostu nie ma sensu).

I tu zabiorę głos, bo akurat wczoraj byłam w kinie na Avatarze!:-) Baaaaaaaaaaardzo polecam!!!!!!! Moim zadniem (i nie tylko) film jest rewelacyjny! Nie dość, że efekty super to fabuła bardzo przyjemna ;-) a świat, zwłaszcza nocą, przedstawiony w filmie mnie zauroczył w pełni!:-D Ogólnie jestem urzeczona! :-p Oczywiście byłam na 3D i bardzo polecam! Ja ubrałam nowe soczewki specjalnie, żebym mogła wytrzymać (bo też w ciąży średnio toleruję) i było ok, ale okulary 3D są takie wielkie, że spokojnie można je założyć na normalne okularki jako drugą parę- z resztą ludzi etak robią :-) Życze wspaniałej zabawy i daj znać jak się podobało :-D
 
Dzień Dobry:-D

Produkcja taka od wczorajszego wieczora, że nie ma szans się połapać i szczegółowo odpisać ;-) ale przeczytałam :-)



I tu zabiorę głos, bo akurat wczoraj byłam w kinie na Avatarze!:-) Baaaaaaaaaaardzo polecam!!!!!!! Moim zadniem (i nie tylko) film jest rewelacyjny! Nie dość, że efekty super to fabuła bardzo przyjemna ;-) a świat, zwłaszcza nocą, przedstawiony w filmie mnie zauroczył w pełni!:-D Ogólnie jestem urzeczona! :-p Oczywiście byłam na 3D i bardzo polecam! Ja ubrałam nowe soczewki specjalnie, żebym mogła wytrzymać (bo też w ciąży średnio toleruję) i było ok, ale okulary 3D są takie wielkie, że spokojnie można je założyć na normalne okularki jako drugą parę- z resztą ludzi etak robią :-) Życze wspaniałej zabawy i daj znać jak się podobało :-D

My idziemy w niedziele:tak:
 
reklama
Do góry