reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Dagsila - no sie postaralas ze streszczeniem :tak::tak::tak:


Nad ranem odkrylam wode w kranie. Ł gadal z sasiadem - podobo kolo 24 zaczelo leciec, ale my juz smacznie spalismy, umyci w misce i wodzie podgrzanej w czajniki. Horror.

Ja dzis fatalnie...To zle samopoczucie wczoraj zaowocowalo bolem w klatce piersiowej dzis, kaszlem i karatkiem. Na 12sta jade do lekarza, niech mnie oslucha, bo kaszle jak gruzlik.
A dzis zimno u nas jak cholera : -8!!!! Mam nadzieje, ze dzis rury nie sfiksuja :no:

To zdrówka kochana, i po lekarzu pod kolderke mykaj:tak:

A ja spadam...musze sie wyszykowac i isc z córcia do wypozyczalni strojów karnawałowych, bo we wtorek ma bal w przedszkolu. Oczywiscie jak zwykle chce byc ksieżniczką, a sukienka jak zwykle ma byc różowa, ale cóż może na miejscu uda mi się ją przekonac na cos innego:-D
 
Właśnie tylko fakt, ze nie nie maja oddziału dla noworodkow w razie W mnie troszke wstrzymuje, mam jednak nadzieje, ze wszystko bedzie ok! Moze spotkamy sie na porodówce!
 
Cześć mamcie:-)widzę że od rana produkcja wre!
Ja dziś nie wyspana jak diabli:wściekła/y:jak się obudziłam o 3.15 tak usnęłam o 7....i do 9 sobie drzemałam , bo twardym snem nazwać tego nie można. Biedny Pan Tata też nie przytomny i na dodatek chyba zły na mnie wstał do pracy bo pół nocy jęczałam mu nad uchem jaka to ja biedna jestem :confused:
Wstawiłam pranko, zjadłam śniadanko i co tera:dry::dry::dry:Na zakupy pójdę i ciasto już dziś upiekę bo mam ssanie:zawstydzona/y:
Śniegu u nas w nocy spadło znowu po kolana i cały czas sypie- fajna pogoda. Szkoda że Pani Mama się na kulig nie nadaje- bo z chęcią bym skorzystała:tak:
Pachwiny mnie bolą straszniasto , ale jutro wizyta u Pana Dr to ja sobie z nim pogadam :sorry2:
Dagsila- super streszczenie nt szkoły rodzenia. Tak mi się podoba Twoja relacja że chyba zrezygnuję z osobistego uczestnictwa:dry:Powiem Wam szczerze, że mam obiekcję czy zapisać się na szkołę rodzenia. Po pierwsze primo- musiałabym kawał drogi w największych korkach dojeżdżać, po drugie primo- chodziłabym tam zawsze sama bo Pan Tata o tej porze jeszcze w pracy, po trzecie primo oni sobie cenią za te zajęcia 200 zł :shocked2:Może odrobię lekcje online przez internet?
Dagsila ja mam proposition dla Ciebie- jak dojdziecie w szkole do ćwiczeń oddechowych ja Cię bardzo proszę moja droga- zrób na skype telekonferencję z kamerką i nauczysz nas oddychać ooo;-)prawda że genialne?:sorry2:Będziesz naszym guru/góru :confused:
 
Cześć ciężarówki... wybaczcie, ale nie jestem w stanie was nadrobić :eek:
jestem dzisiaj tak na maxa padnięta, że nawet mi się w kompa gapić nie chce...

wczoraj wzięłam sobie pół dnia urlopu... wróciłam do domu, napaliłam w kominku i znowu wróciłam do Warszawy, na firmową kolację... do domu wróciłam po 23... zanim wzięłam prysznic i się nagadałam z moim Bartkiem to już było po północy... no i w nocy pobudka żeby do kominka dorzucić, ale to robie jak automat a wstać muszę i tak na siku... no i podubka o 6:30 i do pracy... znacie jakiś dobry sposób na obudzenie się ? wypiłam słabą kawę, ale jak zwykle to mi gucio dało...
 
Cześć mamcie:-)widzę że od rana produkcja wre!
Ja dziś nie wyspana jak diabli:wściekła/y:jak się obudziłam o 3.15 tak usnęłam o 7....i do 9 sobie drzemałam , bo twardym snem nazwać tego nie można. Biedny Pan Tata też nie przytomny i na dodatek chyba zły na mnie wstał do pracy bo pół nocy jęczałam mu nad uchem jaka to ja biedna jestem :confused:
Wstawiłam pranko, zjadłam śniadanko i co tera:dry::dry::dry:Na zakupy pójdę i ciasto już dziś upiekę bo mam ssanie:zawstydzona/y:
Śniegu u nas w nocy spadło znowu po kolana i cały czas sypie- fajna pogoda. Szkoda że Pani Mama się na kulig nie nadaje- bo z chęcią bym skorzystała:tak:
Pachwiny mnie bolą straszniasto , ale jutro wizyta u Pana Dr to ja sobie z nim pogadam :sorry2:
Dagsila- super streszczenie nt szkoły rodzenia. Tak mi się podoba Twoja relacja że chyba zrezygnuję z osobistego uczestnictwa:dry:Powiem Wam szczerze, że mam obiekcję czy zapisać się na szkołę rodzenia. Po pierwsze primo- musiałabym kawał drogi w największych korkach dojeżdżać, po drugie primo- chodziłabym tam zawsze sama bo Pan Tata o tej porze jeszcze w pracy, po trzecie primo oni sobie cenią za te zajęcia 200 zł :shocked2:Może odrobię lekcje online przez internet?
Dagsila ja mam proposition dla Ciebie- jak dojdziecie w szkole do ćwiczeń oddechowych ja Cię bardzo proszę moja droga- zrób na skype telekonferencję z kamerką i nauczysz nas oddychać ooo;-)prawda że genialne?:sorry2:Będziesz naszym guru/góru :confused:


hehe to musze kamerke kupic:-)

jestem tylko ciekawa jak nam te porody wyjda jak ja bede nauczala:-D:-D:-D:-D
 
Witam was kwietnióweczki:-)
Pierwsze zacznę od dobrych wieści. Byliśmy wczoraj na zakupach w Krk, pierwsze w Bajce - beznadziejstwo, nic ciekawego nie ma, mały wybór. Potem pojechaliśmy do sklepu Entliczek-Pentliczek. Ten sklep zrobił na nas dobre wrażenie bo jest duży wybór a po drugie jest wszystko wystawione, można sobie obejrzec. Tak więc kupiliśmy łóżeczko, to co nam się podobało Łóżeczko SAFARI KLUPŚ NOWOŚĆ@SUPER CENA@ (873120087) - Aukcje internetowe Allegro, kupiliśmy też materac do łóżeczka, wanienkę, prześcieradło, kocyk i po jednej parze - śpiochy, pajacyk, kaftanik i buciki:-)
Spodobała nam się pościel ale powiem wam, że ceny są naprawdę bardzo wysokie. Za 5-elementową pościel musiałabym zapłacic 270-340 zł. Więc porównaliśmy sobie ceny na allegro i zamówiliśmy pościel za 249 zł ale 12-częściową plus gratisy
MY-SWEET-BABY 14-cz.120x90 mat serca + 2 GRATISY (864570113) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Witam was kwietnióweczki:-)
Pierwsze zacznę od dobrych wieści. Byliśmy wczoraj na zakupach w Krk, pierwsze w Bajce - beznadziejstwo, nic ciekawego nie ma, mały wybór. Potem pojechaliśmy do sklepu Entliczek-Pentliczek. Ten sklep zrobił na nas dobre wrażenie bo jest duży wybór a po drugie jest wszystko wystawione, można sobie obejrzec. Tak więc kupiliśmy łóżeczko, to co nam się podobało Łóżeczko SAFARI KLUPŚ NOWOŚĆ@SUPER CENA@ (873120087) - Aukcje internetowe Allegro, kupiliśmy też materac do łóżeczka, wanienkę, prześcieradło, kocyk i po jednej parze - śpiochy, pajacyk, kaftanik i buciki:-)
Spodobała nam się pościel ale powiem wam, że ceny są naprawdę bardzo wysokie. Za 5-elementową pościel musiałabym zapłacic 270-340 zł. Więc porównaliśmy sobie ceny na allegro i zamówiliśmy pościel za 249 zł ale 12-częściową plus gratisy
MY-SWEET-BABY 14-cz.120x90 mat serca + 2 GRATISY (864570113) - Aukcje internetowe Allegro


Łóżeczko przecudne:blink:nad tą pościelą też się rozglądałam bo jest prześliczna, ale ostatecznie chyba wybiorę tą:
~10 el. POŚCIEL 100x135 BABYCODE~ 2 super GRATISY (856242407) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry