reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

katik dawaj znac co na froncie wodnym , u nas w tym roku jeszcze nie zamarzły ale w tamtym nie było 2 razy a ,że ogrzewanie gazowe jest połączone z wodą też nie działało :szok: na szczęście kominek działał.
Prognozy są jednak lepsze na następny tydzień więc trzymaj się kobieto nasza :tak::tak:
To co napisałam , brzmi jakbyśmy mieszkały na Alasce :-D:-D a tutaj takie rzeczy dzieją się ,przy -2-3 stopniach :-D:-D
kleska zywiolowa, juz dawno mowilam, ze tutaj temperatury jakie w zeszlym roku zastaly nas w gorach na sylwestra (-26) spowodowalyby tragedie ostateczna!

katik - to niezly dym u was, jak rury zamarzna to pekna i dopiero sie narobi!! mam nadzieje ze juz do teraz sie sytuacja wyjasnila i naprawili to...
nadal wody brak. Sasiedzi od 13stej podobno siedza juz bez wody, interweniowali, i mialo byc gotowe na 5ta napozniej. No maja spoznienie....

a to prawda, w niemczech tez poziom nauczania totalnie zanizony, w polsce dzieci naprawde o wiele wiecej sie ucza niz w innych krajach europy, choc jestem zdania ze nie wszystko to jest potrzebne... ale to temat rzeka...
tutaj tez tragedia jesli chodzi o poziom nauki. Ja wiem, ze w Polsce same orly sie nie rodza, i wszyscy na stypendiach nie jada, ale jak nieraz rozmawiam z anglikami... i slucham... to rece mam ochote zalamac.
Kojarzycie takie sceny z filmow (no najczesciej made in usa ;-)) jak dzieci jada/ida/sa na konkursach w literowaniu slowek. To sie z takim wielkim wyczynem wiazalo. Ja tutaj widze, ze dla przecietnego anglika przeliterowanie wyrazu to nielada wyczyn. Ile razy jak zapytalam o pisownie jakiegos wyrazu slyszalam odpowiedz: nie wiem, w spellowaniu dobry nie jestem :no:
Zreszta - nie dalej jak wczoraj mowie kolezance, ze ma zapisac w kalendarzu, ze w poniedzialek ide do poloznej, bede pozniej i maja nie umawiac mi spotkan z klientami. Dzis spogladam na kalendarz a tam notka:
Kat will be late - widwafe. Dla niewtajemniczonych - polozna to midwife.
 
reklama
karola was wszystkie pozdrawia,kobietki i przypomina o trzymaniu kciukasów!!!!!!!!


u mnie ok.wizyta chyba z godzinę trwała:tak:...szyjka zamknięta,mała ruchliwa bardzo podobno i uwaga-10.5 kilo na plusie!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D jest niedokrwistość,ale żelaza nie chciałam i obiecałam pić sok z buraczków i taaaakie tam:tak: i nie wiadomo jeszcze czy cesarka będzie czy nie.się zobaczy... niestety nadal nie wiadomo skąd ta duszność ogromniasta i ucisk w mostku:-( obrzęki nóg są,ale doktorek zmierzył ciśnienie i powiedział,że nie ma się czym martwić...2 lutego następne badanko.oby bez potrzeby żadnych wcześniejszych wizyt:tak::tak::tak:

super, że wszystko dobrze:-)

Czesc dziewczynk
melduje sie bylam w szpitalu w klinice w szczecinie.
zlapaly mnie bole krzyzowe i skurcze
dostalam zastrzyk na rozwoj plucek..
skurcvze ustaly a wczoraj wrocilam do domu...biore cordafen
maly wazy ok 950 gram i ma sie dobrze
teraz malo bedzie mnie ne forum bo juz nie mam neta w laptopku a siedziec nie moge
poZdraiwam was serdecznie io
Szczesliwego Nowego Roku kochane
zdrowych bopbaskow w terminie i wogole wszystkiego naj naj najlepszego !!!!!!!!!!

Trzymaj sie Ilonka i dawaj znać co u Ciebie jak tylko będziesz mogła.



Myslisz, ze to mors?? Bardzo zaawansowane to Twoje dziecie ;-);-) Moj M mowi, ze pepek to trzeci sutek (ale skierowany do wewnatrz) i mala go szarpie jak jest glodna
:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Katik no to nieźle z tą wodą. Co by było jakby przyszły do was takie mrozy jak bywają w Polszy :confused: no poprostu klęska!

Ja dziś normalnie chodzę i nosem o potłoge się podpieram, tak źle spałam. Obudziłam się po 4 i oczy jak 5 zł. Z nudów poszlam się wysiusiać, wróciłam i nadal tylko przekrętki z boku na bok i na plecy i nic, snu ani widu ani słychu, za to słychu chrapanie mężula... eh a jak tylko się przebudzil to mu mówię że nie mogę spać, a on na to: oj no dobrze i za 1 minute głośne hrrrrrrrrrrrrrrr. Zasnęłam chyba dopiero ok 6, potem T. wstawał do pracy więc znowu pobudka ale udało mi sie jakoś zasnąć ponownie i o 9 na nogach. Eh. Potem zakupki małe, i miałam udzielać korepetycji z angielskiego (ja takie antytalencie językowe) bratankowi... co za katorga, ale nie będę poruszac już tego tematu.
Jutro idę na wizytę do mojego "kochanego" urologa. Ciekawe czy uda mi się odebrać wyniki posiewu, bo znowu chyba coś w tej nerce hoduje. :wściekła/y: Cięzki dzień jutro.
 
witajcie kachane, to ja moze zaczne od lepszych wiadomosci skończyłam juz szkołe rodzenia, mam to juz za sobą, a teraz te mniej fajne wiadomości.
Wróciłam od lekarza, na całe szczescie nie mam cukrzycy ciążowej, mam anemiae,a le sie do tego przyzwyczaiłam. Lekarz badajac mnie na fotelu, stwierdział ze mam bardzo delikatna, miększą szyjke macicy i zaczeła mi leciec krew, musiał zatamowac i jeszcze raz zbadać, szyjka niby jest zamkneta, ale przód mam tak delikatny ze lekkie dotknecie powoduje krwotok, jeżeli do jutra wieczorem mi nie przejdzie, to mam sie zgłosic do szpitala w piątek. Nieźle mnie nastraszył. Powiedział ze dzidzie czują sie dobrze, ale niepokoi jego ta szyjka, bo to oznacza ze moze sie powoli otwierać. Jeżeli bedzie dobrze to na wizyte ide za 2 tygodnie i wtedy bede miała USG. I od teraz wizyty mam co 2 tygodnie, zaczyan sie niekolorowo ide sie połozyc bo jestem w nie w humorze

ticker.php
 
A jeszcze jedno jedyna fajna wiadomośc ze od początku ciązy przytyłam 2 kg, porównując sie do wagi przed ciążą, fajnie ze troszke schudłam na poczatku


ticker.php
 
tutaj tez tragedia jesli chodzi o poziom nauki. Ja wiem, ze w Polsce same orly sie nie rodza, i wszyscy na stypendiach nie jada, ale jak nieraz rozmawiam z anglikami... i slucham... to rece mam ochote zalamac.
Kojarzycie takie sceny z filmow (no najczesciej made in usa ;-)) jak dzieci jada/ida/sa na konkursach w literowaniu slowek. To sie z takim wielkim wyczynem wiazalo. Ja tutaj widze, ze dla przecietnego anglika przeliterowanie wyrazu to nielada wyczyn. Ile razy jak zapytalam o pisownie jakiegos wyrazu slyszalam odpowiedz: nie wiem, w spellowaniu dobry nie jestem :no:
Zreszta - nie dalej jak wczoraj mowie kolezance, ze ma zapisac w kalendarzu, ze w poniedzialek ide do poloznej, bede pozniej i maja nie umawiac mi spotkan z klientami. Dzis spogladam na kalendarz a tam notka:
Kat will be late - widwafe. Dla niewtajemniczonych - polozna to midwife.

A ja wam powiem, że wcale nie cieszy mnie, że polskie dzieciaki są aż tak faszerowane wiedzą. Co im z tego, że znaja na pamięc tablicę Mendelejewa i potrafią wyrecytować z pamięci dynastię Piastów i Jagiellonów?

Wiedza to jedno, ale najważniejsza jest innowacyjność, a w tym Polacy są na szarym końcu w skali świata. Liczba patentów jakie są w PL rejestrowane jest jedną z najniższych na świecie, a przymus wkuwania na pamięć w szkole - może i daje wiedzę, ale tak naprawdę uczy kombinatorstwa i oszukiwania, bo które dziecko nie nauczy się w końcu ściągać, żeby sprostać chorym wymogom?

Dziecko zamiast odkrywać, eksperymentować, zaciekawiać się światem - kuje.
Dzieci zaczynają oszukiwać w podstawówce, kontunuują w gimnazjum i liceum a potem jako dorośli ludzie szerzą kombinatorstwo na studiach.

Wg mnie zasada powinna być taka - nauczyciel powinien nauczyć jak korzystać z encyklopedii, a nie sprawić aby uczeń wkuł ją na pamięć.
 
Mnie dziś cały dzień nie było bo byłam u koleżanki i u lekarza tak wiec zmywam się na lekarski .. przeczytalam wszystko ale już nie mam siły pisac ide kimac:-D
 
reklama
a tak wogole to w jakim to jezyku jest? :-D:-D nic nie zrozumialam:confused::baffled::-p
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hahaha nie no zjechalam z krzesla :-D:-D:-D

amorek trzymaj sie kochana

P.S.Malenka zdecydowala,ze dzis mnie zameczy...kopie w pecherz,a ja biegam do WC co 5 minut:dry: ... a wlasnie sobie policzylam dni do porodu...i tak wedlug USG 90dni,a wg OM 78!!!:shocked2::shocked2::shocked2:
no patrz a moja dzisiaj wolne se zrobila :-)...
skad ta duza roznica w terminach??....
 
Do góry