reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Łooo matko- no to zima zaskoczyła nie tylko drogowców ale i rury:confused:
A nie tak dawno pisałaś o ciepłej kąpieli.....oby do wieczora się odmroziło:-)bo w innym wypadku Twój Ł chyba będzie C wodę do kąpieli w czajniku gotował coo:-D
no i wlasnie dlatego takiego :wściekła/y::wściekła/y: dostalam!
Tak sie kiepsko czuje, i chcialam sie wygrzac, a tu dooopa..............
 
reklama
Witaj Milena :tak:
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to sie nazywa wqrwienie!!!!
Rury zamarzly mi w domu- no kurde nie do uwierzenia! Wody nie mam w kranie! Oblecialam juz sasiadow - u wszystkich to samo_Odkrecam kurek - i dupa zbita. Wody mam tyle co w czajniku. Wlasnie Ł pojechal do sklepu po dodatkowe butle, bo obiad co prawda prawie gotowy, ale pomyc nie ma w czym, herbatki zaparzyc nie ma czym, ze o KAPIELI nie wspomne :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak mi tego dzis nie naprawia, nie wiem cholera jasna jak, to mnie cos trafi!!!!
Wspolczuje kochana. Takie niestety sa uroki posiadanie rur kanalizacych na zewnatrz. Mam nadz, ze u nas nie bedzie az tak zle... Jakby co, to zapraszam do siebie na ciepla kapiel. Nawet swieczki mam - wczoraj w Idei kupilismy:-)
 
Ostatnia edycja:
Olapop, a w Meksyku zgodnie z ustawa, studiuje sie (na kazdym szczeblu edukacji) nie wiecej niz 160 dni w roku i nie wiecej niz 6 godzin dziennie (i to tylko na wybranych kierunkach na uniwersytecie).
Kiedys mialam ¨przyjemnosc¨ pracowania w czyms, co odpowiada polskiemu gimnazjum. Uczniowie mieli problemy z czytaniem i pisaniem w ojczystym jezyku.
W tym szalenstwie jest metoda - idiotow latwiej jest manipulowac...


Plecy mnie dzis bola jak cholera i generalnie zimno mi, chyba znowu sie przeziebilam...

Babeczki macie jakis sposob na wzdecia, od 2 dni jestem nagazowana jak butelka starej dobrej oranzady i tylko patrzec jak...
 
Ostatnia edycja:
Olapop, a w Meksyku zgodnie z ustawa, studiuje sie (na kazdym szczeblu edukacji) nie wiecej niz 160 dni w roku.
Kiedys mialam ¨przyjemnosc¨ pracowania w czyms, co odpowiada polskiemu gimnazjum. Uczniowie mieli problemy z czytaniem i pisaniem w ojczystym jezyku.
W tym szalenstwie jest metoda - idiotow latwiej jest manipulowac...
Plecy mnie dzis bola jak cholera i generalnie zimno mi, chyba znowu sie przeziebilam...
Babeczki macie jakis sposob na wzdecia, od 2 dni jestem nagazowana jak butelka starej dobrej oranzady i tylko patrzec jak...
Co do edukacji, to masz racje. Im glupszy czlowiek, tym latwiej mu wszystko wmowic. Mam kuzynke w USA i ona okropnie narzeka na tamtejsze szkoly - jej dziecko bedac na poziomie naszego liceum nie umiepolowy tego co "nasze" dzieciaki juz w gimnazjum maja. Szkoda tylko, ze w Pl tez powoli zaczyna sie wprowadzac ograniczenia w programie. Moja mama byla nauczycielka od ... 30 kilku lat wiec ma porownaniu z tym co bylo kiedys, a co jest teraz.
 
katik dawaj znac co na froncie wodnym , u nas w tym roku jeszcze nie zamarzły ale w tamtym nie było 2 razy a ,że ogrzewanie gazowe jest połączone z wodą też nie działało :szok: na szczęście kominek działał.
Prognozy są jednak lepsze na następny tydzień więc trzymaj się kobieto nasza :tak::tak:
To co napisałam , brzmi jakbyśmy mieszkały na Alasce :-D:-D a tutaj takie rzeczy dzieją się ,przy -2-3 stopniach :-D:-D

zielona ...zupełnie nie wiem co ci porodzić miałam to samo , na szczęście od kilku dni nie męczy mnie zgaga i wzdęcia ale pewnie teraz , jak to napisałam ,zacznie :tak::tak:jakaś dziwna taka prawidłowość :-D:-D
 
ale tutaj produkcja dzisiaj:szok:
amorek52 - trzymam kciuki zeby wszystko bylo oki jutro u lekarza, odpoczywaj jak najwiecej bo dwie dzidzie w srodku to nie jedna, bedzie dobrze:tak:

jesli chodzi o plaszczyk zimowy to ja sobie nabylam w polsce, bardzo ladny, ciazowy i byl przeceniony na 150 zl, mysle ze cala zime w nim przelatam:-)

dagsila - ja tez normalnie to dzisiaj zaczynam szkole rodzenia, ale nie jade bo mi sie nie chce, zimno i slisko i wogole... mysle ze to pierwsze spotkanie mozna sobie zdarowac, za tydzien zaczne, ale napisz jak u ciebie bylo

aga002 - kurde ja juz sie doczekac nie moge kiedy bede miala takie problemy jak ty...(maly zostal w domu):-D ale za pare lat to pewnie bede mowila jak ty:-)

towja go szarpiw?? ja wczoraj mialam wikse, lepsze niz feta ---> pepek mi sie ruszal - tak jakby zyl i oddychal :-D:-D:-D:-D
a tak wogole to w jakim to jezyku jest? :-D:-D nic nie zrozumialam:confused::baffled::-p
katik - to niezly dym u was, jak rury zamarzna to pekna i dopiero sie narobi!! mam nadzieje ze juz do teraz sie sytuacja wyjasnila i naprawili to...
 
Filonka, dzieki za rade, niestety tutaj nie ma kopru wloskiego. Miety tez juz od jakiegos roku nie widzialam...

Aga, ja odnosze wrazenie, ze tutaj na studiach wyzszych uczy sie tego, czego w Polsce (za moich odleglych :-) czasow) uczylo sie na poczatku liceum.
I jestem w 100% przekonana, ze po tutejszym ¨liceum¨, mlodziez ma wiedze na poziomie dawnej osmej klasy polskiej szkoly podstawowej.
Jakis czas temu pewne dziewcze, po liceum (zeby bylo jasne), zapytalo mnie czy Polska to jest stan czy miasto...
Panna owa i jej rodzice sa dumni, ze ukonczyla to ichnie liceum ze srednia 8,5 (tutaj skala ocen jest od 1 do 10, a 7 daje promocje na kolejny ¨poziom¨).

Mialam plan, by wyslac Konstancje na studia do Polski, albo gdzies do Europy...
Ale obawiam sie, ze przy takim poziomie nauczania jaki panuje tutaj, dziewczyna bedzie musiala powtarzac liceum (a kto wie, czy nie gimnazjum)...

Powaznie zastanawiam sie nad terroryzowaniem mojego dzieciecia i uczeniem jej w domu, a przynajmniej zmuszaniu jej do wytezonej pracy pozalekcyjnej.
 
Co do edukacji, to masz racje. Im glupszy czlowiek, tym latwiej mu wszystko wmowic. Mam kuzynke w USA i ona okropnie narzeka na tamtejsze szkoly - jej dziecko bedac na poziomie naszego liceum nie umiepolowy tego co "nasze" dzieciaki juz w gimnazjum maja. Szkoda tylko, ze w Pl tez powoli zaczyna sie wprowadzac ograniczenia w programie. Moja mama byla nauczycielka od ... 30 kilku lat wiec ma porownaniu z tym co bylo kiedys, a co jest teraz.
a to prawda, w niemczech tez poziom nauczania totalnie zanizony, w polsce dzieci naprawde o wiele wiecej sie ucza niz w innych krajach europy, choc jestem zdania ze nie wszystko to jest potrzebne... ale to temat rzeka...
 
reklama
Do góry