reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Coś dziś ze mną nie tak...i to od rana
apetytu o dziwo nie mam:szok:nic mi się nie chcę i znowu wymiotowałam:wściekła/y:
czuje się jak w pierwszych tygodniach ciąży....mam nadzieję że to chwilowe:no:
 
reklama
Coś dziś ze mną nie tak...i to od rana
apetytu o dziwo nie mam:szok:nic mi się nie chcę i znowu wymiotowałam:wściekła/y:
czuje się jak w pierwszych tygodniach ciąży....mam nadzieję że to chwilowe:no:
widze ze nie tylko ja tak mam.... tule cie....
znam ten bol, z tym ze ja mam tak od 2tyg.... moj gin mowi ze to moga byc hormony i by sie zbytnio nie przejmowac tym... :)
 
olapolap oni nie znają pojęcia odrabiania --przepadło nie ma, tutaj lekcje w każdej szkole zaczynają się o 9.20( trwa walka o zmianę godziny , gdyż dzieci się nie wysypiają :szok:) a kończą o 14.40 w każdy pierwszy piątek miesiąca lekcje są skrócone do 12.30 :tak: i oczywiście na weekend nic sie nie zadaję ,żeby dziecko się nie przemęczyło.
Można dobrą książkę o ty napisać , dlatego nawet mój Pati , poza wstawaniem :cool2:, lubi tutaj szkołę

aga2010 słyszałaś ostrzeżenia ,żeby nie jeździć autem z powodu złych warunków atmosferycznych :-D:-D:-D
 
olapolap oni nie znają pojęcia odrabiania --przepadło nie ma, tutaj lekcje w każdej szkole zaczynają się o 9.20( trwa walka o zmianę godziny , gdyż dzieci się nie wysypiają :szok:) a kończą o 14.40 w każdy pierwszy piątek miesiąca lekcje są skrócone do 12.30 :tak: i oczywiście na weekend nic sie nie zadaję ,żeby dziecko się nie przemęczyło.
Można dobrą książkę o ty napisać , dlatego nawet mój Pati , poza wstawaniem :cool2:, lubi tutaj szkołę

Masakra.... No ale Ty, jako dobra mama, powinnas troszczyc sie o edukacje swojej latorosli i sama zadawac dzieciakowi lekcje
;-):tak:
 
olapolap oni nie znają pojęcia odrabiania --przepadło nie ma, tutaj lekcje w każdej szkole zaczynają się o 9.20( trwa walka o zmianę godziny , gdyż dzieci się nie wysypiają :szok:) a kończą o 14.40 w każdy pierwszy piątek miesiąca lekcje są skrócone do 12.30 :tak: i oczywiście na weekend nic sie nie zadaję ,żeby dziecko się nie przemęczyło.
Można dobrą książkę o ty napisać , dlatego nawet mój Pati , poza wstawaniem :cool2:, lubi tutaj szkołę
aga2010 słyszałaś ostrzeżenia ,żeby nie jeździć autem z powodu złych warunków atmosferycznych :-D:-D:-D
Ja tez bym chciala do tekiej szkoly chodzic!! my przeciez zaczynalismy o 8 a konczylo sie o 14-15 jak popadlo.
Co do sniegu, to Moj Sz wlasnie wraca do domu, bo miejsca pracy mu zamkneli z racji nawalu sniegu :-D:-D:-D bedzie poinformowany jutro rano, czy ma po co z domu wychodzic, czy nie:-) Czasami jednak lubie ten kraj:-p
 
ech jest ok 120 odmian, ale najlepsze sa takie ze wsi, co je najzwyklejsi rolnicy uprawiaja...
im bardziej umyte i ladne tym gorsze do pyrowych eskapad:-)
U nas sa beznadziejnie ziemniaki tez, placki wychodza kiepskie, a klusek slaskich to juz praktycznie wogole nie da sie zrobic. Trzeba trafic na naprawde dobry gatunek

co do celulitu i mojej budowy to 2 dni temu stwierdziłam ,że
mogłabym zabić człowieka moimi piersiami a jak by się podnosił to poprawić udem i juz by nie wstał ;-);-)
Aaaaaggggaaaa!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D

Hmmmm :-):-):-):-) No na to by wyglądało... :-D:-D:-D Ja niby mam termin wg OM na 2 kwietnia, ale wydaje mi się, że nie doczekam kwietnia w dwupaku :-D:-D:-D
Ja tez tak ostatnio mysle. Choc szkoda - tak przywyklam do tego , ze bedzie kwiecien, ze jak pomysle o marcu to :no::no::no:

Czesc dziewczynk
melduje sie bylam w szpitalu w klinice w szczecinie.
zlapaly mnie bole krzyzowe i skurcze
dostalam zastrzyk na rozwoj plucek..
skurcvze ustaly a wczoraj wrocilam do domu...biore cordafen
maly wazy ok 950 gram i ma sie dobrze
trzymajcie sie cieplutko jak najdluzej razem!!!!!!!!!!

aga2010 słyszałaś ostrzeżenia ,żeby nie jeździć autem z powodu złych warunków atmosferycznych :-D:-D:-D
u nas od rana trabia:
jesli mozesz - wogole nie wychodz dzis z domu. nie ryzykuj.
juz rano dzwonilam do Ł, ze my tacy nieprzygotowani, nadchodzi kleska zywiolowa a w lodowce pusto :szok::szok::szok:


Zimno. W piersiach mnie boli, tak chorobowo. Dzis cieplutka kapiel i do lozeczka z herbatka z malinkami, i prosba by sie poprawilo.

Dziecko moje od wczoraj ma jakiegos powerspeeda, od wieczora do teraz nie spala chyba wogole, tylko podskakuje jak szalona. Nie wiem co jej sie stalo , pewnie nadmiar slodkiego :-D:-D:-D
 
Witaj Milena :tak:


:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to sie nazywa wqrwienie!!!!
Rury zamarzly mi w domu- no kurde nie do uwierzenia! Wody nie mam w kranie! Oblecialam juz sasiadow - u wszystkich to samo_Odkrecam kurek - i dupa zbita. Wody mam tyle co w czajniku. Wlasnie Ł pojechal do sklepu po dodatkowe butle, bo obiad co prawda prawie gotowy, ale pomyc nie ma w czym, herbatki zaparzyc nie ma czym, ze o KAPIELI nie wspomne :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak mi tego dzis nie naprawia, nie wiem cholera jasna jak, to mnie cos trafi!!!!
 
reklama
Witaj Milena :tak:


:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to sie nazywa wqrwienie!!!!
Rury zamarzly mi w domu- no kurde nie do uwierzenia! Wody nie mam w kranie! Oblecialam juz sasiadow - u wszystkich to samo_Odkrecam kurek - i dupa zbita. Wody mam tyle co w czajniku. Wlasnie Ł pojechal do sklepu po dodatkowe butle, bo obiad co prawda prawie gotowy, ale pomyc nie ma w czym, herbatki zaparzyc nie ma czym, ze o KAPIELI nie wspomne :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak mi tego dzis nie naprawia, nie wiem cholera jasna jak, to mnie cos trafi!!!!


Łooo matko- no to zima zaskoczyła nie tylko drogowców ale i rury:confused:
A nie tak dawno pisałaś o ciepłej kąpieli.....oby do wieczora się odmroziło:-)bo w innym wypadku Twój Ł chyba będzie C wodę do kąpieli w czajniku gotował coo:-D
 
Do góry