reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Czesc dziewczynk
melduje sie bylam w szpitalu w klinice w szczecinie.
zlapaly mnie bole krzyzowe i skurcze
dostalam zastrzyk na rozwoj plucek..
skurcvze ustaly a wczoraj wrocilam do domu...biore cordafen
maly wazy ok 950 gram i ma sie dobrze
teraz malo bedzie mnie ne forum bo juz nie mam neta w laptopku a siedziec nie moge
poZdraiwam was serdecznie io
Szczesliwego Nowego Roku kochane
zdrowych bopbaskow w terminie i wogole wszystkiego naj naj najlepszego !!!!!!!!!!
 
właśnie przeżyłam załamanie nerwowe połączone z głęboką depresją
szkoła Młodego jest zamknięta do poniedziałku , bo...pada śnieg a temp. wynosi ....+4 stopnie tzn....jest za zimno na chodzenie do szkoły:wściekła/y:
on skacze pod sufit a ja położyłam sie na łóżku i prawie płaczę :-:)-(
 
Czesc dziewczynk
melduje sie bylam w szpitalu w klinice w szczecinie.
zlapaly mnie bole krzyzowe i skurcze
dostalam zastrzyk na rozwoj plucek..
skurcvze ustaly a wczoraj wrocilam do domu...biore cordafen
maly wazy ok 950 gram i ma sie dobrze
teraz malo bedzie mnie ne forum bo juz nie mam neta w laptopku a siedziec nie moge
poZdraiwam was serdecznie io
Szczesliwego Nowego Roku kochane
zdrowych bopbaskow w terminie i wogole wszystkiego naj naj najlepszego !!!!!!!!!!


Ilonko- trzymaj się i odpoczywaj kochana
Trzymam kciuki żeby Gabryś jak najdłużej posiedział u Ciebie w brzuszku
W miarę możliwości dawaj znaka co u Was.:blink:
 
właśnie przeżyłam załamanie nerwowe połączone z głęboką depresją
szkoła Młodego jest zamknięta do poniedziałku , bo...pada śnieg a temp. wynosi ....+4 stopnie tzn....jest za zimno na chodzenie do szkoły:wściekła/y:
on skacze pod sufit a ja położyłam sie na łóżku i prawie płaczę :-:)-(
ojej bidulka tys :blink:... daj utulimy cie ;-)!!!

Czesc dziewczynk
melduje sie bylam w szpitalu w klinice w szczecinie.
zlapaly mnie bole krzyzowe i skurcze
dostalam zastrzyk na rozwoj plucek..
skurcvze ustaly a wczoraj wrocilam do domu...biore cordafen
maly wazy ok 950 gram i ma sie dobrze
teraz malo bedzie mnie ne forum bo juz nie mam neta w laptopku a siedziec nie moge
poZdraiwam was serdecznie io
Szczesliwego Nowego Roku kochane
zdrowych bopbaskow w terminie i wogole wszystkiego naj naj najlepszego !!!!!!!!!!
Trzymaj sie Kochana
Widze ze twoj dziec niewiele ciezszy od mojego ale najwazneijszy ze zdrowiuski :)....
Dbaj o siebie piekna :)!!!




Dziewczyny a gzie wykonujecie glukoze? w osrodku zdrowia, czy w gabinecie u swojego ginekologa?
no potrzebujesz skierowanie od gina i lecisz do spzitala albo innego laboratorium :).
 
Aniołek ja diphergan bralam prawie 3 miesiace na poczatku i wszytko jest ok, a pomagalo przy wymiotach i uspokajało, no i z dzidzia wszystko ok, a bralam w pierwszych 3 misiacach kiedy wszytko sie ksztaltowalo w moim dzieciatku.

Aga002 - kaz Młodemu do matury sie uczyc, bo nie ma co czasu marnowac:-).
a Margolek tez brzmi ładnie, wiec nie wiem ocb:confused::confused::confused::-D:-D:-D:-D:-D
 
Czesc dziewczynk
melduje sie bylam w szpitalu w klinice w szczecinie.
zlapaly mnie bole krzyzowe i skurcze
dostalam zastrzyk na rozwoj plucek..
skurcvze ustaly a wczoraj wrocilam do domu...biore cordafen
maly wazy ok 950 gram i ma sie dobrze
teraz malo bedzie mnie ne forum bo juz nie mam neta w laptopku a siedziec nie moge
poZdraiwam was serdecznie io
Szczesliwego Nowego Roku kochane
zdrowych bopbaskow w terminie i wogole wszystkiego naj naj najlepszego !!!!!!!!!!

trzymam kciuki mocno zaciśnięte ---raz na jakiś czas dawaj znać co z tobą --buziaki
czy ktoś wie gdzie jest 13x13 bo zniknęła mi i nie widzę jej od kilku dni ( tygodni ???)?
 
trzymam kciuki mocno zaciśnięte ---raz na jakiś czas dawaj znać co z tobą --buziaki
czy ktoś wie gdzie jest 13x13 bo zniknęła mi i nie widzę jej od kilku dni ( tygodni ???)?

13x13 jest jeszcze w swiatecznej atmosferze, ale ma wrocic 8 podobno:-)

Ilonka 3maj sie i tuli tuli dla Gabrielka. uwazajcie na siebie
 
reklama
Do góry