reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

co do celulitu i mojej budowy to 2 dni temu stwierdziłam ,że
mogłabym zabić człowieka moimi piersiami a jak by się podnosił to poprawić udem i juz by nie wstał ;-);-)
co można zrobić czas leci a mu już mamy zaawansowane --jesteśmy
Niektóre nawet dziś , chyba, zaczynają szkolę rodzenia , co nie ???:tak::tak: Czekam z niecierpliwością na wypracowanie :-D
 
reklama
A w ogóle to Dzień Dobry pozostałym Mamusiom :-)

Wesoła- nie było mnie przy kompie wieczorem...:sorry2: a teraz to już zapewne jesteś u nas w Krk...:blink: ja osobiście polecić żadnego sklepu jeszcze nei mogę, bo na zakupy wybieramy się w przyszłym tygodniu dopiero, ale znalazłam w necie pare adresów dużych sklepów wyprawkowych.:tak: jakbys się jeszcze raz wybierała to daj znać to Ci podeślę (a może wtedy będę już wiedzieć sama gdzie warto?;-))

Jaka fajna zima u nas- od rana śnieżek sypie :-)
Ja znów źle spałam w nocy i dosypiałam rano...:baffled: chyba dopadły mnie powoli te kłopoty ze snem powszechne w ciąży:confused:
No i jeszcze mój M jest chory... spał w 2 pokoju nawet żeby nas nie zarazić...póki co jeszcze się trzymam i łykam rutinoscorbin na potęgę, ale kto wie... zobaczymy czy przetrwamy :confused::sorry2:

Miłego dnia kochane Babeczki :-)
 
co do celulitu i mojej budowy to 2 dni temu stwierdziłam ,że
mogłabym zabić człowieka moimi piersiami a jak by się podnosił to poprawić udem i juz by nie wstał ;-);-)
co można zrobić czas leci a mu już mamy zaawansowane --jesteśmy
Niektóre nawet dziś , chyba, zaczynają szkolę rodzenia , co nie ???:tak::tak: Czekam z niecierpliwością na wypracowanie :-D



:tak::tak::tak: tak tak tak, to o mnie mowa,:tak::tak::tak: dzisiaj ide i sie naucze rodzic i Wam powiem jak:-) wiec nie zginiemy:-D:-D:-D najwazniejsza jest dobra organizacja:-):-) wezme aparat to moze porodowke mi pozwola sfotografowac:-D:-D:-D:-D:-D


Hmmmm :-):-):-):-) No na to by wyglądało... :-D:-D:-D Ja niby mam termin wg OM na 2 kwietnia, ale wydaje mi się, że nie doczekam kwietnia w dwupaku :-D:-D:-D

to jak cos to dawaj znac, ze juz, zebym sie nie spoznila z tym ze tez mam wrazenie ze Ola szybciej bedzie chciala z tatusiem oko w oko sie spotkac, bo on juz tak za nia teskni i by chcial juz ja miec z nami, ale nie we mnie:-)

jak cos to, wiesz, telefon i sprobujemy synchronicznie;-)
 
to jak cos to dawaj znac, ze juz, zebym sie nie spoznila z tym ze tez mam wrazenie ze Ola szybciej bedzie chciala z tatusiem oko w oko sie spotkac, bo on juz tak za nia teskni i by chcial juz ja miec z nami, ale nie we mnie:-)

jak cos to, wiesz, telefon i sprobujemy synchronicznie;-)

Damy radę!!! :-D:-D:-D:-):-):-)
 
moje prawie 11-nastoletnie dziecię stoi właśnie nademną i brzęczy że chcę laptopa bo od rana tylko ja na nim siedzę ----boże juz jutro wraca do szkoły ---dziękuję ministrowi edukacji , bo jak wczoraj zobaczyłam w wiadomościach ,że może zamkną szkoły ( no bo -1, -2 i drogi śliskie :szok:--nie byli w tzw.east europe i zimy nie widzieli :tak:) to myślałam,że zejdę na zawał ale wieczorem , było oświadczenie ,ze dzieci wracają w czwartek tak jak było to wcześniej planowane.:tak::tak::-):-) Tylko jak my wstaniemy na 9 do szkoły po tym lenistwie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:Zmykam ,wracam za godzinę :-)
 
moje prawie 11-nastoletnie dziecię stoi właśnie nademną i brzęczy że chcę laptopa bo od rana tylko ja na nim siedzę ----boże juz jutro wraca do szkoły ---dziękuję ministrowi edukacji , bo jak wczoraj zobaczyłam w wiadomościach ,że może zamkną szkoły ( no bo -1, -2 i drogi śliskie :szok:--nie byli w tzw.east europe i zimy nie widzieli :tak:) to myślałam,że zejdę na zawał ale wieczorem , było oświadczenie ,ze dzieci wracają w czwartek tak jak było to wcześniej planowane.:tak::tak::-):-) Tylko jak my wstaniemy na 9 do szkoły po tym lenistwie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:Zmykam ,wracam za godzinę :-)

Niech junior idzie lekcje powtarzac, a nie go ciagnie do komputera, na ktorym _ciezko pracuje_ jego ukochana rodzicielka
;-)
 
ok kochane ja tylko na chwile - juz jestem po glukozie, powiem ze nawet smaczna ta glukoza mniami :p....
mi pozwolili cala cytrynke se wcisnac bo po polowce po dwoch lykach zaczelam sie dusic, wiec wcisnelam druga polowe i duszkiem chlup w ten glupi dziub :-):-)
ja odrazu 75g mialam:
na czczo - 78mg
po 1 h - 145mg
a po 2h - 119mg

nie powiedzieli mi czy to w normie ale czytam ze przy 75 g norma jest po 1h >180mg, a po 2h >140mg czyli wsio ok :)...


jak bylam tam po 2h na kolejne klucie to pielegniarki do mnie: ales ty drobniutka, ile wazylas przed ciaza?? to odp ze 42kg a druga na to: a ile masz latek? to ja odp ze 19. a ona na to a ja bym ci dala o wiele mniej. i z usmiechem na mnie patrza :-)...
a pozniej jak chcialam wyjsc to jedna mnie wola i mowi ze teraz musze zupke zjesc z nimi, bo taka szczupla jestem, a ja na to ze dziekuje ale jedzenie na mnie czeka w holu na dole :blink:, podziekowalam i wyszlam :-D!!!


Dzisiaj uslyszalam ze : albo to pepowina albo siusiak, ale cos jest miedzy nóżkami!
mala wychodzi na 25w 6d i wazy 845g :-D... masakra, to juz chyba duzy dziec, co nie??...

P.S. poki siedzialam po tej glukozie bylo ok, wrocilam do domu zaczelam chodzic i skora zaczela mnie kluc i swedziec, gin powiedzial ze tak moze sie zdarzyc, czy wy tak mialyscie??...
 
a ktora mi powie jak zmienic napis pod swoim nickiem a przed zdjeciem. olapolap ma np zafasolkowana - pisze dla przykladu, zeby bylo wiadomo o co mi chodzi:-)
 
reklama
Do góry