reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
witaj ---to dlatego twoich postów nie widziałam ,bo ty tak koło tej wagi krążyłaś ,ze napiłaś już nie miałaś czasu ale ,że 4 kg.:szok: akysz do lodówki i nadrabiać zaległości
tak na serio przez moje piersi , kręgosłup mi chyba pęknie od 4 dni mam taki ból ,że ból zęba to przy tym pikuś-pan Pikuś :-p


Wczoraj wykorzystałam znowu swój stan---jakiego ja mam lenia jesli chodzi o nakładanie balsamu :zawstydzona/y: tam gdzie muszę nakładam regularnie ale nogi a szczególnie łydki to miejsca gdzie już się sięgnąć nie chce. Wczoraj zaczęłam krzyczeć z łazienki i Szanowny przybiegł, pyta co się stało mówię ,że sie schylić nie mogę ( co prawdą nie jest :-p:-p) i musi mi nogi nasmarować balsamem :cool2::cool2: i tak, on popatrzył na me cudne ciało dla niego radość a ja mam nogi nasmarowane dla mnie radość :cool2::cool2:


hehe ale ja swoja lodówke kochami czesto tam zagladam i ja ociazam w tym, co by bidula zbyt duzo dzwigac nie musiala:-) a jak zaczne lodówki sasiadów w procesji obchodnej odwiedzac, to mnie w kanonie kobiecych kształtów za ideal bałwana zaczna wystawiac:-D:-D:-D
dzisiaj np zjadłam pol sloika sledzi, pol bochenka chleba, pol worka ryzu i troche kapustki kiszonej ( prawie wszytkiego po pół:confused:) i cos mnie ssac zaczyna... no nie wspomne o opakowaniu cukierkow werters orginal i misiów haribo:-) kilka krówek i twiks (nazwy wszytkich towarow zostaly uproszczone na potrzeby autora postu:baffled:)
szczerze mowiac to ciesze sie ze jeszcze nie przytylam tak duzo, bo balam sie zobaczyc trzy cyfry przed przecinkiem na wadze...:-) moim zbawieniem jest tez ( odpukac w niemalowane) TBZ:-D (Totalny Brak Zaparc):-D no ale to poczatek 7 miesiaca wiec do +30kg mam szanse jeszcze dobic:szok::szok::szok::-D:-D:-D
a w ogole, to widziałam to zdjecie na zamknietym i pragne sie spytac, gdzie jest to +16??????????????? heheh mi by dwa razy -16 musiało sie zrobic zeby po ciazy tak wygladac moja kochana Ago002:-D:-D:-D:-D

a jesli chodzi o wykozystywanie to moj K. mi myje stópki i goli:-) no bo ja przeciez nic nie widze:cool2: a bym jeszcze bam w wannie zrobila po raz którys i zas by były mecyje:-)
 
apropo wykorzystywania, to moj P. zaklada mi skarpetki i buty jak narazie, nie moge sie schylic bo wtedy sciskam brzusio a megasnie mnie boli to.... a i po malu przestaje widziec cipcie, wiec moze i na golenie do niego sie zapisze :-D:-D:-D...

czy wy tez tak macie kochane: bo mi mala teraz naciska na kregoslup i jak dostaje czkawki to kopie w szyjke i to strasznie boli :zawstydzona/y::-:)-:)-(...
 
hehe ale ja swoja lodówke kochami czesto tam zagladam i ja ociazam w tym, co by bidula zbyt duzo dzwigac nie musiala:-) a jak zaczne lodówki sasiadów w procesji obchodnej odwiedzac, to mnie w kanonie kobiecych kształtów za ideal bałwana zaczna wystawiac:-D:-D:-D
dzisiaj np zjadłam pol sloika sledzi, pol bochenka chleba, pol worka ryzu i troche kapustki kiszonej ( prawie wszytkiego po pół:confused:) i cos mnie ssac zaczyna... no nie wspomne o opakowaniu cukierkow werters orginal i misiów haribo:-) kilka krówek i twiks (nazwy wszytkich towarow zostaly uproszczone na potrzeby autora postu:baffled:)
szczerze mowiac to ciesze sie ze jeszcze nie przytylam tak duzo, bo balam sie zobaczyc trzy cyfry przed przecinkiem na wadze...:-) moim zbawieniem jest tez ( odpukac w niemalowane) TBZ:-D (Totalny Brak Zaparc):-D no ale to poczatek 7 miesiaca wiec do +30kg mam szanse jeszcze dobic:szok::szok::szok::-D:-D:-D
a w ogole, to widziałam to zdjecie na zamknietym i pragne sie spytac, gdzie jest to +16??????????????? heheh mi by dwa razy -16 musiało sie zrobic zeby po ciazy tak wygladac moja kochana Ago002:-D:-D:-D:-D

a jesli chodzi o wykozystywanie to moj K. mi myje stópki i goli:-) no bo ja przeciez nic nie widze:cool2: a bym jeszcze bam w wannie zrobila po raz którys i zas by były mecyje:-)

dagsila...Ty nam cos chyba ściemniasz koleżanko:tak::-D:-D, coś mi się nie chce wierzyc,że tyle jesz, ja jem połowe albo i jeszcze mniej niż Ty i mam już +14kg:-:)wściekła/y: i gdzie tu sprawiedliwosc:confused:
 
hejka moje kwietnióweczki!! jestem tu nowa, mam dopiero 16 lat ale z moim chlopakiem Wojtkiem :*** (za tydzien skonczy 16 lat;p) myslimy juz o stalym zwiazku. Tak nam sie szczesliwie trafilo ze dzieciaczki :)biggrin2:) beda dorastac razem! Bo urodze blizniaki! :**
Mam nadzieje ze spedze tu milo czas, pozdrawiam Was :***
16 lat :szok::szok::szok: blizniaki :szok::szok::szok:
OMG....
Co do koszmarnej pokrzywki, o której Wam pisałam przed Świętami jeszcze, to jest to prawdopodobnie Dermatoza Ciążowa o angielskim skrócie "PUPPP"- beznadziejna sprawa, ale nie groźna raczej dal dziecka i mija po porodzie. Na szczęście póki co mnie w mierę odpuściła jakiś tydzień temu, ale mnoże wrócić :baffled: oby nie...:sorry2:
super, ze wreszcie to zdiagnozowali. I trzymam kciuki, zeby nie wrocilo!!!

super ---u nadal nic ...jak tak dalej pójdzie to zostanie na wieki bezimienny (choć to tez jakies imię ) Szanowny wyczytał ,ze imię musi miec max 21 znaków więc każdy z nas ma podać po 7 liter i tak skonstruujemy mu imię :-p
buahahahha, no konstruujcie :-D:-D:-D

a ciebie uduszę , co to za przejmowanie się ile przytyjesz tyle potem spalisz ganiając za swoją wymarzoną córeczka i mama miała rację ---to rodzinne , genetyczne itd----tego się trzymaj :-):-)
t-shirt super , wczoraj na spacer robiłam przymiarkę w czym wyglądam jakbym była w ciązy w w czym jakby mi sie troszkę przytyło :zawstydzona/y: te drugie rzeczy poszyły w odstawkę , gdyz brzuch trzeba prezentować
a ponadto wiesz jak jest na wyspach rozmiar 40 jest tutaj normalny więc jak powtarza Szanowny nie jedna jest grubsza od ciebie pomimo ,że w ciązy nie jest :tak:
heh, ja tak ostatnio szukalam ciazowych rajstop w asda. nie bylo, wiec stwierdzilam, ze wezme najwieksze z normalnych, by ladnie nad brzuch naciagnac... Kupilam XXL. W domu ubieram, i co? Na dupsko nie dociagnelam. Powiedz mi, gdzie te wszystkie grube babska jakie widze na ulicy kupuja swoje rajstopy, skoro ja do grubych nie naleze i w najwieksze sie nie mieszcze???:no:


dagsila...Ty nam cos chyba ściemniasz koleżanko:tak::-D:-D, coś mi się nie chce wierzyc,że tyle jesz, ja jem połowe albo i jeszcze mniej niż Ty i mam już +14kg:-:)wściekła/y: i gdzie tu sprawiedliwosc:confused:
zadnej sprawiedliwosci :no::no:;-)



-6 dzis u nas. Kuuuurde, zimno jak cholera. Normalnie szok. A u mnie w pracy (hurtownia i magazyn) po 11 dniach wolnego i niegrzaniu- dzis masakra z temperatura. Para z ust mi leciala jak gadalam z klientami :no::no::no:
 
mówiac szczerze i powaznie tez jestem z tym troche zaskoczona i balam sie stanac na wadze bo mialam w glowie swoj obraz niczym kobieta rubensowa. brzuch mam duzy(przynajmniej tak mi sie wydaje), z tym ze pupa i nogi niewiel sie roznia od oryginalu sprzed ciazy, bo właze w swoje spodnie "sprzed".. problem jedynie z dopieciem na wysokosci brzucha...
a z drugiej strony czesto mecza mnie tez tzw sensacje zoladkowe... moze to "dzieki" temu, ale Wronka spokojnie jeszcze Was wszytkie przegonie i bede CI tego posta wypominała;-):-)
 
Noooo... i wlasnie widze, ze mi suwaczek przeskoczyl... Juz tylko 2 miesiace z hakiem i BEDZIE DZIDZIUS!!!!!:tak::tak::tak:
 
16 lat :szok::szok::szok: blizniaki :szok::szok::szok:
OMG....

też tak zareagowałam, ale nie chce nic pisac w tym temacie bo wyjde na nietolerancyjna jedze:-)

heh, ja tak ostatnio szukalam ciazowych rajstop w asda. nie bylo, wiec stwierdzilam, ze wezme najwieksze z normalnych, by ladnie nad brzuch naciagnac... Kupilam XXL. W domu ubieram, i co? Na dupsko nie dociagnelam. Powiedz mi, gdzie te wszystkie grube babska jakie widze na ulicy kupuja swoje rajstopy, skoro ja do grubych nie naleze i w najwieksze sie nie mieszcze???:no:

u pani jadzi kolo mnie na ryneczku jest taki sklepik ze w kazdym rozmiarze dostanie sie rajty:-)

zadnej sprawiedliwosci :no::no:;-)

ej no bo mi sie przykro zrobi... raz w zyciu mi dupa do kosmicznych rozmiarow nie urosła a tu nikt nie chwali:baffled:
co wazne nie ztrzymuje mi sie woda w organizmie... wiec to chyba tez ma znaczenie przy wadze..
ide cos zjesc, bo mi sie smutki narobily...

:-)

no to sobie pogadalam:-)
 
heh, ja tak ostatnio szukalam ciazowych rajstop w asda. nie bylo, wiec stwierdzilam, ze wezme najwieksze z normalnych, by ladnie nad brzuch naciagnac... Kupilam XXL. W domu ubieram, i co? Na dupsko nie dociagnelam. Powiedz mi, gdzie te wszystkie grube babska jakie widze na ulicy kupuja swoje rajstopy, skoro ja do grubych nie naleze i w najwieksze sie nie mieszcze???:no:

Miałam ostatnio to samo, kupiłam sobie 3 pary grubszych rajstop kolorowych rozmiar 5 (xxl), w tabelce napsane ze na 176cm wzrostu i na 116-122 w biodrach. Ja mam 170cm, w biodrach 101, a w brzuszku97 i co....i g***o. Wlazłam a i owszem ale moje rajstopy starczyły tylko do połowy uda. One chyba miały byc na 146cm wzrostu a nie na 176:wściekła/y::wściekła/y:> Sama się zastanawim gdzie rajstopy kupują te wysokie puszyste:szok:
 
reklama
Do góry