reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ahahaha....jezeli ktoras chce troche cyca,to ja oddam moje ;-) Ciesze sie,ze chociaz w ciazy przybyl mi tylko "1 numer",bo inaczej...Pamelo Anderson chowaj sie ze wstydu :-)

:-):-):-)ja swoje też chętnie oddam, chociaż ze 2 kilo :-D no moje drogie, muszę powiedzieć śmiało, że robię dobrą minę do złej gry, ale tak naprawdę to moja figura zaczyna mnie przerażać.. mam już 12 kg na plusie, ale głownie chodzi o problemy z zasypianiem ( zawsze mi niewygodnie -ja chcę na brzuszku!!:-:)-(), z depilacją (nic nie widzę ratunku!!:-() i ogólnie z poruszaniem się.. ja nie chodzę.. ja się gramolę, pełzam.. skradam, drepczę.. koszmar! Też chcę , żeby już był chociaż koniec marca!
 
reklama
OOOO i mam dzisiaj 100-dniówkę:tak:

jak to juuuuż:szok: --GRATULACJE !!!!

zaczynacie już robić zakupy dla maleństwa?? a może macie już wszystko

poczytaj w wątku zakupowym a zobaczysz ,że szał trwa :-D;-)

nata001 od zakupów jest osobny watek i tam sie wszystkie wyzywaja zakupowo:-)

a ja przegralam nierówna walke. moja waga po nowym roku postanowila zapukac ponownie do moich drzwi i na poczatku sobie mysle niech dziadówa spada.:-) takie szol mi w zeszlym roku odstawila to co ja sie wazyc nie bede wiecej:-D

no ale tak chodzilam kolo niej, obgryzajac pzagnokcie z ciekawosci i w koncu postanowilam maszkarze stawic czola, no i sie okazalo ze od poczatku ciazy mam 4 kg na plusie.... w sumie nie jest az tak strasznie zle a to 7 miesiac... mam nadzieje, ze nie dobije sobie wiecej niz 10 na plus bo i tak klucha jestem:-D

ale brzuchooool to ja mam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki i cycki tez ma taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie:-D:-D:-D:-D za to kregosłup taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak boli:baffled:

hehehe no i kolan zaczynam nie widziec:-)

witaj ---to dlatego twoich postów nie widziałam ,bo ty tak koło tej wagi krążyłaś ,ze napiłaś już nie miałaś czasu ale ,że 4 kg.:szok: akysz do lodówki i nadrabiać zaległości
tak na serio przez moje piersi , kręgosłup mi chyba pęknie od 4 dni mam taki ból ,że ból zęba to przy tym pikuś-pan Pikuś :-p

Ahahaha....jezeli ktoras chce troche cyca,to ja oddam moje ;-) Ciesze sie,ze chociaz w ciazy przybyl mi tylko "1 numer",bo inaczej...Pamelo Anderson chowaj sie ze wstydu :-)

Ba ręce sobie możemy podać

Wczoraj wykorzystałam znowu swój stan---jakiego ja mam lenia jesli chodzi o nakładanie balsamu :zawstydzona/y: tam gdzie muszę nakładam regularnie ale nogi a szczególnie łydki to miejsca gdzie już się sięgnąć nie chce. Wczoraj zaczęłam krzyczeć z łazienki i Szanowny przybiegł, pyta co się stało mówię ,że sie schylić nie mogę ( co prawdą nie jest :-p:-p) i musi mi nogi nasmarować balsamem :cool2::cool2: i tak, on popatrzył na me cudne ciało dla niego radość a ja mam nogi nasmarowane dla mnie radość :cool2::cool2:
 

eh, dzieki za przypomnienie - ja ide 6-ego na glukoze :zawstydzona/y:, nie za bardzo mi sie chce ale mus to mus :sorry2:

Tak samo jak ja też ide 6, a i dzien ciazy ten sam:-D

Widzę, że znowu o wadze-ja mam już 7kg na plusie no może 8:-D i jestem przerażona bo założeniem było przytyć 12 jednak cos tego nie wiedzę-ale nie będę się oszukiwała słodyczy sobie nie odmawiam i coli i mcdonalda wiem, wiem nie powinnam takim syfem się faszerować ale z drugiej strony jak będę karmić to tylko będę mogła o tym pomarzyć...
 
Dzisiaj zaczynamy z Mężusiem szkołę rodzenia! :-D:-D:-D Ciekawe czego fajnego się dowiemy? :-):-):-)

Jak można wiedzieć, do jakiej szkoły się wybieracie? Bo ja dopiero od marca zaczynam bo wcześniej miejsc nie ma:-( I jeszcze jedno pytanko wybrałaś już szpital w jakim chcesz rodzić-pytam tak bo widzę że z krk jesteś.
 
Cześć lejdis. melduję się- lepiej późno niż wcale:tak:
Dziś z rana byłam na glukozowym szaleństwie- fuuj jakie to okrutne, nie tyle smak co konsystencja, która nie chciała przelecieć przez gardeło:no:ale nie będę wnikała w szczegóły. Dwie godziny siedzenia a doopsku i kolejne pobranie krwi. W piątek mam wizytę więc od razu odbiorę wyniki :baffled:a do piątku modlitwy żeby Pani mama miała wynik w normie.Po powrocie od lekarza niestety był paw.....potem doszłam do siebie, chociaż dziś cały dzien chodzę jakaś nie mrawa:no:
Nie spaliśmy prawie całą noc. Pan Tata nabawił się jakiejś grypy żołądkowej i wiadomo gdzie spędza cały dzień:baffled:Czekamy tylko aż mnie wirus dopadnie, czego bym sobie nie życzyła, ale podejrzewam że to nie uniknione :-(
Uciekam na zakupy...zajrzę później, buziaki słodziaki :-)
 
kamisia,ja też dziś od rana z glukozą szalałam-po godzinie od wypicia 50 g glukozy wynik wynosi 134,na czczo-84...
a w morfologii jak zwykle figielki-WBC 14.5(norma do 10), RBC 3.5(norma od 4), hemoglobina i hematokryt też poniżej normy.i w rozmazie za dużo monocytów i granulocytów.też tak macie?

cały dzień biegałam po mieście-szkoła,lekarz,dziekanat,poczta.........teraz MUSZĘ się zdrzemnąć...:tak::tak::tak:
 
Tak samo jak ja też ide 6, a i dzien ciazy ten sam:-D

Widzę, że znowu o wadze-ja mam już 7kg na plusie no może 8:-D i jestem przerażona bo założeniem było przytyć 12 jednak cos tego nie wiedzę-ale nie będę się oszukiwała słodyczy sobie nie odmawiam i coli i mcdonalda wiem, wiem nie powinnam takim syfem się faszerować ale z drugiej strony jak będę karmić to tylko będę mogła o tym pomarzyć...

oj kinguunia no widze ze serio razem lecimy :), ja sie usmieje jak w tym samym czasie urodzimy :-)!!!!!!

ja se odmowilam juz wszystkich takich pychotek ale to tylko przez ta diete :-(.
aaaa mam taka mala ochote na hamburgerka, albo salateczke z mcd :zawstydzona/y:.

a i z waga to lep w lep ( przed dieta mialam 7kg na +, teraz 1,5kg mniej :-()
 
reklama
Do góry