reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Gratuluje wam bardzo
my kwietnówki 2009 patrzymy na was z sentymentem rok temu o tej porze też sie dowiadywałysmy o naszych ciążach...cieszyłysmy sie...czekałysmy na nasze dzieci
teraz WY
GRATULUJE:-)
 
Ja również w imieniu swoim serdecznie Wam wszystkim gratuluję!!! i życzę wspaniałych szczęśliwych 9 miesięcy!!! i oby do wspaniałego finału!!!
pozdrawiam, Ewa, czerwcówka 2008 i 2009 :-D:-D
 
Witam was dziewczęta:-)dzisiaj byłam u ginekologa, zrobił mi normalne badanie ginekologiczne i potwierdził, że rzeczywiście wygląda to na wczesną ciążę. Kazał mi przyjść 11 sierpnia na usg:-)

A co do objawów to nadal nic, tylko bolące piersi i częściej sikam;-)
 
Cześć dziewczynki:-).
Mazia śliczna ta nasza lista kwietnióweczek:tak::tak::-).
MeKlaudia ja robiłam test 29 dc a cykle mam 27- 29 dni:-).
Małgosiek1986 ogromniaste gratulacje:tak::tak::-).
A ja jestem ostatnio bardziej zmęczona i mogłabym spać przez cały dzień z przerwami na jedzenie:-D:-D. No i piersi leciutko pobolewają ale tylko przy dotyku:-p. Pozostałych objawów brak:tak:. Pozdrowionka.
 
reklama
Do góry