reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ja to już całkiem zgłupiałam i z rana przglądałam stare ubranka synka żeby wiedziec co dokupic ewentualnie:-)
Ale nikomu mam zamiar nie mówic puki się sami nie zoriętują,no oprócz mamy oczywiście..ale mąż nie musi o tym wiedziec;-)
 
reklama
Czesc dziwczynki!!!
Tak wiec Lolusia trzymamy kciuki!!!
Ja robilam badania przed ciaza...
Na toxoplazmoze (nie przechodzilam), cytomegalie (przechodzilam), morfologia w porzadku, cytologia w porzadku, wymaz...Tu nie bylo ciekawie, stopien czystosc 3..jednak to wynik przed leczeniem.Teraz wydaje mi sie, ze pozbylam sie tego swinstwa, chociaz czasami czuje jakby pieczenie i swedzenie ale nie mam juz takich upotczywych i nie mam juz takich uplawow jak wczesniej.
W mojej poprzedniej ciazy w 5 tygodniu i 2 dniach nie bylo jeszcze serduszka takze poczekam jeszcze 2 tygodnie na spokojnie.Tak wiec moja wizyte pani doktor zaproponowala mi w tygodniu od 10 do 16 sierpnia.
Spokojnie wiec czekam...
Dziewczyny jak to jest te maszyny do Usg to licza ciaze od wielkosci zarodka czy od daty ostatniej miesiaczki?Wiecie moze???
Was tez boli brzuch? Mnie szczegolnie rano...Tak jak na okres.Nie jest to mocny bol, jednak pobolewa i tylko tak nisko nie po bokach.
Pozdrawiam
 
Jeszcze mam pytanko,ile cykli juz sie staracie...
Ja od poronienia w listopadzie czekalam az do czerwca na slub, potem bylismy w Turcji takze sobie odpuscilismy bo czekaly nas badania.I w sumie to moj pierwszy cykl staran..Jednakze bardzo owocny.Dziekuje Bogu za ten cud
 
ilona idz przed 10 tygodniem,zeby dostać becikowe!!.Co do bólu brzucha ja nie mam żadnych,może czasem.W ogole nie czuje ,ze jestem w ciąży:wściekła/y::wściekła/y:A na usg jest badana wielkość i jest ona przypisywana odpowiedniemu tygodniowi.A zaszłam praktycznie w pierwszym cyklu.

Lolusia testujesz w moje urodziny trzymam kciuki.
 
Czesc dziewuszki
Nam sie udalo w 6 cyklu.

Ja mam jakos od kilku dni troche czarne mysli - obawy. U mnie juz ok 27 dnia cyklu pojawily sie nudnosci, bol podbrzusza mialam od 21, piersi zaczely bolec coraz mocniej od dnia spodziewanej @ czyli od 29dc. Teraz od kilku dni nie mam prawie wcale mdlosci, piersi wydaja sie byc mniej tkliwe niz przedtem i brzuch juz prawie wcale nie boli:zawstydzona/y: i tak sie zaczynam martwic. Betke najwczesniej moge zrobic we wtorek jak sie uda. Wizyta najwczensiej 11.08.
Szyjka ciagle twarda w gorze, nie mam zadnych plamien i tempka w gorze no ale chyba tak wczesne ustepowanie objawow nie ma sensu bo Hcg ciagle rosnie, wiec powinno byc gorzej a nie lepiej. Czuje sie mniej w ciazy niz tydzien temu:-(
 
Makaronka nie martw sie...Ja tez tak mam.
Ale to normalne raz sie czujesz lepiej raz gorzej.
Mysle, ze cala fala odczuc dopiero nastanie..Jeszcze jest za wczesnie.
Wydaje, mi sie ,ze organizm powoli dochodzic do siebie...
Mdlosci to dopiero zaczniesz miec ale wcale nie musisz..
Ja w poprzedniej nie mialam wogole...tylko wrazliwosc na zapachy.
Nie ma co myslec negatywnie, wszystko bedzie dobrze!
 
Dzieki Ilonka
Masz racje, najwazniejsze to nie dac sie zwariowac. Zreszta co ma byc to bedzie i podejrzewam ze nie mm zbyt duzego na to wplywu (poza dbaniem o siebie). W ramach nie myslenia o glupotach zabiore sie za obiad i chyba poodkurzam i pomyje podlogi:tak:
 
Dzieki Makaronka
Mnie cycki raz bola raz nie,najbardziej ciagna i kluja jajnki ,mdli mnie ale wieczorem,boje ze sie wkrecam:-(
To mój 4 cyklstarań -oby owocny
 
reklama
Do góry