reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam was dziewczynki.Prosze was powiedzcie mi co to moze byc.Od wczoraj bol imnie strasznie w prawym boku tak bardzo na dole,a bardziej to tak kluje.Przeczytalam juz wszystko winternecie i troche za duzo tych boli.Czy ktoras tak miala???Najbardziej mnie boli jak wstaje.
Nie wie troszke sie martwie ale moze przejdzie
mnie tez tak czesto boli bardziej kluje tylko ze w lewym boku, ja zrzucam to na jelito, mysle ze to jelito mnie tak boli, pytalam moja gin juz 100 razy i to nie ma nic wspolnego z dzidzia, z dzidzia jest wszystko ok, moja gin mowi ze to wiezadla rosciagajacej sie macicy mnie bola, ale ja i tak mysle ze to cos z jelitem - szczegolnie jak sie duzo najem to mnie boli, a jak pojde na kibelek to troche ulga:sorry:
 
reklama
Dziewczynki ja tylko na chwilkę dziś...

KICI- 100 LAT NA WSPÓLNEJ MAŁŻEŃSKIEJ DRODZE ŻYCIA!!! DUŻO MIŁOŚCI!!!:-):-):-):-):-)

KATKIK
- GRATULACJE Z OKAZJI 10 ROCZNICY!!! SUPER! OBY TAK DALEJ! RÓWNIEŻ DUUUŻO MIŁOŚCI!!!:-):-):-):-):-)

Ilonka, Wesoła- 3mam mocno kciuki!!! musi być dobrze! A u nas w Krakowie faktycznie neonatologia na Kopernika jest najlepsza! Napewno pomogą!:tak:

Dla reszty Brzuszków buziaczki i miłego wieczoru :tak:

U mnie niestety bez zmian...dalej dziwna wysypka sie pojawia i ten obrzęk w gardle, więc musiałąm wziąć ten silny lek :-:)-:)-( Boże, żeby to się tylko szybko skończyło i nie miało wpływu na Maleńką...:-(

Idą moje ukochane Święta a ja przez to w ogóle kompletnie nie mam nastroju...:-( a jestem normalnie wyjątkowo wesołą osóbką... Cóż..jutro ubieramy chyba Choinkę z Mężusiem to może poprawi mi sie humorek i "poczuję" święta ;-)
 
My mamy romantyczny weekend z Ł. Bardzo romantyczny.
Dzis swietujemy 10 lat razem, jutro pierwsza rocznice slubu:tak::tak::tak::tak:


Wszystkiego najlepszego fajne te 10 latek :) okrągła data.
to jak już takie żale i bóle i objawy to ja Wam zdradze swój "sekret", tylko się nie śmiejcie, nie mówiłam o tym nikomu bo się wstydze...:no: ale od kilku dni mam takie dziwne coś...śwędzą mnie sutki i nie wiem dlaczego tak się dzieje :crazy: i do tego leci z nich taka tłusta, lepka wydzielina biała... się martwie strasznie bo nie wiem o się dzieje :confused2: :confused2:

Jak dziewczyny pisały nie masz się czym marwtić to mleczko tylko:-D

A ja byłam w saturnie na zakupach i w HM ale ludzisków dziś ale jakoś nie bardzo się nam chciało siedziec w domu a na długie spacery za zimo więc co nam zostało jak nie zakupy .. Poganiałam troszkę za małym i potem mnie brzucho bolał przez jakiś czas . NIby się dobrze czuje ale jakoś gorsza dla mnie ta druga ciąża . Chyba trzeba kupić nospe na wszelki wypadek której poprzednio nigdy brać nie musiałam . Ale cóż taki live;-) Jednym słowem czuję się jak stara baba:-D
 
No to i ja powiem DZIEŃ DOBRY KWIETNIÓWECZKI!!!:-)

Życzę miłej niedzieli i uciekam do Mężusia bo będziemy ubierać choinkę :-D może zapomne o tej dziwnej alergii jak spędzę miło dzień ;-)

Buziaki Mamusie!:-)
 
to i ja się ładnie przywitam
Dzień Dobry :-)
Noc minęła nam jak wiele poprzednich tzn.od 3 z prawego na lewy bok i odwrotnie i za nic nie mogłam zasnąć , także Ba nie jesteś sama :tak:Zasnęłam około 6 i pospaliśmy do 8.30.
A rano.....śnieg ---wiadomo to tylko pyłek snieżny ale Młody zachowuję się niekiedy tak jakby mieszkał tutaj oddawna i ;-Mamo , Tato zobaczcie :-D
Szanowny znowu w pracy a my z Pati musimy sobie jakoś dzień zorganizować :tak:
 
Witam dziewuszki...

A ja znowu mialam jakis nerwowy poranek... buuu... robie sie jakas zgredziala z dnia na dzien. Zjadłam sniadanko... no dobra zwazajac na ilosc to SNIADANIE ogromniaste i leze teraz sobie w łóżeczku.

WESOŁA i ILONKA - zycze powrotu do zdrowia. Ja rowniez naleze do tych ktore biora fenoterol i isoptin w liczbie 4 na dobe. Do tego zelazo i magnez. W poniedzialek mam wizyte i wypytam gina co i jak, bo jak widze przelewek nie ma. Ja nawet nei wiem jaka długosc ma moja szyjka bo nie poinformowal mnie o tym, a ja klempa nawet nie spytalam. Takze jutro zadam mu mnostwo pytan i o ten szew równiez zapytam, gdyz jestem w strachu. Mam leżec minimum 6 godzin, ale roznie z tym bywa. Oczywiscie nie dzwigam, nie przemeczam sie, ale po domciu dreptam powolutku.
Wesoła- tak apropos Kiedys mieszkalam stosunkowo blisko Oświecimia, a teraz bliżej Pszczyny.

Pozdrawiam wszytskie ranne ptaszki, ja rowniez do nich sie zaliczam, gdyz maluszek dawal czadu w nocy... Wiercilam siejak szalona, a teraz ziewam co minutke!!

Pozdrawiam buziaki
 
reklama
Czesc Brzuchatki!!!
My tez srednia noc, Mala ostatnio bardzo ruchliwa sie zrobila. Z tym, ze ja to nie czuje zadnych kopniakow ani ucisniec na wnetrza - albo ja nieczula jestem, albo ten moj Smerfus taki kochanyu i mamusie oszczedza. Za to w druga strone-tak ze moge ja poczuc z zewnatrz- kopie, przesuwa, dotyka, czka ile tylko sie da...

My dzis pobodka przed 8 ma :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wojkowi z Niemiec sie zachcialo pogadac z Ł. Jak mnie wkurza taka ignorancja drugiej osoby! Nie dosc , ze weekend, i wiadomo , ze kazdy chce pospac, to u nas jest godzina do tylu w porownaniu z Polska czy Niemcami, a wszyscy stale to ignoruja!

Milego dnia babeczki. My mamy ziiiime na calego - zimno i bialo!

PS. Czekam na jajeczniczke na poledwicy. Specjalnosc Ł. Mmmmnnnnniiiiaaammmm.........
 
Do góry