reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dagsila super ,ze to się tak skończyło i masz b.mądrego męża , bo jak ty się połamiesz to kto ugotuje potrawy na wigilię i święta :-D

kamisia myślałam ,że terminem jakimś sypniesz i w ogóle a tu nic ;-)
inaczej się jeździ na zimówkach co??? ty nasz piracie drogowy :-)
 
reklama
jeju jak dzisiaj zimno! u nas jest minus 16 stopni... ciekawe jak tam jutro na drodze bedzie, dziewczyny trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok, mam takiego stresa przez ta podroz ze brak mi oddechu czasami, chyba sie udusze....no nieraz przesadze troche;-)
 
Dagsila super ,ze to się tak skończyło i masz b.mądrego męża , bo jak ty się połamiesz to kto ugotuje potrawy na wigilię i święta :-D

no własnie tez sie o to spytał tylko dodał "kto MI ugotuje..";-)
no i z pozycju uprzywilejowanej hipopotamiczki zostalam rodzinna kucharka:shocked2:
ot i slepej kurze sie jajko trafiło...

;-)
 
Wesoła- 3maj się kobito! Wszystkie jesteśmy z Wami!
Wronka- no Twoja historia rozbawiła mnie do łez i maksymalnie poprawiła mi humor :-D:-D:-D Też mam na koncie kilka podobnych akcji, ale w buciku jeszcze nie spałam :-D
Ba1983- no psina cudo!
Dagsila- dobrze, że mamie nic więcej się nie stało!
Kici- 100 LAT!
 
No i przedstawiam Wam moja kochana psiunie "husky" jak sie patrzy ;-)
sdc11469.jpg

ale fajny :-):-):-):-) toż to rottweiler;-);-);-)
 
Dagsila - zdrowka dla Mamci!!!


jeju jak dzisiaj zimno! u nas jest minus 16 stopni... ciekawe jak tam jutro na drodze bedzie, dziewczyny trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok, mam takiego stresa przez ta podroz ze brak mi oddechu czasami, chyba sie udusze....no nieraz przesadze troche;-)
Trzymam kciuki!
Znajomi wyruszyli dzis tez do Polski, beda jutro popoludniu, i az im wspolczuje tej drogi przez zasypana Francje i Niemcy :no:


My mamy romantyczny weekend z Ł. Bardzo romantyczny.
Dzis swietujemy 10 lat razem, jutro pierwsza rocznice slubu:tak::tak::tak::tak:
 
Konstancja po tygodniu leniuchowania postanowila przypomniec o swoim istnieniu i od samego rana kopie i kopie ;)

Poza tym to juz byla druga noc jak mnie co chwile budzily skurcze lydek - a juz mialam nadzieje, ze ta atrakcja przejdzie mi kolo nosa.

No i wrocila sikawka :( Tez tak macie?
 
reklama
Wesoła - trzymam kciuki. leżysz w szpitalu w Krakowie? Jeżeli nie i będziesz się chciała przenieść do Krk (a przecież to blisko z Oświęcimia) to tylko i wyłącznie do szpitala uniwersyteckiego UJ. Tylko tutaj mają sprzęt, na którym ratują 20-tygodniowe maleństwa.
Ponoć lekarze tam są średnio mili, oschli, wielkie sale - ale to jednak pod względem wyposażenia najlepsza klinika ginekologii w Małopolsce.

A przede wszystkim: bądź dobrej myśli, jesteś już w 25 tygodniu, Twoje dziecko ma ogromne szanse na przeżycie. Moja znajoma, prawie pani doktor, urodziła się 30 lat temu w 30tc. Jest piękną i mądrą kobietą - od tego czasu minęło 30 lat, więc pomyśl jak medycyna poszła do przodu!!!!

Ilonka - bardzo fajnie, że jesteś znowu :-) Trzymajcie się ciepło

Kici - panno młoda, 100 lat :-)
 
Do góry