reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dzień dobry mamusie:-)
Tak za pamięci :
KICI- Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu...mlecznej drogi przez życie i morza miłości:laugh2:
ILONKA, WESOŁA- 3mam za Was kciuki kochane moje;-)
DAGSILA- nie złość się moja droga bo Ci te piękne pasemka na głowie wyblekną:szok:
WRONKA- ale Cię przygoda spotkała...Wronka w butach :cool2:-usmiałam się do łez, chociaż Ty pewnie dostawałaś szewskiej pasji

Więcej nie pamiętam, komu co napisać- ale Wszystkie Was pozdrawiam i śle buziaki
Coś mnie dziś mój baniak boli, i jakaś taka jestem do dooopy:wściekła/y:Chyba wychodzi mi wczorajszy dzień , który spędziłam jak spędziłam...
Wczoraj wieczorem zaliczyłam jeszcze Wigilię w pracy . Było całkiem miło, zebrałam wór komplementów jak pięknie wyglądam, zjadłam co było i wróciłam do domku....Niestety gdzieś w drodze zgubiłam mój ukochany kolczyk i o mało się nie rozryczałam jak się zorientowałam że nie mam go w uchu:wściekła/y:ale wracając z Wigilii na klatce znalazłam 40 zł:laugh2:hahahaha
Z okiem mojego P już coraz lepiej...jest mniej opuchnięte, chociaż jeszcze czerwone jak diabli...ale do wesela się zagoi:-)
Miłego dzionka Wam życzę mamusie i brzusie!
 
reklama
kici wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycie!!!
1oo lat młodej parze!!!
Szczescia, milosci,zdrowia,gromadki dzieci i wszystkiego czego tylko zapragniecie!!!!
Zyczy ilona i gabrys w brzuszku
 
Param
 

Załączniki

  • slub23.gif
    slub23.gif
    5,9 KB · Wyświetleń: 21
oddawaj to moje :-):-):-)

super ale nadal ma zaklejone to oko ????
jakiego wesela ?????:sorry::sorry::sorry:

No jeszcze dziś musi mieć zaklejone. Co 3 godziny wkraplam mu kropelki i smaruje antybiotykiem.
No do wesela....do jakiegokolwiek...może nawet do Naszego:tak:haha.....kto wie!
Bo ja i Piotrek nie jesteśmy małżeństwem....my tylko żyjemy jak stare małżeństwo:sorry:
ale jak tak dziś sobie patrze na te ślubne foty na społecznościowym to....:cool2:

aaaa Aguś- melduje że opony zmienione!!
 
reklama
sytuacja poki co opanowana. mama ma złamana rzepke i gips na 6 tygodni...:sorry:... na szczescie nie musi zostawac na oddziale ani miec operacji. teraz tylko ja dostane troche wiecej zadan na wigilijny stół. ale najwzniejsze, ze nie boli i nie powinno byc zadnych komplikacji.. a najlepsze, ze mama trafila na ostrym dyzurze na tego samego lekarza, ktory dziadka-ojca mamy przyjmowal jak ten polamal biodro - widac u nas to rodzinne....

no a w ogole to ja juz sie naszykowalam i leciec chiałam a moj K., ze zdurnialam i na dworze -17 a ja na spacery po szpitalach chce leciec... no i mam centrum dowodzenia w domu...

ech... zawsze sie cos napierniczy w najmniej oczekiwanym momencie
 
Do góry