reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
no i uciekam, bo mame mi do legnicy do szpitala wioza... ma złamana rzepke.. maja jej jakies druty wsadzac....

zła jestem jak osa!!!! bo to wczoraj zaliczyla glebe, bo sobie paniusia w butach an obcasie w karkonoszach smiga!!! i wczoraj jej kazalam isc do lekarza, aona ze byla w aptece kupila wszystko, zroboila zakupy i milion innych rzeczy i sobie pewnie jeszcze kur** doprawila ta noge......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ide sie szykowac, bo mi sie ambitna sobota szykuje
 
dziewczyny jestem...
dzis wrcolam ze szpitala.Zalozyli mi szew sposobem mcdonalda do tego dostaje rozkurczowo Fenoterol, nospe,Izoptin.
Pytajacie sie kochane.
Moja szyjka miala 2.5 cm przy zakladaniu szwu, ksztaltem przypominala literke Y, czyli zaczynala sie otwierac.

Nogi zaciskaj i lez grzecznie .. dzidzia ma tam zostac do 36 tyg :tak:

Kici - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia .. a zresztą na starej bo to tylko papierek:-D


Zimno nadaj he he trzeba iśc na jakies sanki bo co tu niby robic . Może mnie mąż troszkę powozi he he










 
No niestety nie do końca:wściekła/y:. mąż przyjechal po 1 w nocy , wiec nie dałam rady czekac i walnełam sie do lóżka pod kocyk. już w zasadzie prawie zasypiałam, ale jak tylko otworzyl drzwi to od razu sie obudzilam. On oczywiście zdziwony,że jeszce nie śpie, wiec wysunęłam nogę spod tego kocyka i mówię mu taka wq***na... "a jak mam z tym G****em spac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, pomożesz mi czy nie??. Ten jak parsknąl śmiechem , to myslalam ,że mi na podloge padnie:confused2:, mnie oczywiście nadal do smiechu nie było, ale on byl juz pewien,ze ja sobie z tym butem poradziałam. Jak już sie opanował, to chwile to potrwalo,ale udało mu sie ruszyc ten cholerny zamek:tak:

a to dobre ja też się poryczałam ze śmiechu choć pewnie jakby to mi się przydarzyło nie byłoby mi tak do śmiechu:-D

KICI przyłączam się z gratulacjami Wszystkiego najlepszego NAJ NAJ NAJ 100 lat
 
kurde dziewczyny, nie moglam wejsc wczoraj ani dzisiaj do poludnia na ta strone babyboom zeby sobie popisac na forum, i to juz nie pierwszy raz pisze mi ze nie mozna tej strony otworzyc, mialyscie tez tak wczoraj??:wściekła/y:
 
dobra, nadrobilam tutaj wszystko:-)
ilonka - no super ze juz jestes i ze wszystko spoko, tak bardzo sie ciesze! oszczedzaj sie teraz kochana i nie przejmuj sie tymi lekami, urodzisz zdrowego gabrielka w kwietniu i wszystko bedzie super!!
wesola24 - ty tez sie nie martw za duzo i nie stresuj, wez przyklad z ilonki jesli jest taka potrzeba i zaloz ten szef, trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze skonczylo, glowa do gory! oszczedzaj sie, wypoczywaj, nic nie rob!!
wronka - haha ale mnie rozsmieszyla przygoda z butem...i mowisz ze corcia juz nie zaspiewala pala na wysokosci? :-Dhihihi tylko tak jak powinno byc...juz sie nie moge doczekac kiedy ja taka dumna z mojej corci bede...
kici - wszystkiego naj, najlepszego na nowej drodze zycia!!!!!!!!

reszte dziewczynek serdecznie pozdrawiam i buziaki sle
 
reklama
ej kochane pomecze teraz was troszku:

czy u was tez taaakie dziwne ksztalty przybiera brzusio?????... no ja mysalam ze zjade jak wczora po lewej stronie mialam mega gore a po prawej jakiegos niża brzuchowego :D....
 
Do góry