reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Katik, jak to wyrokują Ci, że dziewczynka?? A ja myślałam, że w ciąży z dziewczynką się niby brzydnie, bo Kruszynka zabiera mamie urodę. W myśl tego mitu, nie wiem jak musiałaś pięknie wyglądać przed ciążą skoro będąc z dziewunią w ciąży tyle komplementów zbierasz :).
Ajjjjjjj bo widzisz, w Anglii to nie tylko ruch jest w druga strone ;-) Tutaj pieknieje sie na dziewczynke, a brzydnie na chlopca....
Dlatego tu wszyscy wmawiaja mi corcie, a w Polsce kazdy upiera sie przy bledzie usg i chlopaku :-D:-D:-D

Widze, ze suwaczka sie dorobilas, wreszcie!!!!



Kici69 -
Wszystkiego naj naj naj
na Nowej Drodze Zycia !!!!!!

W zgodzie serc i myśli,
a zawsze dłoń w dłoni
płyńcie tą łodzią,która zwie się życie,
jak teraz w tej godzinie.
Niech Wam życie całe płynie
w wierze,nadziei i miłości!
 
reklama
dzień dobry :-)

przespałam całą noc od 11 do 8.20 rano i powinnam czuć się doskonale a jestem przytłumiona :cool2::cool2:

Pierworodny wstał i przyczłapał do mnie do sypialni ,wiec musiała się zwlec z wyrka i zrobić mu śniadanie , bo inaczej on i pies na moim łóżku ,skończyło by się moim krzykiem i słowami poszli mi stąd oboje:-p. Nie wiem jak to jest ale on widząc Pati staje się największym agresorem na ulicy :cool2::cool2:
Szanowny znowu w pracy więc cały dzień pewnie w szlafroku przed komputerem i telewizorem , za to poniedziałek ma wolny i wtedy będę jak poganiacz niewolników , bo musi mi umyć okna na dole :tak: W sumie to są nisko i nie musiałabym się nawet wysilać ale po co ;-)
 
KICI WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ
12.gif

SZCZESCIE Z MĘŻUSIEM I SPOKOJNEGO OCZEKIWANIE NA DZIDZIE:-D:-D:-D:-D:-D

BUZIAKI​

p.s.
nie musze przypominac, ze czekamy na zdjecia:-D
 
ech....

nie ma nikogo w domu to chociaz sobie tu pogadam... przed siwetami mamy pogrzeb.. przed chwila zmarl ojciec żony mojego szwagra....

no i wszytko siadlo...



byl bardzo chory.. ale... jedyne co pmi przychodzi do gowy to to, ze czlowiek nigdy sie nie przygotuje na śmierc...
 
Dagsila to rzeczywiście masz nieciekawy okres przedświąteczny ale tak to już jest że nieszczęścia chodzą parami. Dla mamusi życzę szybkiego powrotu do zdrówka. na osłodę proponuje muffinki z czekoladą na które mam ochotę już od tygodnia i chyba dzisiaj je zrobię tylko poszukam przepisu na naszym wątku kulinarnym.
 
no i zeby bylo jeszcze weselej to moja mam w szpitalu bo wyrznela i cos z noga nie tak....

bosko....:wściekła/y::wściekła/y::no::no::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

poskładają i noga mamy będzie jak u 18-latki. TVN 24 gdzieś tam nie było , booni lubią robić reportaże o tej porze roku o zaśnieżonych chodnikach itp. jeszcze mama sławna by została ;-);-)

rozchmurz się wiesz ,że dzieci matek szczęśliwych są mądrzejsze :cool2::cool2:
 
reklama
Do góry