reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

dziewczyny jestem...
dzis wrcolam ze szpitala.Zalozyli mi szew sposobem mcdonalda do tego dostaje rozkurczowo Fenoterol, nospe,Izoptin.
Pytajacie sie kochane.
Moja szyjka miala 2.5 cm przy zakladaniu szwu, ksztaltem przypominala literke Y, czyli zaczynala sie otwierac.
 
reklama
O jej Wesola nadrobilam troche twoich postow, konieczna bedzie zmiana szpitala.Skrocona szyjka , czop zwisajacy..jeju toz ja mialam taki przypadek rok temu..nie zalozyli szwu i skonczylo sie tragedia...W twoim wypadku przy bolach kochana FENOTEROL przynajmniej 3 razy dziennie, Izoptin 2 razy na kolatanie serducha,nospa i dipgergan na uspokojenie..Do tego zrob wymaz azebys w razie rozwarcia nie miala bakterii bo wtedy to juz bedzie zle.
Sugeruje: koniecznie zmien szzpital, niewazne nawet 100 od domu!!!!!!!!!!!!
Konieczne leki a pessarium lub szew to zalezy od lekarzy co zadecyduja.
 
Wesola - Kochanie, tylko sie nie zestresuj tym postem Ilonki... Skarbie trzymaj sie dzielnie.
Albo zmien szpital, albo koniecznie niech zadecyduja o innym sposobie na podtrzymanie. Zdrowka dla Ciebie i Skarbeczka Twojego.

A ta diagnoza - poronienie zagrazajace nie przejmuj sie. Ja w 16 tygo lezac w Polsce po tej nieszczesnej podrozy, tez w karcie wypisowej mialam diagnoze - zagrozenie poronieniem.
 
W pracy szal cial z kartkami swiatecznymi - wszysycy wszystkim wreczaja kartki, do tego co milsi klienci wpadaja z czekoladkami. Oj dbaja o moje kilogramy:-D:-D
I znow dzis dawno niewidziany klient (trzeci czy czwarty:-)) zawyrokowal :
to bedzie dziewczynka - taka piekna w tej ciazy jestes:zawstydzona/y:
Dobrze, ze mnie nago nie widza... ten cellulit :szok::-D:-D:-D:-D
 
Wesoła nie przejmuj się, bo to na pewno nie pomoże. Wiem, łatwo powiedzieć, ale trzeba wziąć się w garść :). Dla spokojności skonsultuj się z innym lekarzem. Może to Ci pomoże.

Katik, jak to wyrokują Ci, że dziewczynka?? A ja myślałam, że w ciąży z dziewczynką się niby brzydnie, bo Kruszynka zabiera mamie urodę. W myśl tego mitu, nie wiem jak musiałaś pięknie wyglądać przed ciążą skoro będąc z dziewunią w ciąży tyle komplementów zbierasz :).
 
Ilonka co do moich leków to właśnie robili mi wczoraj ekg i mam dostac fenoterol plus to drugie, magnez w kroplówce, asmag i luteina dopochwowo i leżec. Tak to wygląda dzisiaj. Moja szyjka też ma 2,5 cm. Nie wyobrażam sobie żeby mogło to się źle zakończyc, nie myślę o tym. Myślę że wiedzą co robią. Najgorsze jest to że mnie nadal boli ta macica w środku i nic nie przechodzi.

Już dzisiaj 3 dzień w szpitalu, wpadłam już w rytm szpitalny (pobudka o 5.00). Przez weekend oczywiście nie będzie się nic działo bo nie ma lekarzy, tylko jeden na obchodzie. Nic się nie dowiem, najwcześniej w poniedziałek.

I jeszcze chciałam wam powiedziec żebyście nie lekceważyły w tych tygodniach w jakich jesteśmy żadnych bóli, skurczy, twardnien brzucha itd...
 
oj Dagsila ty nam tu uważaj i nie rozbijaj się bo kto cię potem pozbiera

mężuś wymasuje:-)

Wronka- mam nadzieje, ze spałas bez buta;-)

Wesoła - uszy do góry, bedzie dobrze, trzeba wierzyc:tak:


no i dzien dobry kochane:-)

niedawno wształam, bo K. na budowe biedak pojechał. a u nas -15,5:szok::szok::szok: i masakra... dodatkowo sie okazało, ze nowe okna sa zle osadzone i wkur**ony K. o 1 w nocy probował czym sie da uszczelniać bo nam wszedzie wiało... jak to sie mowi jak nie urok to...:-D tylko mi mojego mezusia szkoda bo ma mega katarek, bida moja kochana:-(
ale co tam, 5 dni do wigilii i trzeba sie cieszyc. nie mam tylko prezentu dla siostry:eek: no i chyba nadszedł ten dzien, kiedy moja choinka zaswieci rózowym blaskiem:-D:-D:-D:-D

jem gumisie:-Dpyszne sa:-Dnajbardziej lubie ananasowe i truskawkowe:-D:-D:-D

no dobra, juz nie pisze o głupotach:-)

buziaki
 
Wronka- mam nadzieje, ze spałas bez buta;-)

No niestety nie do końca:wściekła/y:. mąż przyjechal po 1 w nocy , wiec nie dałam rady czekac i walnełam sie do lóżka pod kocyk. już w zasadzie prawie zasypiałam, ale jak tylko otworzyl drzwi to od razu sie obudzilam. On oczywiście zdziwony,że jeszce nie śpie, wiec wysunęłam nogę spod tego kocyka i mówię mu taka wq***na... "a jak mam z tym G****em spac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, pomożesz mi czy nie??. Ten jak parsknąl śmiechem , to myslalam ,że mi na podloge padnie:confused2:, mnie oczywiście nadal do smiechu nie było, ale on byl juz pewien,ze ja sobie z tym butem poradziałam. Jak już sie opanował, to chwile to potrwalo,ale udało mu sie ruszyc ten cholerny zamek:tak:
 
reklama
DZIENDIBEREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sospetossa wybralysmy to same imie dla naszych synkow!!!:-):-):-)
Wesola musimy dac rade...czaruje nasze szyjki..czary mary..i teraz juz nie puszcza ani mm!!!!
milego dzionka
 
Do góry