reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Nooooooooo dziewczyny moja córka wczoraj przeszła samą siebie:sorry: szyjka skopana, żołądek skopany, już nie wiedziałam z której strony obrywam ale cały dzień byłam bita:confused2:

Wczoraj powiedziałam S że ciągle bym spała cały czas na co On "Einstein musiał spać ponad 10h dziennie bo jego mózg tak ciężko pracował":-D:-D no wzięłam to do siebie -w końcu u mnie 2 mózgi pracują:-D:-D:-D

:-D:-Duwielbiam te twoje teksty :-D:-D

aga2010 dzień dobry :-) fajnie ,że sposób zadziałał :tak::tak:
 
reklama
Dziewczyny, ja tak z innej beczki totalnie.. Normalnie to jestem kawową maniaczką, teraz ze względu na maleństwo jestem na głodzie. pijecie kawę? Bo mnie czasem się zdarza, ale później mam wyrzuty sumienia, a może nie powinnam ich mieć..Jak to wygląda u Was?
 
Dziewczyny, ja tak z innej beczki totalnie.. Normalnie to jestem kawową maniaczką, teraz ze względu na maleństwo jestem na głodzie. pijecie kawę? Bo mnie czasem się zdarza, ale później mam wyrzuty sumienia, a może nie powinnam ich mieć..Jak to wygląda u Was?

ja piję jedną rano czarną z 1 łyżeczki, a druga czasami, ale to już z mlekiem i też z łyżeczki. Bez kawy bym nie przeżyla.
 
Dziewczyny, ja tak z innej beczki totalnie.. Normalnie to jestem kawową maniaczką, teraz ze względu na maleństwo jestem na głodzie. pijecie kawę? Bo mnie czasem się zdarza, ale później mam wyrzuty sumienia, a może nie powinnam ich mieć..Jak to wygląda u Was?

piję kawę codziennie , zazwyczaj jedną w ogromnym :tak::tak:kubku :tak:raz wypijam ja w 20 minut innym razem przez 2-3 godziny. Na mieście kawa obowiązkowo i jeśli mam babskie pogaduszki też zawsze jest kawa ;-);-)
 
Normalnie to jestem kawową maniaczką, teraz ze względu na maleństwo jestem na głodzie. pijecie kawę? Bo mnie czasem się zdarza, ale później mam wyrzuty sumienia, a może nie powinnam ich mieć..Jak to wygląda u Was?

W domu nie piję bo nie potrafię robić takiej pysznej jak na mieście:no:
Ale przy każdej okazji wynurzenia się na zakupy albo do gina -cały kubeł jest mój w 15 sekund:tak:
a później patrzę na kubek S:sorry:
tak ładnie patrzę:sorry:
i dalej patrzę:sorry:
i mam drugi kubek w sumie za darmo:-D no nie potrafię się powstrzymać tak mi smakuje:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny, ja tak z innej beczki totalnie.. Normalnie to jestem kawową maniaczką, teraz ze względu na maleństwo jestem na głodzie. pijecie kawę? Bo mnie czasem się zdarza, ale później mam wyrzuty sumienia, a może nie powinnam ich mieć..Jak to wygląda u Was?
Ja pije prawie codziennie taka slaba - niecala lyzeczka rawy rozpuszczalnej, pol kubka wody i pol mleka. Wiec wychodzi takie niewiadomo co, ale juz sie przyzwyczilam:-) czasami pije jeszcze po poludniu cappucino, ale tez takie domowej roboty, slabe. Na miescie nie pije, bo zawsze mocna robia i sam zapach mnie odrzuca:-(
 
zastanawiam się dlaczego , bo tak jak 13x13 uwielbiam kawę na miescie i piję ja szybciej niż nalewają do kubka:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i nawet z najlepszego ekspresu ale w domu mi tak nie smakuję

aga2010 ja nie umiem robić cappucino :zawstydzona/y::zawstydzona/y: moje wychodzi takie błeeeee a jak idę do którejś z koleżanek to zawsze jest pyszne :tak::tak::tak:
 
reklama
zastanawiam się dlaczego , bo tak jak 13x13 uwielbiam kawę na miescie i piję ja szybciej niż nalewają do kubka:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i nawet z najlepszego ekspresu ale w domu mi tak nie smakuję

Jak to dlaczego -nie wiem jak Ty ale ja ze szlacheckiego korzenia jestem -znaczy korzenie mam szlacheckie:-p. Zapytaj mamy -pewnie się okaże że Ty też to w genach masz:sorry:
 
Do góry