reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

hej dziewczynki dzisiejszy dzień spędzam w szkole no ale jak widać nie jestem pilną uczennicą i siedzę w bibliotece przy komputerze ;-) nie mam żadnej motywacji do nauki w tym semestrze, mamy same wykłady i na dodatek nikt nie sprawdza obecności :cool2: i jak tu być pilnym uczniem :confused2::confused2::confused2:

co do obżarstwa to mam już 6kg na + ehhh załamka ale co zrobić jak mama z teściową na zmianę dzwonią i zapraszają na obiadki, kolacyjki... wczoraj przez to zjadłam 3 obiady :confused2: pierogi z jagodami u mamy, naleśniki z kapustą i grzybami u teściowej no i na koniec M zabrał mnie na spagetti i jak tu trzymać formę w ciąży? jedynie gimnastyka 2x w tygodniu w szkole rodzenia mnie ratuje chociaż więcej plotkujemy niż ćwiczymy ale ciiii :-D:-D:-D
 
reklama
Kochana nie wiem wogóle czy wiesz ale ja jestem macochą dwóch prawie dorosłych chłopaków :-D:-D Ich laski będą miały tak jakby dwie teściowe:-DQUOTE]

Właśnie do tego piłam :-D pamięć mam dobrą... a jak kolejny też chłop to wygrałaś konkurs na teściówkę forum :-p

Witam wszystkie kwietnioweczki.Widze,ze jeszcze dziewczyny dolaczaja do was wiec i ja sie dopisuje.Czytam was juz dobre 2 miesiace,ale nie moglam sie odwazyc wczesniej napisac,bo jestem po trzech stratach moich malenstw i to tak bardziej ze strachu,ze teraz tez moze sie cos stac.Termin mam 19 kwietnia.Jak opanuje to forum to jeszcze cos napisze bo narazie nie wiem czy nawet to uda mi sie wyslac.Pozdrawiam wszystkie kobietki i ich brzusie.:-)

Witamy :-D

Amorek- mnie moja teściowa postanowiła odwiedzić dzisiaj o 10:00 rano. 30 km przejechała, żeby mnie wkurzyć o poranku ;-) Mistrzyni! Najważniejsze, że Twoje maluszki zdrowe :-D

A'propos jedzenia- dobrałam się do wilgilijnych uszek... co gorsza wcale się tego nie wstydzę :-D Bardzo smaczne wyszły :-p
 
JA DZIŚ TYLKO NA CHWILKĘ BRZUCHATKI:-D

Jak to w weekend
wrzuciłam zdjęcia na zamknięty z 23 tygodnia ciąży -czyli świeżutkie bułeczki

Mój S wczoraj opowiadał swojej córce bajkę:confused2::confused2::confused2: żeby jeszcze o czerwonym kapturku czy kopciuszku... :no: bajka była o dziewczynce która zbierała maliny do dzbanuszka na boso i miała nogi ubrudzone jagodami:eek::confused2::eek::confused2: po wzmiance o tym że poszła opłukać stopy w jeziorze odpadłam:confused2::confused2::confused2::confused2: małej się głos tatusia baaaaardzo podobał -co czułam baaaardzo mocno:sorry:

aż się boję dzisiejszej bajeczki:confused2::confused2::confused2::confused2:

Miłej soboty
My uciekamy na kawkę i deserek:laugh2:
 
13x13 fotki superaśne, no a bajka ... domyślam się że miała na celu uśpić mamę hehe a swoją drogą wyobraźnia mężczyzn jest nieograniczona :-D czekamy na cd. bajki
 
Witajcie kochane ja przyjechałam właśnie ze szkoły egzamin zdany i jeszcze tylko 8 w sesji zimowej tak mi się uczyć nie chciało że porażka. Kochane ja ostatnio mam często twardy brzuch bo jeżdze i załatwiam sporo spraw i tak myślę że to przez to że trochę ostatnio za dużo mam na głowie i nie umiem usiąść na tyłku i niestety biorę 3 nospy na dzień bo ciężko jest wytrzymać ale mam nadzieję że mi przejdzie.kochane życzę miłego dzionka i wekendu :-):-).
 
Ja troche od wczoraj wieczorem zmartwiona co sie mojej maluskiej dzieje :confused: bo ponad dwie bite godziny tak sie tlukla w brzuszku, pchala sie w rozne strony az moj D oberwal w glowe bo przykladal ja do brzucha stwierdzil ze takiego pokazu karate jeszcze nie widzial :-) :tak:

on jak on ale ja to odczulam maksymalnie i dzis moje ubite na twardo kiszki burcza i jecza od rana a maluska dalej fika jak ta szalona, oooo moze przejela sie wczorajsza walka Najmana z Pudzianem ktora przed spaniem ogladalam :szok:

Witam wszystkie kwietnioweczki.Widze,ze jeszcze dziewczyny dolaczaja do was wiec i ja sie dopisuje.Czytam was juz dobre 2 miesiace,ale nie moglam sie odwazyc wczesniej napisac,bo jestem po trzech stratach moich malenstw i to tak bardziej ze strachu,ze teraz tez moze sie cos stac.Termin mam 19 kwietnia.Jak opanuje to forum to jeszcze cos napisze bo narazie nie wiem czy nawet to uda mi sie wyslac.Pozdrawiam wszystkie kobietki i ich brzusie.:-)

Tak jak i mnie wczoraj przywitano serdecznie, tak i ja witam Cie Kochana goraco :-)
ps.Badz dobrej mysli wiele zalezy od tego jak sie do pewnych spraw nastawiamy psychicznie, a Ty juz wsrod "Swoich" tu Kobietki potrafia maksymalnie podbudowac inne Mamusie ze tak to ujme glowa do gory ;-)
 
karola322 gratuluję zdanego egzaminu i współczuje pozostałych ośmiu :cool2: a co do brzuszka to być może przez te stresy i zalatanie odpocznij troszkę buźka;-)
 
a ja dziś z rana miałam tyle werwy a tu dupa:szok:
nie mam dziś apetytu -dziwne prawda?
zrobiłam gołąbki a patrzeć na nie nie mogę, a mam w planach jeszcze ciasto upiec ale tak mnie głowa boli że marnie to widzę no i nie dobrze mi dzisiaj:-(
 
witam was Kochaniutkie :*

u mnie luz blues, jest po polowkowym i okazalo sie ze z siusiaka zrobila sie piczunia i mam Nadie :)...
moj gin mial podejrzenie wodoglowia, ale poki co wszystko jest w granicah norm, z tym ze za tydzien kolejne usg sprawdzajace czy ilosc plynu w glowce jest ok.....
a co tam u was Slicznotki?? :*:*:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam was Kochaniutkie :*

u mnie luz blues, jest po polowkowym i okazalo sie ze z siusiaka zrobila sie piczunia i mam Nadie :)...
moj gin mial podejrzenie wodoglowia, ale poki co wszystko jest w granicah norm, z tym ze za tydzien kolejne usg sprawdzajace czy ilosc plynu w glowce jest ok.....
a co tam u was Slicznotki?? :*:*:*


o kurde? żartujesz??:shocked2:jessus- ciekawe co u mnie wyjdzie z środe- wierzę głęboko że Antosiowi nie odpadł siusiak . Mam nadzieję że z Twoja córcią wszystko będzie dobrze :-) musi być. Trzymajcie się cieplutko

ba1983- za Ciebie też kochana 3mam kciuki żebyś dzielnie z malutką wytrwała do końca dnia. Dbajcie o siebie i buziak w brzuszek :-)

a mój mały ( mam nadzieje że Y) dziś jakiś taki leniwy. Ale na szczęście co jakiś czas daje o sobie znaka. Byliśmy w sklepie zrobić zakupy i zabieram się do pieczenia ciasta zanim ukochany z pracy wróci:-)
 
Do góry