reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Ewka - u nas poprawa :tak:
Mezul - caly dzien nadal w lozku, ale jak wrocilam z pracy i po zakupach to powolutku powolutku przydreptal na dol zobaczyc co dobrego mu kupilam :-D:-D:-D
A tak na serio - bol mniejszy niz byl, ale te przeciwbolowe to dostal na maxa mocne, i czuje sie jak po kilku glebszych. Mielismy dzis do lekarza jechac, ale ze jeszcze jest potwornie slaby i po paru krokach musi odpoczac - odlozylismy to do poniedzialku.
Weeked odpoczywamy , oboje. Ja juz dzis prawie idealnie, poza ogolnym zmeczeniem wsio ok.
Zaraz siadam przed tv, miseczka z truskawkami do reki i wieczor nalezy do mnie :-D:-D
 
Witajcie kluseczki :))
Dzisiejszy dzień zaliczam do najbardziej efektywnych od dłuższego czasu (zazwyczaj jestem zwyczajnym leniuchem, który łaskawie pozwala się rozpieszczać):biggrin2::biggrin2: sprzątanie, zakupy (łącznie z atakiem na Mikołaja), no i przede wszystkim pobuszowałam wreszcie po "dzieciowych" sklepach co by się w cenach rozeznać- efekt - wózek i łóżeczko wstępnie upatrzone.. a te ubranka, zabawki jejjjj jakie słodkie..:biggrin2: na razie niczego dla Niuńki nie kupuję ale chcę być w temacie. Wróciłam kompletnie rozczulona. Trzymajcie się ciepło..
Miłych snów ;-)
 
No i jeszcze 2 super wiadomosci:

Aga 2010 obronila prace (w takiej kiecce nie bylo wyjscia ;-))

i

w brzusiu ma: Synusia!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulujemy Pani mgr!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak:

Gratulacje :)

13x13 narobiłaś mi ochoty na fasolę ale w sosie pomidorowym , idę zaraz odgrzać , bo mam jedną w puszce.
Dziewczyny mam pytanie , od początku ciąży jestem wrażliwsza na zapach ale od 3-4 dni przybrało to ostro na sile i teraz jest problem bo ciągle coś czuję i chodzę jak mój pies z nosem prawie , przy podłodze :szok::szok: U was tez w pewnym momencie to też przybrało na sile ???

Ja tez tam miałam pewien czas doszło do tego że puściłam pawia po tym jak zmieniłam małemu pieluchę z qpy. :no: Teraz już jest lepiej:tak:

I jeszcze pytanie do naszej kochanej moderatorki aniam---czy ty już wiesz kto zamieszkuje brzuch czy ja coś przegapiłam???

Nie wiem:-( 16go mam USG może się wkońcu dowiem a jak nie to mam sąsiadkę ginkę i zrobię u niej następne . Musze wiedzieć i koniec

Aniam- przypominam, że ty też masz szansę wygrać konkurs na teściową roku :-D

!!!

Kochana nie wiem wogóle czy wiesz ale ja jestem macochą dwóch prawie dorosłych chłopaków :-D:-D Ich laski będą miały tak jakby dwie teściowe:-D

Ja dziś cały dzień poza domkiem i teraz was nadrabiam :)
 
ella1, lepiej ci już?ja zawsze na ból głowy olejek lawendowy stawiam gdzieś blisko siebie...możę to rzeczywiście ''na pogodę''...
agawkl, zazdroszczę uporu:-) w pisaniu pracki...ja nawet takiego nie mam....zostawiłam wszystko.....muszę obronić się przed kwietniem.to wiem na pewno...ale tak mi się nie chce,że hej............................trzymam kciuki i na jakieś pozytywne wibracje przed-magistrowe liczę;-)
magda ciosek, u mnie śniegu nie ma jeszcze niestety......ale za to podobnie jak ty-wspieram mężulka słowem;-);-);-) i nawet nieźle nam to wychodzi....i mój P nie protestuje,o dziwo!!!!!!
aga2010, gratuluję tytułu:tak: i syneczka jeszcze bardziej:-):-):-)

u mnie paskudnie...dostałam antybiotyk,bo w oskrzelach ''chrobocze'' i już głowa pełna czarnych myśli...że to pewnie jakaś paskudna,najgorsza grypa...gorączki nie mam,tylko oddech płytki strasznie i kaszelek...rovamycynę mam zajadać...dzwoniłam do gina-podobno całkiem bezpieczna dla malutkiej...tak cholernie się boję...i na dodatek mąż nocki zaczął i ja sama tu muszę siedzieć,ehhhhhhhh...nie lubię nocy w pojedynkę:-:)-:)-(
 
13x13 narobiłaś mi ochoty na fasolę ale w sosie pomidorowym , idę zaraz odgrzać , bo mam jedną w puszce.
Dziewczyny mam pytanie , od początku ciąży jestem wrażliwsza na zapach ale od 3-4 dni przybrało to ostro na sile i teraz jest problem bo ciągle coś czuję i chodzę jak mój pies z nosem prawie , przy podłodze :szok::szok: U was tez w pewnym momencie to też przybrało na sile ???

moze to głupio zabrzmi, ale mi wszytkie baby smierdza... kazda ma nie takie perfumi i w ogole zapach nie ten... wszytkie miesa wala... tylko skora mojego mezusia pachnie:-)

aga2010 gratulujemy:-D
 
ella1, lepiej ci już?ja zawsze na ból głowy olejek lawendowy stawiam gdzieś blisko siebie...możę to rzeczywiście ''na pogodę''...
agawkl, zazdroszczę uporu:-) w pisaniu pracki...ja nawet takiego nie mam....zostawiłam wszystko.....muszę obronić się przed kwietniem.to wiem na pewno...ale tak mi się nie chce,że hej............................trzymam kciuki i na jakieś pozytywne wibracje przed-magistrowe liczę;-)
magda ciosek, u mnie śniegu nie ma jeszcze niestety......ale za to podobnie jak ty-wspieram mężulka słowem;-);-);-) i nawet nieźle nam to wychodzi....i mój P nie protestuje,o dziwo!!!!!!
aga2010, gratuluję tytułu:tak: i syneczka jeszcze bardziej:-):-):-)

u mnie paskudnie...dostałam antybiotyk,bo w oskrzelach ''chrobocze'' i już głowa pełna czarnych myśli...że to pewnie jakaś paskudna,najgorsza grypa...gorączki nie mam,tylko oddech płytki strasznie i kaszelek...rovamycynę mam zajadać...dzwoniłam do gina-podobno całkiem bezpieczna dla malutkiej...tak cholernie się boję...i na dodatek mąż nocki zaczął i ja sama tu muszę siedzieć,ehhhhhhhh...nie lubię nocy w pojedynkę:-:)-:)-(

zawsze masz nas:-) kilkadziesiat kobiet... ktoras zawsze na posterunku:-D albo inna strefa czasowa;-)
 
reklama
Witam wszystkie kwietnioweczki.Widze,ze jeszcze dziewczyny dolaczaja do was wiec i ja sie dopisuje.Czytam was juz dobre 2 miesiace,ale nie moglam sie odwazyc wczesniej napisac,bo jestem po trzech stratach moich malenstw i to tak bardziej ze strachu,ze teraz tez moze sie cos stac.Termin mam 19 kwietnia.Jak opanuje to forum to jeszcze cos napisze bo narazie nie wiem czy nawet to uda mi sie wyslac.Pozdrawiam wszystkie kobietki i ich brzusie.:-)
 
Do góry