reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witam,

chciałabym się do Was w końcu dopisać.
"W końcu" - bo zabieram się do tego od sierpnia :-D, cały czas Was podczytuję, ale siły i weny brak na pisanie.

Termin mam na 23 kwietnia i dzisiaj dowiedziałam się na usg połówkowym, że będzie drugi synek :-) - tak przeczuwałam:cool2:

mam nadzieję, że przyjmiecie jeszcze jedną kwietniówkę, a obiecuję nie bawić się więcej w wielkiego brata tylko aktywnie uczestniczyć w forum:tak::-D
 
Witam,

chciałabym się do Was w końcu dopisać.
"W końcu" - bo zabieram się do tego od sierpnia :-D, cały czas Was podczytuję, ale siły i weny brak na pisanie.

Termin mam na 23 kwietnia i dzisiaj dowiedziałam się na usg połówkowym, że będzie drugi synek :-) - tak przeczuwałam:cool2:

mam nadzieję, że przyjmiecie jeszcze jedną kwietniówkę, a obiecuję nie bawić się więcej w wielkiego brata tylko aktywnie uczestniczyć w forum:tak::-D

Witaj w klubie- ja też czekam na synusia i dziś też stuknęło mi 21 tygodni ciąży:laugh2:
 
Witam,

chciałabym się do Was w końcu dopisać.
"W końcu" - bo zabieram się do tego od sierpnia :-D, cały czas Was podczytuję, ale siły i weny brak na pisanie.

Termin mam na 23 kwietnia i dzisiaj dowiedziałam się na usg połówkowym, że będzie drugi synek :-) - tak przeczuwałam:cool2:

mam nadzieję, że przyjmiecie jeszcze jedną kwietniówkę, a obiecuję nie bawić się więcej w wielkiego brata tylko aktywnie uczestniczyć w forum:tak::-D

Pewnie!!! Witamy "Wielką...Siostrę" :-):-):-) i Gratuluję drugiego Syneczka!:tak:

P.s. Masz termin w moje urodziny :-D
 
Weszłam sobie na GALERIE BRZUSZKÓW na ogólnym forum poprzeglądać co tam jest ciekawego. Poza tym że kilka fajnych fotek , to cyrk niesamowity....jak będzie Wam się nudziło można się pośmiać i poczytać o tym jak dziewczyny prowadzą śledztwo względem jednej ze swoich koleżanek , która udaje że jest w ciąży.Normalnie czeski film.
A i odnalazłam też tam JESTEŚANIOŁKIEM....zatem wszystko z nią ok skoro się udziela:-):-)
https://www.babyboom.pl/forum/galeria-brzuszkow-f61/brzuszki-forumowiczek-20089/index76.html


byłam tam i co sie usmiałam to moje.... jakas panne tam maja co wszytkich wkreca... dobra historia... ech ludzie to maja wyobraznie... tylko szlag trafia, bo niektórzy faktycznie maja problemy z zajsciem w ciazy i w staraniach a jakas szczylica sobie jazdy nakreca...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie ładnie:crazy:

ale ciezarnej sie denerwowac nie wolno
 
cześć kochane
coś mi dzis jest i sama nie wiem co .Rano było ok koleżanka była na kawie pośmiałyśmy się itd a od południa jestem jakaś przybita nic mi się nie chce , nawet w klawiaturę postukać jest mi ciężko och te hormony :confused2::confused2:

Witam,

chciałabym się do Was w końcu dopisać.
"W końcu" - bo zabieram się do tego od sierpnia :-D, cały czas Was podczytuję, ale siły i weny brak na pisanie.

Termin mam na 23 kwietnia i dzisiaj dowiedziałam się na usg połówkowym, że będzie drugi synek :-) - tak przeczuwałam:cool2:

mam nadzieję, że przyjmiecie jeszcze jedną kwietniówkę, a obiecuję nie bawić się więcej w wielkiego brata tylko aktywnie uczestniczyć w forum:tak::-D

witam panią ;-);-)

byłam tam i co sie usmiałam to moje.... jakas panne tam maja co wszytkich wkreca... dobra historia... ech ludzie to maja wyobraznie... tylko szlag trafia, bo niektórzy faktycznie maja problemy z zajsciem w ciazy i w staraniach a jakas szczylica sobie jazdy nakreca...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie ładnie:crazy:

ale ciezarnej sie denerwowac nie wolno

jak ty tak piszesz to muszę poczytać ty zazwyczaj na luziku do wszystkiego :tak::tak:

katik daj znać co z mężem !!!!!
 
Weszłam sobie na GALERIE BRZUSZKÓW na ogólnym forum poprzeglądać co tam jest ciekawego. Poza tym że kilka fajnych fotek , to cyrk niesamowity....jak będzie Wam się nudziło można się pośmiać i poczytać o tym jak dziewczyny prowadzą śledztwo względem jednej ze swoich koleżanek , która udaje że jest w ciąży.Normalnie czeski film.
A i odnalazłam też tam JESTEŚANIOŁKIEM....zatem wszystko z nią ok skoro się udziela:-):-)
https://www.babyboom.pl/forum/galeria-brzuszkow-f61/brzuszki-forumowiczek-20089/index76.html
hahaha, bylam juz kiedys i czytalam... A laska jest niezla. Nie rozumiem takich schiz zupelnie :no::no:





Kochane jestescie, ze tak dopytujecie o mojego slubnego :tak::tak::tak:
A wiec tak:
juz wczoraj pod sam wieczor troszke mu sie polepszylo - byl w stanie bez wiekszego stekania obracac sie z boku na bok w lozku. Ale wieczorem i w nocy nie wstawal wogole, a ja mu wiaderko na siuski podstawialam. Noc minela jako tako, nawet przespal i nie stekal.
Za to ja ... :no:
Jednak zestresowalam sie wczoraj na maxa, nabiegalam przy nim, po schodach do sypialni w gore i w dol co chwile, no i w nocy mnie chwycilo... Obudzilam sie o trzeciej, z takim bolem brzucha, ze w pierwszym momencie myslalam, ze okres dostalam. Wstaje do kibelka, i dopiero jak wstalam dotarlo do mnie, ze to nie okres bo w ciazy jestem :szok:
Cale szczescie zadnych krwawien, ale bol brzucha promieniujacy do kregoslupa. Wzielam nospe. Po chwili odkrylam, ze brzuch jest twardy jak skala i napina sie regularnie.
Kurde, oczywiscie od razu w placz bo okropne rzeczy sobie wyobrazalam. Przelezalam plackiem do 6tej, w miedzyczasie jeszcze jedna nospa. Goraco i zimno mi bylo na zmiane. Kolo 7mej musialam zasnac, bo mialam wstawac po 7mej i nawet budzika nie slyszalam. Obudzilam sie przed 8ma, i szybko do pracy (maz w domu to furaka testowalam, co prawda bo pracy spacerkiem 20 minut, ale co tam, byla okazja to pojechalam wozem ;-)). W pracy sie poobijalam i jakims cudem nawet nie najgorzej sie czulam. Dobrze, ze Mala nadal bryka jak szalona, wiec wszystko z nia dobrze. No i dzis juz ja tez lepiej. O 21 mam zamiar zapasc w kamienny sen i odespac wczorajszy stres i nocne bole.
A maz ... lezy caly dzien, tabletki przeciwbolowe i rozluzniajace miesnie dzialaja, bo co prawda boli nadal, ale w porownaniu z tym co bylo wczoraj to jest duuuuza poprawa.
Jutro popoludniu skoczymy do lekarza, wypadaloby by lekarz go jednak tak czy tak obejrzal :eek:

Dziekujemy za Wasze mile slowa!!!!!
 
jak ty tak piszesz to muszę poczytać ty zazwyczaj na luziku do wszystkiego :tak::tak:

hehe no staram sie jak moge:-) dzisiaj na wynikach pielegniarka 3 strzykawki wyciaga,
ja z przerazeniem - aż tyle??!!??
ona - to jak chce pani urodzic, jak trzy strzykawki przerazaja??!!??
ja - jak to jak?? siłami natury:-)
najwazniejsze jest podejscie;-)

a z tamta panna to mnie zdenerwowało, bo ludzie współczuja, czesto sie martwia - tak jak u nas - nie ma ktorejs kilka dni to juz sie zastanawiamy czy wszystko ok itd, a dziewczyna sobie jazde ze szpitalem nakrecila, ze jej niby narzeczony do tych dziewczyn pisal o jakis krwotokach. niby zabawne, bo jazda na max i co to musi byc za jazda w glowie, zeby soebie takie akcje nakrecac...ale z drugiej strony.... ogolnie nie lubie takiego zachowani i dlatego sie troszke oburzylam...

na szczescie my z kwietnia jestesmy:-)
 
reklama
katik super , ze sytuacja w miarę opanowana :tak::tak:
a dziś melisę przed snem i to raz odstresować się kobieto :-):-)

co do forum byłam , przejrzałam ale kiedyś weszłam na wątek młode mamusie czy coś takiego. Nie chcę nikogo urazić ani obrazić bo sama miałam dziecko gdy byłam jeszcze dzieckiem , bo co to jest mieć lat 19czy 20 -cia ale przeraża mnie jak 16-17 latki marzą o ciąży o o tym ,żeby jak najszybciej w nią zajść .
A co do tamtego wątku to ledwo się powstrzymałam , bo tam specjalistka na specjalistce i pisza jaki może być brzuch a jaki nie. Same znawczynie., oprócz oczywiście kwietniówek , które też tam widziałam :cool2::cool2:
 
Do góry