reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Szukam na necie jak pomoc w bolu mezowi. Znalazlam takie cos, ale albo ze mna cos nie tak , i juz nie rozumiem po polsku, albo pisal to jakis kretyn:
informacja o Wypadniety Dysk Pies

biedny ten twój mąż, mam nadzieję ze mu szybko przejdzie, a to musi być tłumaczenie- jak moje kochanie pisało prace mgr i przepuszczał jakiś tekścior przez translator to tez to tak koszmarnie wyglądało...

zielona ale miałaś przygód, teraz życzę parę dni spokoju:)

martyna witaj:)
 
reklama
A ja się już melduje bladym świtem w pracy przy kawusi
Witaj Zielona, wróciłaś już do nas na stałe?
Katik ucałuj mężusia od nas, to się biedaczek nacierpiał. Najgorsza ta bezsilność
 
Witam w pochmurny czwartek:-)

Widzę, że co niektóre miały niezłe przejścia:no:

Katik bardzo współczuje mężowi. Napewno jakoś temu zaradzicie, dzielna z ciebie żonka;-)Ale widzę, że u was słuzba zdrowia taka jak u nas. A myślałam, że w Polsce jest najgorzej!!!!!

Zielona Maupa niezłe przejścia miałaś. Niekiedy ręce opadają, jak można sobie utrudniać życie przez głupie, niepotrzebne przepisy (lotnisko). Ale cóż, chyba tak musi być:-(Powodzenia w urządzaniu się w nowym mieszkanku, to jest w tym wszystkim najlepsze:-)

A my wczoraj z M zrobiliśmy sobie seans filmowy - "Galerianki" i "Amerykańskie ciacho". Co do filmu Galerianki to mnie przeraził, tzn. przeraziła mnie taka rzeczywistość, tak niestety dzisiaj jest. Najgorsze jest to, że dla takich młodych dziewczyn seks itp...to takie normalne jest, nie potrzeba uczuć ani żadnych zasad w związku. Straszne!!
Podczas seansu mała dawała tak popalić, że praktycznie przez 1 - 1,5 h buszowała w brzuszku, mężuś znów był zachwycony:-D

Miłego dnia życzę:-)
 
Dzień Dobry Brzusie :-)

Jak się macie dzisiaj?
Ja jakaś śpiąca dzisiaj...a zaplanowałam sobie na dziś zrobienie tony kopytek :-) ...a już mi się nie chce :eek: coż...poczekam troche może wena wróci :-D

Katik- Jak tam Mężuś dzisiaj??? mam nadzieję, że juz lepiej-? :tak:

Zielona Maupa- Witam po przerwie!:-) Ależ miałaś podroż z przygodami:szok: cieszę się, że dotarliście szczęśliwie i już wszystko spokojnie ;-) Duuużo zdrówka i żeby choróbsko sobie poszło :-)

Wesoła- Jak ja byłam w kinie 2 dni temu to Maleńkam też szalała strasznie!:szok: Chyba jednak boi się hałasu z kinowych głośników :-( a ja tak lubie kino...;-)

Martyna33- Witamy serdecznie!:-) Napisz nam coś o sobie :-)
 
Dzień dobry mamusie.....też już wstałam:-)Po długim czasie grzecznie przespałam całą noc.Trochę mnie dziś brzuś ciągnie i pachwiny-ale da się wytrzymać. A jutro wizyta u gina :szok:mam nadzieję że z moim skarbkiem wszystko ok i że wyniki też wzorowe.

Zielona maupo- jak miło Cię znó widzieć- buziakdla Ciebie i Konstancji:-D
A teraz czas na sniadanie - Antoś chyba zgłodniał
 
Elma: gratulacje!!! fajnie masz, dwie córy, będziecie razem działać w kuchni i robić wypady do fryzjera :) fajnie

zielona maupko: witaj z powrotem !!!!

Ella ja w pierwszej ciąży byłam w kinie na LEJDIS dwa dni po terminie i tak mnie dzidzia skopała, że aż żałowałam :(
 
Ostatnia edycja:
A my wczoraj z M zrobiliśmy sobie seans filmowy - "Galerianki" i "Amerykańskie ciacho". Co do filmu Galerianki to mnie przeraził, tzn. przeraziła mnie taka rzeczywistość, tak niestety dzisiaj jest. Najgorsze jest to, że dla takich młodych dziewczyn seks itp...to takie normalne jest, nie potrzeba uczuć ani żadnych zasad w związku. Straszne!!
Podczas seansu mała dawała tak popalić, że praktycznie przez 1 - 1,5 h buszowała w brzuszku, mężuś znów był zachwycony:-D

Miłego dnia życzę:-)
Niestety po 5 latniej pracy w kilku centrach handlowych powiem Ci ze ten film to szczera prawda .. przykre:-(
 
Z internetem tez byl istny cyrk. Twierdzono, ze mamy czekac do 2 tygodni (no a za dwa tyg. swieta, wiec pewnie do marca). Ja powiedzialam im, ze Polki w ciazy maja cudowna moc nasylania myszy na domostwo i ze jesli tego nie chca, to ja poprosze internet natychmiast (to bylo wczoraj po poludniu, a dzis rano przylecieli technicy).


Hehe padłam ze śmiechu!!!!! :-D:-D:-D

Z przygodami ale już jesteś z nami! Naprawdę MEXYK miałaś hehe :-D:-D
 
reklama
zielona
witamy Cię ponownie :-D
teraz wiem skąd się wzięło powiedzenie niezły meksyk ;-)

3maj się tam kochana! a tą farmaceutke to bym zagryzła !!
 
Do góry