reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Mamusie i brzusie -witam się z rana:-D

Wczoraj mała akrobatka szalała pół nocy więc tatuś trzymał ręce na moim brzuchu i się do niego cieszył a ja ślipiłam w TV. Generalnie zapomniałam co to kopniaki -bo jak moje dziecię zaczyna buszować to skacze cały brzuch:confused2: przesuwa się wszystko we wszystkich kierunkach i już sama nie wiem jak mam wytłumaczyć szkrabowi ze noc jest od spania a dzień od zabaw i harców:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry: No nic teraz standardowo smacznie śpi:-p

Zielona suuuuuuper że cała przygoda już się zakończyła w nowym domku:tak:

Katik jak dziś mąż?????

Ja się już żegnam -dziś fryzjer i jakieś zakupy więc się powoli szykuję do wyjścia;-) a z moim tempem to mi do 15 zejdzie:-p
 
reklama
Dzień doberek:-D

Ja już rano na pobraniu krwi byłam, tym razem nie zapomniałam:zawstydzona/y:, a popołudniu do gina na polówkowe śmigam:tak:

elma...gratuluje coreczki, wesoło będziesz miała:tak:

katik jak małżonek dzisiaj??? lepiej??

zielona....:szok:, co za przygody i faktycznie powiedzenie sprawdza sie tu w 100%. Witaj spowrotem.

martyna33...nie bądź taka tajmnicza ...napisz cos o ;-)sobie

A teraz lece, na jakies zakupy...pa
 
Właśnie sobie uświadomiłam ze zbankrutuję kiedyś na ciuchach i kosmetykach a Oli zejdzie na zawał jak się faceci koło naszych panien zaczną kręcić!!!. :szok::szok::-D

Ale pociesz się ,że bedziesz miała dwoch zięciów i żadnej synowej:tak:. Ja sie do tej pory cieszyłam..:-D:-D:-D:-D, teraz jedna synowa mnie czeka....jak ja to przezyje:szok::szok::szok::-D:-D:-D
 
Ale pociesz się ,że bedziesz miała dwoch zięciów i żadnej synowej:tak:. Ja sie do tej pory cieszyłam..:-D:-D:-D:-D, teraz jedna synowa mnie czeka....jak ja to przezyje:szok::szok::szok::-D:-D:-D

no to faktycznie tragedia jest, mnie 2 synowe czekają, brrrr

Ciekawe co te synowy będą mówiły o was .. o matko znowu ta zgredliwa wtrącajaca się we wszystko teściowa:-D
Bo jakoś na tescia się nigdy nie gada , zawsze tesciowa najgorsza .. no ale mnie czeka to samo he he
 
Dzięki za ciepłe przyjęcie, prawie z owacjami:-):-) jejku jak miło...
dajcie mi trochę czasu na rozkręcenie, jest to mój pierwszy forumowy RAZ:-)
Ogólnie jestem bardzo rozgadana, tu mi na razie średnio to wychodzi :-):-) ale bardzo się cieszę, że tu do Was trafiłam. O sobie skrobnę parę słów w wątku "Poznajmy się".


 
Oj ja to chyba będę straszną teściową, języka za zębami trzymać nie umiem, jak mnie coś wkurza to nie przemilczę, wtrącać się pewnie też będę
 
Ciekawe co te synowy będą mówiły o was .. o matko znowu ta zgredliwa wtrącajaca się we wszystko teściowa:-D
Bo jakoś na tescia się nigdy nie gada , zawsze tesciowa najgorsza .. no ale mnie czeka to samo he he

wszystkie bedziemy równie okropnymi teściowymi, bo czy kto kiedy widział dobrą tęściową?? to się kłóci z samą ideą bycia teściową:-)

paulka
dobrze,że jesteś i ze z dzidzia ma się dobrze, a terminem z usg się nie martw, i tak w niego nie urodzisz najprawdopodobniej:)
 
reklama
Weszłam sobie na GALERIE BRZUSZKÓW na ogólnym forum poprzeglądać co tam jest ciekawego. Poza tym że kilka fajnych fotek , to cyrk niesamowity....jak będzie Wam się nudziło można się pośmiać i poczytać o tym jak dziewczyny prowadzą śledztwo względem jednej ze swoich koleżanek , która udaje że jest w ciąży.Normalnie czeski film.
A i odnalazłam też tam JESTEŚANIOŁKIEM....zatem wszystko z nią ok skoro się udziela:-):-)
https://www.babyboom.pl/forum/galeria-brzuszkow-f61/brzuszki-forumowiczek-20089/index76.html
 
Do góry