reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Anna oj taką spódniczke jest bardzo łatwo zrobić tylko wiązaną a nie szytą :tak: Sama takie coś poczyniłam i zajęło mi to może godzinkę . Także polecam :-D

tutu tutorial – jak zrobić tutu bez szycia na maszynie | LONG RED THREAD

tiul można dać gęsto albo i nie , kolorową można w ten sposób zrobić :tak: dO TEGO jakaś satynowa kokarda i jest . Tiul zamawiam taki w szpulkach na allegro .


Aniez to się naprodukowałaś :-D:-D już widzę siebie w kolejce z R do przycisku zmywarki :-p:-p


Agnieszka nie znam się na antybolach , ale chyba przerywać się takiej kuracji nie powinno .

Zakupy zrobione , całe auto miałam załadowane , ale Olka ma poduchy ma łózko , do tego fronty jeszcze jedna szafka , kilka innych dupsów . jak wozem drabiniastym jechałam :no:
 
reklama
Gosienko, reka tak sobie. Najbardziej boli mnie srodkowy palec i lokiec. No ale szybko sie nie polepszy, bo nie ma szans zebym orteze przez caly dzien nosila. Zakladam na noc i w ciagu dnia, jesli nie potrzebuje akurat prawej reki, a ze jestem praworeczna... Sama rozumiesz.
Zapomnij o stolku barowym, chyba nie chcesz patrzec na wszystkich z gory ;-) Mozesz sie zaopatrzyc w takie cudo https://www.google.ca/search?q=krze...%2F15%2Ftop-10-ergonomicznych-krzesel;550;371 , lub to, mega wygodne i przydatne https://www.google.ca/search?q=krze...o-ergonomiczne-ecopostural-s2105.html;700;700


A taki to i ja chce https://www.google.ca/search?q=krze...webzine.pl%2Ffotele-do-komputera-1%2F;450;400
 
Ostatnia edycja:
gosienko - a mnie się udało dziświeczorem wygrać fajnąkieckę dla Leny za całe 5,50zł na allegro:Sukienka czarno-szara GEORGE !! SUPER !!! (3778345635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Aniołkową bez problemu sama wyczarujesz:tak:

aniam - jechałaś, ale moich fotelików nie zapakowałaś :-(;-(

zielona - dawaj przepis na pierniczki!

Zasiedziałam się na Allegro, ale przejrzałam sporo kiecek i nawet coś tam kupiłam za grosze. Teraz tylko przelewy zrobię, psiura wyprowadzę i spadam spać.
 
Elvie, co to Lena tak strzelila w gore? W ta sukienke to Kostka by sie zmiescila... Pierniki robie na oko. Przefejsowac ci moge przepis od Elli naszej. Tam jest notka, zeby dac sztuczny miod, to pierniczki twarde nie beda, a ze ja nie mam sztucznego, to uzylam przepis, ktory skonstruowalam 2 lata temu - w Meksyku i pierniczki sa ok. Za chwile go odszukam, to wkleje znow n a przepoisowym.
 
Hejka!

Udało mi się ogarnąć dziś wszystko trochę wcześniej więc wpadłam Was podczytać. T na służbie więc nie będzie się wkurzał, że do nocy nad papierami siedzę. Jutro mogę pospać do 8mej więc chyba się z tej radości upiję;-)
Maja dziś z kuzynką babcię wymęczyły. Jak dzwoniłam z pracy po 12tej to mama nie mogła się nadziwić ile one mają energii i pomysłów. Pomagały jej lepić pierogi, oj cuda powychodziły, ale ile frajdy miały.:-D Przywiozłam je po pracy do nas bo kuzynka do 20 w pracy, a i tak się nie mogły rozstać. Jutro na szczęście T z Mają zostanie jak ze służby zejdzie więc babcia odpocznie.

Elvie hehe coś w tym jest. W sumie to nie wiem po co ja karnet na fitness mam skoro w pracy siłkę mam. Często po 30-40 pięter dziennie z obciążeniem robię;-) Tryb życia do zdrowych nie należy bo czasami w pracy od 8 do 14tej nawet nic nie zjem tylko w biegu coś wypiję. Postanowiłam sobie, że muszę to zmienić, kumpele z pracy powiedziały, że mnie będą pilnować.
Aniez ty też widzę nocne zmiany wyrabiasz;-) Możemy odliczać razem dni do piątku :tak:

Agnieszka zdrówka dla J. Jakie wy karty macie? U nas u lekarza wystarczy tylko dowód. Fajne te choinki zrobiłaś, wrzuć zdjęcie jak ostatecznie je ozdobiłaś, choć takie naturalne właśnie też fajne.

Zielona oj nie zazdroszczę tych masakrycznych temperatur. Jak zobaczyłam na fb zdjęcie Kostki umorusanej ciastem na pierniczki to mi się dzieciństwo przypomniało i walka o oblizywanie miski i łyżki:-D

Aniam łoże Ola ma piękne, szalejesz z remontem, szalejesz. Na gluta najlepszy grzaniec, mogę ci polać bo właśnie się grzeję:tak:
Wronia oby czas do piątku szybko zleciał a papierki znikały w błyskawicznym tempie:tak:
Annaoj super, że się wyrwałaś, obyś nie straciła motywacji:tak: Ja uwielbiam wypady na zajęcia, ciężko mi się zmotywować, ale jak już pojadę to wracam zmęczona, zrelaksowana i szczęśliwa. Jak dziś chodzisz? Zakwasy masz?
A jeszcze napisz mi jak możesz gdzie takie fajowe legginsy Alicji kupiłaś. Jeśli na allegro to koniecznie poproszę o linka:tak:

Maonka dzięki za polecenie tej henny, spróbuję w tygodniu. Fajnie, że dzieciaczki masz zdrowe. Ja mam dylemat bo Majka w zasadzie tylko katar ma a prosi aby mogła się przed świętami z koleżankami pobawić więc jak jutro będzie ok to może w czwartek i w piątek ją poślę. Oby nic się więcej nie przyplątało.

Mamusiu biedna Natalka, buziaki dla niej i niech już się nic nie przytrafi.
Kici ale dobra z ciebie kumpela, tak się na imprezie wszystkimi zaopiekowałaś, fajnie mają z tobą:tak: Niesamowicie precyzyjnie masz budzik nastawiony 5:48 powiadasz:-D

Marta nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam o tym jakie wam problemy dyrka robi.:wściekła/y: Mam nadzieję, że interwencja zadziałała.:tak: Idą święta więc trochę odpoczniecie, 3maj się kochana i pamiętaj, że jak tylko potrzebujesz to wiesz gdzie pisać:tak:

Basiu gratki dla Wiktorka, zuch chłopak. Mnie też zaskoczyło to,że Maja dzielnie podeszła do Mikołaja w przeszkolu, myślałam,że będzie jedną z niewielu, które uciekną, a było dokładnie na odwrót.:-)

Gosieńko ty jesteś silna babka, najważniejsze, że jest coraz lepiej. W ogóle to ogromny szacun dla ciebie, że tak wszystko ogarniasz:tak:

pozdawiam was wszystkie i zmykam jeszcze do książek, a na deser zamarzyło mi się do 'Mistrza i Małgorzaty' wrócić.

Dobrej nocy!
 
Ostatnia edycja:
Aniam do rana możemy pić bo brakowało mi ostatnio jednej naklejki do książki dla kumpeli i 4 grzańce lidlowskie zapakowałam do koszyka:-D Mi smakują, do tego pomarańcza i jest git. Szykuj kubełek;-):tak:
 
Hej, ja się tylko witam i zaraz na busa uciekamy, 2dni Ola miala przymusowe wolne bo była awaria drzwi w samochodzie którym jeżdżą. Wczoraj pojechałam żeby ktoś wreszcie przy mnie nakarmił Ole, zrobiła to pani dyrektor. Niby zobowiązała się ze bedzie przychodzić w porze obiadu czyli o 12 i będzie karmić Ole ale jakoś mam mieszane uczucia po tych wszystkich akcjach...zobaczymy po południu... Pani wychowawczyni nadal się boi i ani razu nie spróbowała podać Oli odżywki... Z resztek energii mnie to przedszkole wyczerpało w tym roku... To w sumie najgorszy rok w moim życiu...

Jak Ola pojedzie to idę szukać choinki, może zdążę ubrać zanim wróci to będzie miala niespodzianke:)

Miłego dnia!
 
witajcie

padam na buźkę od soboty mam mega katar i promocji ból głowy.
Dzisiaj mamy w przedszkolu Jasełka jestem ciekawa jak się zaprezentuje moje dziecie , choć podejrzewam że standardowo w tempie ekspresowym wyląduje u mnie na kolanach no cóż.

A po występie idziemy na SI.

zielona brr no niezła temperaturka:szok: , na samą myśl skóra cierpnie.
Jak znajdziesz jakiś wolny sputnik to daj znać chętnie wysłałabym mojego razem z twoim :wściekła/y:

mamusiu
biedna Natalka oby szybko się zagoiło

Agnieszka zdrówka dla J., bardzo ładne te choinki:tak:

kcici współczuję kaca ale przynajmniej wiesz że dobrze się bawiłaś:-D

gosieńko
fajnie się czyta twoje posty widać że jesteście bardzo zgraną i kochającą sie rodzinką. Ja znowu nie rozmawiam z moim małżem mam go dość:baffled:

wronka
w takim razie aby do świąt

Aniam zazdroszczę wam tego pokoiku u nas to problem niestety niby zrobiliśmy coś na kształt pokoju dla Wiktora ale nie jest to do końca jego pokój bo są tam też nasze rzeczy i sprzęty

Annaoj
zdrówka życzę

kittek zdrówka dla Majeczki

Aniez też się zastanawiałam co sie stało że cię nie było na bb

marta siły życzę
 
reklama
Marta - a tak szczerze to karmienie Oli to rzeczywiście taki problem ? Pytam z ciekawości . Czy gdybyś musiała np. zostawić komuś Olkę pod opiekę ( np. mi przykładowo ) i byś mi pokazała to była bym w stanie to zrobić ? Z ciekawości pytam , bo chyba problem jest w paniach , a skoro pracują w takim miejscu , to może pracę trzeba zmienić :tak:
 
Do góry