reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Bry,

żelki pająki, czachy, wiedźmy.

Kittek, rozpieszczasz dzieciaki, taka pani od angielskiego to skarb :-)

Maciek kiepsko zmianę czasu przechodzi albo nie wiem co mu jest. Poprzednią noc wył i teraz też dopiero od 20 minut śpi, bo gardło zdzierał. Wchodziłam, tuliłam, przytulałam to była cisza a jak wyszłam to się wydzierał i tak z 10 razy.

Elvie, a może mu ząbki następne idą, albo jakiś skok rozwojowy ? albo chce mamę mieć przy sobie ;-)? A Twoje dzieciaki są o siebie zazdrosne ?


Postanowione PAROWNIK zostanie zakupiony :tak::tak::tak:

(...)

Monia jak tam Hania po wizycie ?

huraaaaaaaaaaaa :-), będziemy jeść pyry, w tyłki nam będą szły i będzie git :-)

H była mega dzielna, grzecznie siedziała u taty na kolanach i pęknie dała sobie przepłukać uszka...laryngolog podejrzewa 3ci midgał, wcale mnie to nie dziwi, bo H wiecznie zakatarzona i kaszląca...na razie leczymy, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Gosiu, jak twój M z migdałkiem ? kiedy macie zabieg ? czy namiar na lekarza coś pomógł ?
 
reklama
Gosienko, z tymi podgrzewanymi siedzeniami, to na kręgosłup super, tylko uważaj aby Cię w zimie nie podgrzało za bardzo, bo jak wysiądziesz na mróz, to problemy z jajnikami, tudzież innymi sprawami kobiecymi można złapać...
 
Dzieńdoberek

Gzik zrobiony, ziemniaki się gotują, dzieciaki do szkoły odstawione wiec czas na kawę :tak:

Agnieszka jak będę na chodzie ( bo nic nie wiadomo )to możecie wpadać :tak:Super że M pozwolił ci się wyspać :-)

Kici nie ni ja myślę o sobie tylko wszystko muszę mieć pod kontrolą ;-)Bo ja sama wariatka jestem na punkcie dzieci;-) niedawno byłam u koleżanki która urodziła i jak miałam na rękach tego szkraba i poczułam ten charakterystyczny zapach to się rozmarzyłam ech:-)

Monia tobie w tyłek mogą ziemniaki iść chudzielcu ;-) przeczytałam że mogą mnie te podgrzewane siedzenia pogrzać :-Dślepa oczywiście jestem :-)Jak tam sprawy jelitowe?

Miłego ziemniaczanego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
zapach maleństwa bezcenny, to samo miałam jak D brata córcię przytulałam...tak na chwilę to fajnie, na dłużej to byłoby mi ciężko...

hehe, pogrzać powiadasz :-D

wczoraj po wizycie u lekarza stwierdzono jelitówkę i zapalenie górnych dróg oddechowych, więc porażka :-/...wzięłam zwolnienie do końca tygodnia, choć rzadko mi się to zdarza i nie lubię, to tym razem postawiłam na kuracje w domu...
 
Gosieńka uważaj z tymi siedzeniami , żeby się nie nagrzać przed wyjściem z auta :tak: też mam tą cudowną funkcję , a J już kombinuje jak dorobić do auta vebasto .
Dla nie wtajemniczonych to taki system który grzeje auto na postoju . W osobowym robi się taki numer że odpalasz sobie to z pilota z domu . Auto się grzeje i wsiadasz do ciepłego .
Ja tym czasem złożyłam postulat o kamerę cofania , bo coś mnie przewiało i szyją wczoraj ruszyć nie mogłam :no: także cofałam na system parkingowy i lusterko ,


Ide bałagan ogarniać . :-D:-D

Wątek paulinkowy proszę odwiedzić :tak:
 
hej:-) Dziewczynki krótkie pytanko mam. Co mogę kupić jeszcze do inhalacji oprócz soli fizjologicznej??? Sa jakieś specyfiki bez recepty??? B cos mi znowu pochrypuje a W dziś rano się na gardełko skarżyła. monia zdrówkaDrorotka niezmiennie Cie podziwiam i współczuje przeżyć ze słuzbą zdrowia, ja rzadko tam jestem a i tak nerwy mi puszczają:-(
 
Pani Zawadzka wkleiła na swoją tablicę

Z serii rodzice PYTAJĄ:
"Co odpowiedzieć jak dziecko pyta o stworzenia świata? Ma dopiero 5 lat, ale takie pytanie już padło. Ma sprzeczne informacje, bo w domu mamy encyklopedie dla dzieci, gdzie pokazane jest jak człowiek od małpy doszedł do współczesności, a z drugiej strony babcia mówi, że człowieka stworzył Pan Bóg...
No i dziecko pyta jak to w końcu było..."

No i co teraz ??
:tak:

A tu jedna odpowiedź z fejsa ... no padłam i leżę

"Pan Bóg stworzył babcię, a Ty dziecinko pochodzisz od małpy:)"

A tak już bez śmiechu , to jak byście odpowiedziały na takie pytanie ?
 
Wronka mucosolvan do inchalacji. Nie jestem pewna czy jest bez recepty ale na mokry kaszel w sam raz.

Ja sie witam z grypa zoladkowa. Spalam 13h z przerwami i nadal jestem zdechla. Brzuch boli i czuje sje fatalnie.

Dzieki za rady z pozbyciem pieluchy. Poki co wybiore zloty srodek. Kladziemy ja wysikana bez pieluchh a w drugiej czesci nocy bedziemy zakladac zeby juz lozka nie zasikiwala bo masakra.

Milego dzionka a ja ide cierpiec dalej :/
Jeszcze do tego Julik znow kolejna fale przeziebienia i kaszlu ma :/
 
reklama
No dobra już wiem, oprócz soli wszystko jest na receptę. Także jak młodemu dzisiaj nie przejdzie jutro dylam do pediatry, bo później weekend i będzie masakra.
 
Do góry