reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

A ja się wczoraj napiłam karmi nie dużo bo pół szklaneczki ale byłam u koleżanki która ma 4 miesięcznego synka i mnie poczęstowała jak powiedziałam że nie piję alkoholu to powiedziała że ok ale karmi go nie zawiera i lekarka (pani Profesor) jej pozwoliła jak była w ciąży i nie ma obawy że małemu coś się stanie.
 
reklama
O matko! Tyle tu od rana ponapisywałyście...a wszystko o barbarzyńskich dla mnie porach, ciemno, głucho a Wy biedne wstać musiałyście. Ze mnie to leniuch jest niewąski, zwłaszcza teraz gdy jestem w ciąży. To co tygryski lubią najbardziej: spać i jeść :D.

Jak Wam się widzi imię Gabryś?? Bo mi normalnie brakuje weny na wymyślanie chłopięcych imion :(. Jak przeczytałam opis imienia Gabriel to uznałam, że powinnam mieć Gabriella na imię, a nie Monika :D. A, że dziecinka urodzi się w kwietniu jak ja to może też będzie takie wredne jak mamusia :p.

Ja własnie tez mam problem z imieniem:sorry:, córci to 10 lat wcześniej wiedzialam jak dam na imię, a teraz...hmmm póki co moje typy to Borys, Dorian, Gabriel, Adrian....z naciskiem na Borys. Najbardziej mnie wkurza ,ze mnie w rodzinie wszyscy pytają i jak mówię ,że jeszcze nie mam imienia, to sie zaczyna wymienianie:wściekła/y:

oj az za dobrze wiedzą, ja nie mam się jakoś szczególnie oszczędzą, tzn jak to w ciąży... a chwilami nie daje rady, ale cóż, nie my pierwsze z drugim dziecięciem i jakoś musimy dać radę!! trzymaj się!!

No ja już mam nie najgorzej, córcia samodzielna i do tego jeszcze "Zosia samosia". ostatnio jak chce jej pomóc przy ubraniu np. rajstopek, to mówi do mnie " Mamo, przecież starszym siostrom się nie pomaga" , tak mi dziecko wydoroślalo odkąd się dowiedziala,ze będzie miała rodzeństwo;-)



A ja dzisiaj weny do sprzątania dostałam:szok:, godz 12.00 a ja już chatkę posprzątałam, a zaraz zmykam do wanny a poźniej jakies zakupy. może w koncu sałatkę z soczewicy zrobie, bo robie ja już od lipca:szok::zawstydzona/y:
 
No ja już mam nie najgorzej, córcia samodzielna i do tego jeszcze "Zosia samosia". ostatnio jak chce jej pomóc przy ubraniu np. rajstopek, to mówi do mnie " Mamo, przecież starszym siostrom się nie pomaga" , tak mi dziecko wydoroślalo odkąd się dowiedziala,ze będzie miała rodzeństwo;-)

:zawstydzona/y:

Oby jej tak zostało bo czasami się dzieciaki cofają jak jest to młodsze , chca z butli , do wózka w pieluche itp ale w sumie Twoja już naprawdę starsza to może Cię ominie :-D:tak:
 
Oby jej tak zostało bo czasami się dzieciaki cofają jak jest to młodsze , chca z butli , do wózka w pieluche itp ale w sumie Twoja już naprawdę starsza to może Cię ominie :-D:tak:
heheh nie koniecznie. Między moim bratem a mną też jest 5 lat różnicy, a ja jestem żywym przykladem ,że jak się on urodzil to ja się "cofałam". Chciałam właśnie mleko (to samo co on - w proszku niebieskie) z butli pic i mama nie miała wyjścia. Co najdziwniejsze smakowało mi ono jak nigdy:tak:. Jednak w pieluchę nie robiłam...hehehe, więc mam nadzieje,że corcia aż tak mi się nie cofnie, tym bardziej,że ona naprawdę rezolutna dziewczynka:)
 
aniam141 bardzo dziekuje za propozycje :) bede pamietac :) narazie mam zapas lekow bo bez tego to tutaj ani rusz... jak sie samemu czegos nie zdziala to na lekarzy nie licze wogole.... ;(
 
Ja w nocy nie będę do Was wstawała -no way:-D:-D:-D choć nie spaliśmy do 1szej

:-D:-D:-DMój S POCZUŁ WCZORAJ KOPNIAKI:-D:-D:-D
Po całej akcji jak się rozryczałam bo nie kupił mi wątróbki:eek: nie pytajcie o więcej bo jest to dla mnie niewytłumaczalne:no: położyliśmy się i jak co dzień położył rękę na moim brzucholki -ale do tej pory nie czuł. Po paru moich pytaniach kilka dni temu czy czuje powiedział ze nie i zrobiło mu się smutno -więc jak małe ładowało w brzunio to się nie odzywałam... Nagle S podskoczył, oczy zrobił jak 5 zł a ja na to tylko "no to Twoje dziecko". Skończyło się to leżeniem plackiem przez godzinę żeby poczuł jeszcze 2 kopniaki (i to nic że po tym malec poszedł spać -ręka była na stanowisku) i żebym mogła spokojnie wysłuchać wywodu jak to małe ma po tatusiu silne nogi bo przecież tatus w maratonach i półmaratonach biegał:confused2: i w ogóle ma zamiłowania do sportów:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2:

Na dodatekpogoda piękna i jak Was nadrobię to spadam na spacer:-):-):-)

Aga2010 mże jakąś paczkę Ci wyślę -konsrwy, puszki i takie tam:-D

Aga002 no dokładnie -pewnie laska cały dzień się biła z myślami czy zjeść czy zostawić dla cieżarnej tą kanapkę:laugh2:

Justa24
na początku ciąży u mnie mleko i jogurt to był kibelek od razu -nawet od mądrych usłyszałam ze dziecko może mieć alergię na mleko jak tak reaguję:confused2: odpowiedziałam więc "głupia jesteś i się nie znasz";-) a teraz już od 22 marzę o płatkach i mleku:-)

Mamusia87
do białego mam 200 km -jakbym przeczytała wczoraj o tych pyzach to mogłabyś słyseć pukanie do drzwi 2h później;-) no ja ostatnio wrąbałam surowa kiełbase -aż mi się uszy trzęsły -a nie wolno:szok::szok::szok:

Jesteśaniołkiem no nie jest ciekawie -a ja się taka nerwowa zrobiłam ze jak gówniarstwo widzę z fają to od razu mordę piłuje że albo spadają albo im dupy skopie bo w strefie bez dymu są:confused2: Bydło.
Oj kochana ten temat już był -a ja Ci powiem że kiedy straciłam swoje maleństwo -nie piłam kawy, nawet herbaty -wzór odżywiania i wyszłam ze szpitala, pod wejsciem stała baba z fają i wielkim brzuchem i mówiła "no ku**a idę rodzić tylko wypalę -mam rozwarcie na 4cm a te ch**e nic nie dadzą na przyspieszenie tylko się człowiek męczy". I co? nic dziecku nie zaszkodziło.
Dostaniesz lanie zaraz i sie skończy:wściekła/y: nikt Cię nie chce przekonywac ale Ty też uszanuj czyjeś zdanie.

Marlenka2233
też uważam że takie karmi nie zaszkodzi:-)

Sonia84 -nie martw sie bo szyjka nie boli. Dlatego trzeba ja kontrolować. Jeśli musisz dużo siedzieć i ganiać to ja proponuję coś z tym zrobić -jakoś na dniach ją skontrolować -póki dziecko nie będzie duze. Będziesz spokojniejsza:tak:

Katik buahahahaha też mi sie wydawało ze chomikom musi ktoś pomagać:-D:-D:-D:-D a pempek czy też jego brak faktycznie jest bardziej higieniczny

Karola322:-) ja całą noc latam siku:confused2::confused2::confused2::confused2:

Aniez cieszenie się do laptopa albo do komórki jest super -ja w autobusie lubię to obserwować:-)

Elma no wina też mi brak....

Ella1
suuuuuuuuuuuuper dziwuchy górą:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Waniliowa
jak Ty się czujesz lepiej napisz -a ja rybę jadłam wczoraj wędzoną i co? nic bo ten smrud mnie przyciągnął do kuchni jak kota i kawałek ryby zjadłam -nie mam wyrzutów sumienia bo gdybym nie siedziała na necie to nic bym nie wiedziała że niby -nie -wolno!!!!

Aniam141
to kidy na to pio bezalkoholowe wyruszamy:-D:-D:-D:-D:-D

Wesoła
to kup małej już stanik od razu:-D:-D:-D:-D bo druga baba będzie w domu -musisz się przygotować do dzielenia mężem;-)

Sospettosa
gratuluje chłopaczka i nowego zycia:-D:-D:-D:-D

Kwiatuszek
:-D:-D:-D:-D:-D no to dalej niespodzianka -oj najważniejsze że zdrowiutkie i śliczniutkie -i takie porządne, wstydliwe:-D:-D:-D:-D kochana gratuluję -a co ma między nogami to już i tak zostanie:tak::tak::tak::tak:

Zielona maupa no my mamy taki układ że jak pierwszy będzie synuś to od razu mu siostrę robimy:-D:-D:-D:-D:-D a warsztatu już szukam porządnego coby wytrzymały był -łóżko metalowe:-D:-D:-D

Elvie3 odpoczywa -przed burzą kochana przed burzą -moje małe maszeruje z jednej na drugą stronę brzucha:tak::tak::tak::tak::tak:

Sandrahaha
czeczkam na wieści:tak:

Gosienkag76
witaj:tak: wzajemnie. Co do badań na hiv -ja robiłam 2 razy w ciągu pół roku -przy dwóch ciażach i pomimo ze pierwszy wynik był ok -to nigdy nie uważam że człowiek może być tak szalenie pewien rzeczy które są od niego niezależne. Pomimo jednego partnera itp itd byłam w szpitalu, byłam u kosmetyczki (z moimi pękającymi skórkami sorry) i jeśli mogę sie badać i to za darmo -to choćby i 5 razy w roku -nie mam nic przeciwko:tak: czekamy na Ciebie

Wronka popieram zamknięcie tematu

Rudzia789
a jakieś babcine sposoby??? wiesz ze babcie miały najlepsze na takie rzeczy... i bez łachy lekarza

Ewka84 ja teżnie piję -ale nie będę komuś matkować i zabraniać.

Dagsila hahaha no tak -punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i ja popieram poczatek zdania "dla mnie dobre to..." bo patologii tu nie zauważyła i każda wie co dobre. Hahaha dobrze że błednik jest ok i się nie zataczasz

Mycha30 witaj no i lecz się bo nie ma co się bardziej rozchorować:tak:

Kamisia1101 szkoda prądu -dobre:tak:

Natali177
czekamy na wieści 25.11, a dlaczego tak chudniesz???:eek:

Kasia.j
no a co ja mam powiedziec jak 5 lat nie piłam coli przed ciążą bo niezdrowa i w ogóle -a lekarz do mnie "proszę colę pić":eek: no gdyby nie on ato bym 7 razy dziennie pawia puszczała -ale mój światopoglad w gruzach legł:-D

Basia0412
dobrze że są jeszcze zrównoważeni lekarza:tak: i to z tytułem profesora

Dlaczego nas tak mało na zamkniętym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????

DŻIZAS!!!!!! ja Was więcej nie nadrabiam!!!!
 
13x13 no to gratulacje dla S :) dla naszych chlopakow zawsze to jest duze przezycie ;)

nie nie babcine nie znam takowych procz kiszonych ogorkow czy kapusty.... ;( dalam malemu Pyrantelum w zawiesinie.... zobaczymy efekty mam nadzieje w najblizszym czasie ehhhh
 
jestem zarejestrowana na różnych irlandzkich stronach dla dzieci i przychodzą od nich maile z informacjami na różne tematy i gratisy miały przychodzić do domu a jeszcze nic nie dostałam :crazy:. Dziś dostałam kilka informacji np.taką
Caffeine


Caffeine can affect your baby in the same way it affects you. It’s best to keep your intake below 200 mg per day

  • Mug of instant coffee 100 mg
  • Mug of filter coffee 140 mg
  • Cup of coffee 75 mg
  • Mug of tea 75 mg
  • Cup of tea 50 mg
  • Can of Cola 40 mg
  • 50g bar of chocolate up to 50 mg
  • Serving of chocolate/coffee dessert 30 mg

stwierdziłam ,że się z wami podzielę ,może któraś jest ciekawa ;-)
 
Jak Wam się widzi imię Gabryś?? Bo mi normalnie brakuje weny na wymyślanie chłopięcych imion :(.
Mi się podoba:-). Ech z tym imieniem to i my mamy problem, ciężko się nam na coś zdecydować ale mam nadzieję że do kwietnia coś wymyślimy;-).

oj az za dobrze wiedzą, ja nie mam się jakoś szczególnie oszczędzą, tzn jak to w ciąży... a chwilami nie daje rady, ale cóż, nie my pierwsze z drugim dziecięciem i jakoś musimy dać radę!! trzymaj się!!
Ja też to znam, mała ostatnio musi wszędzie łapki wsadzić, wszystkiego jest ciekawa a ja chwilami normalnie wysiadam ale damy rade!!!!!!!!!!!!!!;-)

:-D:-D:-DMój S POCZUŁ WCZORAJ KOPNIAKI:-D:-D:-D
Mój M też już zaliczył kopniaczki od małego i taki był szczęśliwy że go synuś skopał że szok:-D. Teraz codziennie wieczorem leży i czeka i zagaduje żeby malutki dał znać że tam jest a jakie jest szczęście jak mu synuś czasami odpuknie:-D:-D:tak:.
 
reklama
Do góry