reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

No i wyrwałam się z roboty, ale już jestem :-) Pogoda CUDNA! Pognałam z buta do galerii bo rajstopy na jutro są mi potrzebne i chciałam jakieś takie ładniutkie, ażurowe np. i koniecznie muszą być grafitowe, bo jutro na babski wieczór mam w planach krótka kieckę, a co ;-) No i babsko w sklepie mi wciska BURGUND- ja jej klaruje, że chcę grafit, a ona mi na to, że te burgundowe też ładne... No nic, wieczorem męża do Arkadii wyślę, tam jaka fajny sklep z rajtkami, niech coś wybierze :-D

13x13 pogratuluj przyszlemu tatusiowi pierwszego kopniaka i powiedz mu, żeby maraton nadal trenował, ale niech też poszerzy repertuar o biegi sprinterskie, bo to mu się na bank przyda jak dzidzia ruszy przed siebie :-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie laseczki:tak:
Ja już z myślą, że będę miała córunię się oswoiłam. I poszłam do sklepu kupić ...różowe buciki:-DA potem przyszła do pracy moja siostra i kupiła mi ...różowe skarpeteczki i różowe rękawiczki (takie, jak dziecko się urodzi, żeby się nie podrapało):-D:-D:-DPiękne te rzeczy są. Mam na biurku i sobie patrzę na te cuda:-)

Spotkałam tez moją kumpelę z liceum, która 2 miesiące temu urodziła córkę w tym samym szpitalu w którym ja chcę rodzić. Polecała mi go bardzo, ona jest bardzo zadowlona z obsługi, mówi ze cały czas koło ciebie gonią. I polecała mi też poród z mężem, że jednak to dużo daje. I wogóle wypytałam ją o wszystko co związane jest z maleństwem. Ma bardzo grzeczną tą córeczkę, w nocy się jej tylko raz budzi na karmienie, góra dwa, ładnie jej śpi, także jest ogólnie bardzo zadowlona. A o porodzie to mi powiedziała że ona była w takim szoku, że nawet nie wiedziała kiedy i już dziecko urodziła (2 h). Jedynym minusem było to, że dostała znieczyulenie ZO i po porodzie dostała straszliwych bóli głowy, utrzymaywało się jej to przez 3 dni. Mówi, że było to gorsze niz sam poród!!!
No i jeszcze na koniec naprawiła mi komplementów także do pracy wróciłam z usmiechem na twarzy:-) (ta skromność ciężaróweczek hahah)
 
Aha, zapomniałam jeszcze wspomnieć. Chciałam zapytać mamusie, które już mają dzieciaczki jak robiłyście z pieluchami??czy używałyście pampersów cały czas czy np. same tetrowe??Bo właśnie ta koleżanka zasugerowała mi, żebym się nie bawiła w tetrowe pieluchy. Mówi, że ona cały czas używa pampersów, dziecko ma piękną pupcie, zero odparzeń, a cenowo to wychodzi podobnie bo tetrę musisz wyprać i wyprasować.

Dajcie cynk:-)
 
naprawdę ta sama nazwa a zupa całkiem inna :tak: u mnie tak się to robi;
ziemniaki w kostkę , lekko podgotować +podsmażony boczek+kiełbasę pokrojoną w kostkę(rodzaj bez znaczenia co kto lubi)+biały barszcz (ja dodaje z torebki , bo leniwa jestem:-D), można dodać czosnek ale jak dodajesz barszcz z torebki to on jest super przyprawiony ,gotować do miękkości ziemniaków ---jak będzie gotowa można dodać kwaśną śmietanę ---podawać z chlebem.


WESOŁA24 ja jak młody był mały używałam tylko Pampersów , dokładnie tej marki, bo od innych miał uczulenie. Tetrowych nie uzywałam wcale , do tyłeczka oczywiście , bo były w użyciu chyba do 1.5 do wycierania buźki:-)
 
Aha, zapomniałam jeszcze wspomnieć. Chciałam zapytać mamusie, które już mają dzieciaczki jak robiłyście z pieluchami??czy używałyście pampersów cały czas czy np. same tetrowe??Bo właśnie ta koleżanka zasugerowała mi, żebym się nie bawiła w tetrowe pieluchy. Mówi, że ona cały czas używa pampersów, dziecko ma piękną pupcie, zero odparzeń, a cenowo to wychodzi podobnie bo tetrę musisz wyprać i wyprasować.

Dajcie cynk:-)
Ja yżywałam tylko pampersów i z pupcią problemów nie było:tak:. Tetrowe to tak jak Aga pisdała tylko do wycierania buźki i jak się małej ulewało to bardzo się przydawały;-).
 
Wesoła- dla mnie tetra do pupci nie istniała, tylko jednorazowe pielusie!

Właśnie pożarłam zupę fasolową... za jakąś chwilkę pewnie mnie wezdmie i będę wyglądała jakbym miała mieć trojaczki. Ale co tam! Dobre było :-D
 
Ja też pożarłam zupcie- pomidorową
teraz czas na herbatkę i wypróbowanie czekolady- muszę sprawdzić czy dobra:-)zakupiłam taką z nadzieniem jak te cukierki KASZTANKI

malaga, tiki-taki i kasztanki dla ciebie i być może dla koleżanki...llalalalalla:-D

3-glitery_pl-kamisia1101-3096.gif
 
Witajcie kochane. To moje częste siusianie w dzień i w nocy jest chyba spowodowane tym że mogę mieć jakieś zapalenie po zaczęło mnie piec tam na dole i mam gęsty biały śluz jest go sporo:-:)-(. Ale robiłam ostatnio badania moczu i było wszystko dobrze więc już sama nie wiem.jak zwykle coś:-(.
karolcia w twoim przypadku zasiegnij porady gina.... i jakby co to polecam Furagin dobry na takie sprawy....

Oj skąd ja to znam :zawstydzona/y:Staram się unikać ale jak widzę jak ktoś pije coca-cole lub pepsi to czasami nie wytrzymuje i takiego malutkiego łyczka muszę wypić :-( Chipsy też niestety ale na szczęście sporadycznie np. na babskich spotkaniach raz w miesiącu no po prostu nie mogę się oprzeć :no: Czekolada lub coś słodkiego to u mnie standard. Przez prawie cztery miesiące mnie odrzucało i nic kompletnie nie jadłam słodkiego. Teraz to codziennie coś muszę a najlepszy jest wafelek i ciepła herbatka z cytrynką do tego to już codzienny rytuał ;-)

heheh chyba wiekszosc z nas mimo wszytsko mozna powiedziec ze jestesmy uzaleznione od pepski czy coli.... :) oj jeszcze jak widze jak ktos pije to normalnnie susze mam taka jak na sacharze :):):)
a slodyczy nie odmawialam sobie ani w pierwszej ciazy ani teraz..... lakomczuch ze mnie i tyle :))):):)

Aha, zapomniałam jeszcze wspomnieć. Chciałam zapytać mamusie, które już mają dzieciaczki jak robiłyście z pieluchami??czy używałyście pampersów cały czas czy np. same tetrowe??Bo właśnie ta koleżanka zasugerowała mi, żebym się nie bawiła w tetrowe pieluchy. Mówi, że ona cały czas używa pampersów, dziecko ma piękną pupcie, zero odparzeń, a cenowo to wychodzi podobnie bo tetrę musisz wyprać i wyprasować.

Dajcie cynk:-)

ja uzywalam i mam zamiar uzywac dalej pampersow a dokladnie Huggies.... i nie mieismy nigdy zdnych klopotow....
 
reklama
Wesoła ja używałam pieluch tetrowych przy Kubie 8 lat temu masakra zachciało mi się i był na nich przez miesiąc.Urodził się w grudniu nie dość że wszystko przesikane bo nawet te majtole do tetry przepuszczały,to gotowałam,prasowałam i pół nocy nie spałam bo non stop sterta łaszków..potem był na pampersach oryginalnych bo przy tych tańszych miał odparzenia a potem wyszło że to alergik:(
No byłam u lekarza bo troszkę jestem przeziębiona i mam w aerozolu lek i cosik tam do ssania,syrop prawoślazowy tyle mi wolno,a jutro szkoła chyba się rozpadnę.Pozdrawiam
 
Do góry