reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Gosieńko- zdrówka dla helenki :-) I właśnie... bo ja zapomniałam :zawstydzona/y: podziękować Tobie i Twojej rodzince za karteczkę i zawieszkę... cudna jest :-)


Wczoraj oglądaliśmy Anonimousa... mam mieszane uczucia, ale jak ktoś lubi teorie spiskowe w styly Browna, może mu się spodobać. Elka zagrana świetnie, generalnie film ratuje gra aktorów, fabuła przekombinowana... ale wiadomo... nie to ładne, co ładne, ale to, co się komu podoba... więcej słów krytyki nie napiszę, żeby nie psuć komuś przykemności z oglądania, jakby się ktoś zdecydował oglądnąć :p
Na dzisiejszy wieczór mąż zaplanował horror, więc ja o tym nic nie napiszę, bo nie lubię oglądać :p
 
reklama
Aniez no ja już myślałam że rzeczywiście jakiś pech z tymi kartkami , że do Moni nie doszła i do ciebie i już chciałam na naszą pocztę śmigać z zapytaniem czy aby baba wszystko zrobiła jak należy ;-)
 
witam sie w meeega leniwy dzien,

wczoraj poimprezowalismy i dzis sie nie moge dobudzic, a pospalam niezle bo do 12:30 co mi sie nawet po szalenstwach sylestrowych nawet nie zdazylo :eek: Majke nam rodzice przywiezli bo juz sie nie mogla doczekac i pytaniami ich zameczala: kiedy ci rodzice po mnie w koncu przyjada?
Jak wpadla do domu to juz od progu krzyczala: Jak ja sie za wami stesknilam :))) Kochana pszczolka!
My tanecznym krokiem w karnawal weszlismy, bylo fantastycznie :))


Gosienko zdrowka dla Helenki oby goraczka szybko sobie poszla precz.
Monia zdrowka dla Hani! Malzon chyba mine mial niezla jak mu corcia o listonoszu powiedziala:-D

Maonka teraz to nam sie codziennie melduj czy jeszcze w dwupaku jestes bo cos mi sie wydaje,ze Leonek w slady siostry pojdzie :)
Sonia jak tesciowa wyjechala to humor dzis pewnie masz fantastyczny i nich tak zostanie przynajmniej do maja ;-)

Gosiek mialam ci kiedys pisac,ale zapomnialam. Mojej kuzynki mala tez ma azs, biedna nawet na sterydach caly czas jest. Na szyjce robia sie jej takie rany,ze krew jej sie saczy (na zdjeciach, ktore wrzucilam widac jej szyje). Ostatnio odkryli jednak krem z żyworódki i okazalo sie,ze bardzo pomogl malej, jest on dostepny w zielarskich, moze Amelii tez pomoze.

Nata dobrze,ze z Julka juz lepiej.

Iza rozwiazanie w sumie fajne na czas dalszych poszukiwan :)

Mamusia wspolczuje, ciezki okres ci sie zaczyna,ale dzieki,ze przypomnialas,ze czas sie zebrac do zozliczen.

Aga jak mozesz to podeslij mi 3 czesc szarego na maila :)
Annaoj ty sie nie ukrywaj tylko nam tutaj pisz co to za wpis na zdjeciowym, umieram z ciekawosci ;-)

Zielona
[*] dla Z. Wiesz tak sobie mysle,ze twoi rodzice chyba po prostu wiedza,ze wasz wyjazd zbliza sie nieuchronnie i chca Konstancji dogodzic jak tylko moga, wyluzuj troche bo zwariujesz.

Zmykam troche kuchnie ogarnac bo zaraz do znajomych jedziemy,

milego popoludnia!
 
Ostatnia edycja:
hejka
wpadłam na chwilkę, B zaraz na kosza ucieka, więc mam chwilę wolnego na BB
Weekend znowu jakoś tak na wyjazdach przeleciał. Jutro Alicja idzie do przedszkola, zobaczymy jak będzie. Troszkę się denerwuję;-)
Gosienko, dotarła przesyłka "bankowa" i tylko taka :-). Dziękuję.

na poprawę smutnej aury pogodowej, hit dzisiejszego poranka i tekst Hanki: "mama, pokaż tatusiowi cycki, on się trochę pobawi i ci odda" :-D:-D:-D........................nie pytajcie mnie, skąd...................................

Monia uśmiałam się. Alicja dzisiaj rano mówi do B "Tato piersi mnie bolą. Pewnie rosną":-)Też nie mam pojęcia skąd jej się wzięło.
Zdrówka dla Haneczki.
Zielona też uwielbiam akcje z karmieniem, moja mama do dzisiaj zdarza się, że Igora próbuję futrować. A już w ogóle ciotka mnie rozwala, bo potrafi jeszcze rzucić hasło "że to mały hrabia":eek:
Gosieńka zdrówka dla Helenki.
Isabela oby spadek formy poszedł precz.
Sonia dobrze, że już po najeździe;-)
Maonka terraz musisz codziennie się odmeldowywać.
Kittek już nie trzymam Was w niepewności:-)

Ja też bardzo poproszę o przesłanie szarego na mail. Zacznę tak czytać, a potem na papierowy się przerzucę. Z góry dziękuję.

więcej nie pamiętam, uciekam, miłego wieczorku.
 
Zielona
[*]
Monia zdrówka dla Hanki. Ze starych i nieśmiertelnych gier to jeszcze monopol, ale to dla starszych. Z babcią dzień w dzień grałyśmy w chińczyka i młynek, bardzo miło to wspominam.
Dla mojej gry i puzzle to jeszcze za wcześnie. Ma chińczyka, ale nakłada sobie pionki na palce i ma kolorowe paznokcie ;-)
Gosieńka dla Was również zdrówka

Miło mi, że pamiętacie jak Alicja się urodziła. Wyskoczyła wtedy tak niespodziewanie, jak Filip z konopi.
Meldunek będę składać codziennie, obiecuję, no chyba, że mnie złapie w nocy, to wtedy sms.
 
Ps. szarego juz raczej w biedzie nie dostaniecie bo zmienili ofertę książkową

A u mnie sobie jest :tak:

"małpki" są fajne i jeszcze "rekiny atakują" i "spaghetti"...to jeszcze z czasów L pamietam...a H uwielbia słonia z motylkami, o takiego: *ELEFUN i Przyjaciele* od HASBRO * SŁOŃ i MOTYLKI (2923926991) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej....

wogóle te gry takie teraz dla dzieci wypasione...ja ja byłam mała, to pamiętam tylko warcaby, chińczyka i eurobiznes...that's it...

My mamy reksa .
Fisher Price INTERAKTYWNA GRA PIESEK REKS PODAJ! (2888088099) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
dla naszych dzieciaków akurat .


I znowu dzień lenia .
Coś tam posprzątałam , a potem u koleżanki siedziałam na kawce .
J jakieś auto koło nas wylukał więc jadę jutro z rana oblukać . Do tego wizyta w skarbowym mnie czeka .
 
Gosienka, zapomniałam, ale oczywiście kibicuje by Helenka zawsze miała 36,6 stopni. Także zdrówka !

Moja bida padła z temp 39, pewnie angina, albo zatoki, no nic - jutro po południu muszę jakiegoś lekarza oblookać...
 
Hejka

Helka własnie padła ale będzie ciężka noc bo już się zaczyna robić ciepła a lek najwcześniej koło 24 może dostać, śpi obłożona okładami i nawet nawet na chwilę nie pozwoli sobie ich zdjąć.

Monia mam nadzieję że u Hanki to jednak nie angina, spokojnej nocy i zdrówka dla niej .

Aniam to teraz szukacie czegoś dla ciebie czy dla małża bo się pogubiłam :zawstydzona/y:

Maonka no musisz meldować się codziennie bez dwóch zdań :tak: Helenka też pionki na palce zakłada :-)

Anna kciuki zaciska za Alicję , mam nadzieję że spodoba jej się w przedszkolu a ty kochana się nie denerwuj, będzie dobrze :tak:

Kittek ależ ci zazdroszczę tego imprezowania, ale my też za dwa tygodnie na bal idziemy więc się wytańczymy :tak:

Spokojnej nocy kobietki
 
reklama
Zdrówka dla dzieciaczków... teraz grypa panuje, a przy grypie wysokie temperatury to raczej norma (jak ja niecierpię tego paskudztwa).
Barteq pospał w dzień 1,5 h w efekcie wieczorem zasnął dopiero o 20:15, podczas gdy Kuba padł o 19:20, zaraz po przyłożeniu głowy do podusi ;) Tatuś stwierdził, że B. w weekendy nie kładziemy spać i na tym zakończył się proces wychowawczy ;P
Oczywiście B. w weekend aniołek, więc nie było czego "prostować"... zresztą on jest grzeczniutki, tylko żywy ;P
 
Do góry