reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Paulka90 ja nic nie płacę -są szkoły rodzenia refundowane ze środków miasta i wolę przeznaczyć te pieniądze na coś dla dziecka niż płacić bez sensu... adres szkoły -ja zapisałam się w śródmieściu na luty Strona glowna
co do ruchów -przyjdzie na nie czas:tak: i jeszcze będziesz prosiła malucha żeby dał chwilkę odsapnąć:-D

Wronka pewnie że pamiętam:-):-):-)

Aniez ja zgagę mam czasami -o masakro straszne:eek::eek::eek::eek:

Mycha30 ja wczoraj przytulałam się do S po czym plakałam po czym zaczęłam się śmiać:eek::confused2: S tylko patrzył na mnie a później spokojnie powiedział "no tak -ciąża"

Jesteśaniołkiem -spokojnie na ruchy masz czas a dzidziuś pewnie ma więcej miejsca i dlatego tak się nie rozpycha.

Ciuchy ciążowe u mnie odpadają -za duże są jeszcze te pasy -jedyne co to większy rozmiar spodni zostaje bo w moich starych na siłę nie będę się zapinała... koszmar...
 
reklama
kochane a ja przestalam czuc maluszka, troszke panikuje, ale wole wam napisac niz po raz kolejny latac dogina....
moze dostal wiecej miejsca tam w pecherzyku i juz tam mamy nie obija????:-(
jak myslicie :-:)-:)-(


To normalne że nie czujemy naszych bąbli tak regularnie i intensywnie. Ja się dziwię ze niektóre z was które pierwszy raz zostaną mamami już coś czują bo ja jestem w 2 ciąży a czuję dzidzię tylko wieczorami (fakt ze od 14 tyg.) i to nie codziennie. Malutkie te nasze dzidziusie i mają tam dużo miejsca.:tak:
Paulka ciesz się ze czujesz się normalnie, ja bym tak chciała! Teraz już czuję się dobrze ale pierwsze trzy miesiące to był koszmar i jeszcze do tego musiałam leżeć a mam 3 letnią córcię.
 
Mnie póki co przeziębienie nie dopadło, za to od 3dni bóle głowy potworne mam. masakra jakaś, bo nigdy wcześniej nie miałam.
Dzwoniłam dziś do gin. Umówiliśmy się na 18listopada (środa) na 10:00. Może się wreszcie Dzidzia ujawni;-)
Powiedziała, że bóle głowy mogą być spowodowane niedoborem magnezu lub za małą ilością płynów. No to piję:-D Wasze zdrowie Dziewczynki;-)


elvie 18 listopada to będzie za wcześnie na okreslenie płci. Najlepiej jest zrobić USG w 20-22tyg ciąży. wtedy masz 90% pewności.
 
Nie do końca- USG połówkowe najlepiej robić pomiędzy 20 a 23 tygodniem ciąży. Zaś płeć można określić wcześniej, np. podczas standardowej wizyty- dużo zależy od ułożenie dziecka, jakości sprzętu i wprawy ginekologa.
 
malakurka gratulacje i życze donoszenia
Sorrki że sie tak długo nie odzywałam, czytam wszystko prawie codziennie, ale pisanie mi trudniej idzie. Czy Wy tez macie takie problemy z krzyżem? Wyjdę na spacer i po pół godzinie musze wracac bo plecy odmawiuają mi posłuszeństwa. Mąż sie śmieje ze teraz ja go popędzam w sklepie by szybciej iśc do domu, a nie jak kiedys mogłam chodzić między pólkami.
Też jeszcze nie czuje ruchów, przy 2 to juz chyba bym mogła poczuć. Wizyte mam za 2 tygodnie i mam nadzieje ze juz bede wiedziała jakiej są płci.
Czy wy też zamierzacie chodzic do szkoły rodzenia, dowiadywałam sie u siebie i chyba sie zapisze. w sumie nie zaszkodzi
ticker.php

amorek, ja też mam zamiar zapisać się do szkoły rodzenia, najlepszy termin żeby się zapisać to luty :-)
 
witam dziewczynki
juz normalnie nie moge tych wrzasków zebowych, chyba zostawie tatusia jutro z malym a sama gdzies uciekne...

Witajcie..
Pamiętacie mnie jeszcze????

pewnie ze pamietamy!! trzymaj sie kochana!!

co do szkoly rodzenia- jak dla mnie strata czasu, ale cio kto lubi:) i tak wszystko wychodzi w praniu jak juz sie rodzi i jak dzieciatko jest:)

miłego dzionka
 
Ewa a marchewki próbowałaś, takiej obranej w całości- niech sobie sam pomasuje- tylko go pilnuj? Ja się cieszę, że mam to za sobą, ale jak Kubie szły ostatnie ząbki to właśnie marchewka się sprawdzała... żele do bani są tzn. pomagają, ale na krótko- ale możesz spróbować, albo np. gazą nasączoną rumiankiem przecierać- działa antybakteryjnie no i masażyk zrobisz- tylko, żeby Cie mały gryzoń nie ugryzł :-D

A mąż faktycznie niech z wrzeszczydełkiem posiedzi! Ty sobie jutro odpocznij :-) bo przecież ile można!!!
 
no to macie wesoło z tymi łobuzami swoimi :tak:
a wiecie co jak tak leze i patrze na brzuch to widze jak sie rusza ale tak jak serce wali... i moj R sprawdzal i podobno to serducho bije w innym tempie niz moje ... czy to mozliwe zeby to bylo serduszko mojego Zosiantka?:szok: :-)
 
Widzę, że dziewczyny już zaprawione w boju....Jak ja pomyślę , że to wszystko przede mną po raz pierwszy to trochę się boję....ale damy radę:-)tak myślę!!

Nie spałam dziś całą noc- wczoraj podjęliśmy z moim P decyzję że zamieniamy mieszkanie na większe więc za miesiąc czeka nas przeprowadzka. Znaleźliśmy mieszkanie dwa bloki od naszego obecnego lokum za prawie tą samą cenę ale o całe 20 m2 większe....I maluszek będzie miał swój pokoik Mam nadzieję , że podjęliśmy dobrą decyzję, bo póki co jesteśmy skazani na wynajem, bo z kredytami na zakup jest nie wesoło- drogie to jak diabli, warunki z kosmosu itp.....
Przyzwyczaiłam się do naszego obecnego gniazdka...ale widocznie już czas na zmiane!W KOŃCU RODZINA NAM SIĘ POWIĘKSZA:laugh2:
 
reklama
no to macie wesoło z tymi łobuzami swoimi :tak:
a wiecie co jak tak leze i patrze na brzuch to widze jak sie rusza ale tak jak serce wali... i moj R sprawdzal i podobno to serducho bije w innym tempie niz moje ... czy to mozliwe zeby to bylo serduszko mojego Zosiantka?:szok: :-)


A pewnie że tak....serduszko dzidzi bije teraz szybciej niż nasze serducha(tak wyczytałam w jakiejś mądrej gazecie)
Mój P każdego wieczora przykłada ucho do brzucha i słucha jak tam bulgocze w środku- mówi że słychać jakby się skóra o skórę ocierała i pukało coś. Ja jestem już na tyle wyczulona że wiem w którym miejscu ma ucho przyłożyć i zawsze się sprawdza.:-)Czekam na takie konkretne kopniaki że aż mi będzie brzuchol cały chodził ooo!!!!!!
 
Do góry