reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kochane moje ja również składam Wam najserdeczniejsze życzenia.
Życzę Wam i sobie w Nowym Roku spełnienia marzeń, zdrowia bo ono jest najważniejsze, uśmiechu i radości tych małych i wielkich.Życzę Nam abyśmy następny rok przeżyły wspólnie w niezmniejszonym składzie.
No a na dzisiaj szampańskiej zabawy.

Mykam pod prysznic bo na 19 mamy gości-wpadają do Nas sasiedzi i synkiem- pół roku starszy od Antka więc myśle że ładnie będą się bawić.

Elvie- przykro mi że nigdzie nie wychodzicie bo się chyba nastawiłas coo? Ale znając Ciebie i Twoje pomysły sylwestrowy wieczór z Lenką, Maciusiem i M będzie równie pięny jak bal nad balami
 
reklama
Nałożyłam sobie do połowy głowy farbę, z tyłu nakładał mi M. i robił to pierwszy raz w życiu śmiejąc się, że jak źle wyjdzie to mi 200zł na fryzjera rzuci, aby ten poprawiał:-D
Lenka właśnie wstała i patrzy na mnie dziwnym wzrokiem.
Jeszcze 17minut i będę spłukiwać.
Zastanawiam się, co wyjdzie, bo nałożyłam średni popielaty blond Goldwell, taki:
GOLDWELL TOPCHIC - GOLDWELL TOPCHIC 7NA - ŚREDNI POPIELATY BLOND - GOLDWELL
Trzymajcie kciuki:-D


kamisia - spokojnie, nastawiłam się, ale w domu z M. też będzie miło;-) Już mi nawet koncepcję wymyślił i strój wieczorowy obowiązkowy i tańce też będą:tak:
 
Dziewczynki kochane ja tez chcialam wam zyczyc szampanskiej zabawy czy to w domu czy to na jakiejs imprezie.
Oby ten przyszly rok byl lepszy dla was wszystkich niz ten konczacy sie.Duzo zdrowia szczescia i zadowolenia z naszych malych istotek.

Ja mam wszystko gotowe teraz lece pod prysznic i czekamy na znajomych.
Amelia mnie wkurzyla bo nie chciala spac i teraz ja uspilam bo tak to by caly wieczor byl zepsuty bo by marudzila.

Nie opijcie sie za bardzo.
 
Kochane, spelnienia marzen!!!




Umieram, wszystko mnie boli. Stary nie koduje, ze nie powinnismy nigdzie jechac.

Laski do zrzucenia mam 4 kg, bo jak w Cancun mi zaczelo przyrastac, to tak przyrasta ;-) No i szkoda mi ciuchow, ktore sie przyciasne zrobily. Niestety w przeciwienstwie do Aniez, mam male cycki i nic mi brzucha nie zaslania, wiec nie moge udawac, ze go nie ma...
 
Zielona - ja nie wiem, gdzie Ty niby masz ten brzuch?? Wrzucałaś foty ostatnio i lachon jesteś!

Zostawiłam włosy do wyschnięcia, nie chcę ich suszarką po farbowaniu traktować, ale już widzę, że radykalnej zmiany nie ma i blondyną nie będę:-D
 
My też w razie gdybyśmy się bardzo z dziewczynami rozszaleli już teraz składamy najlepsze życzenia:
miłości
spełnienia marzeń
sielanki w układach damsko-męskich
kaski na spełnianie zachcianek
zafasolkowanym spokojnych miesięcy do szczęśliwego i bezbolesnego rozwiązania
abyśmy w tym samym gronie spotkały się za rok


 
Ella ja brałam Prenatal.
Dziewczyny my już balujemy! Balony napompowane, ustroiliśmy naszą "salę balową".
Kobieta w ciąży i dukan! Ta dieta ponoć zakwasza organizm! brak słów..

Gdybym już nie zajrzała, chociaż wątpię, ale już teraz

życzę Wam wszystkim szampańskiej zabawy, tańców do białego rana!!
W Nowym 2012 Roku spełnienia marzeń oraz realizacji zamierzonych celów!
 
Kochane Moje

Cała moja Rodzinka życzy Wam zdrówka, radości, miłości , uśmiechu na buzi każdego dnia i spełnienia choć jednego marzenia.Wszystkim noszącym pod serduszkami swoje skarby spokojnej ciąży i szybkiego bezbolesnego rozwiązania .

Gosienka z rodzinką

 
reklama
Szampańskiej imprezy sylwestrowej, i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Happy-new-year2012.jpg
 
Do góry