reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Gosiek - gratki dla Ami
Zielona - gratki za Henia
Kittek - na bank będziesz wyglądała super
Elvie - super, że Maciuś się ładnie rozwija

A co do ząbków to Julka ma 18 brakuje dwóch górnych piątek

Wczoraj moje dziecko opętało coś - płacz, ryk i ogólny lament - byli u nas znajomi z córeczką starszą od Julki o pół roku - ogólnie dziewczynka nie należy do najgrzeczniejszych - i okazało się, że trochę przegieła - wygoniła Julkę z jej własnego łóżka - mała w ryk - ja ze spokojem tłumacząc jednej i drugiej, że to jest łóżko Julki i że nie wolno tak robić.
Najgorsze było jak Julka w porze spania powiedziała pokazując na łóżeczko ze łzami w oczach - "Jula nie"
Wytłumaczyłam jej jeszcze raz, że to jej łóżko

A przymierzamy się po nowym roku do kupna dużego łóżka
 
reklama
hej dziewczynki wczoraj miałam szalony dzień przejrzałam 4 ogromne kartony z ciuszkami żeby powybierać te najpotrzebniejsze dla małej Weroniczki, pojechałam na zakupy ze szwagrem kupiliśmy co trzeba (uwielbiam kupować rzeczy dla takich maluszków) potem spakowaliśmy torby i Marcin dzisiaj pędzi do Wawy a my mamy dojechać wieczorem ale nie wiem co z tego wyjdzie bo K się rozchorował :baffled: ehh.
Kasia czuje się dobrze dostała drugą dawkę sterydów i lekarz powiedział że CC będzie w poniedziałek, wczoraj miała KTG przez półtorej godziny bo córcia nie chciała współpracować ;-)

biedna Julcia aż mi jej szkoda się zrobiło
elvie super że Maciej rozwija się jak należy :-) trzymam &&& za rozkręcenie nowego biznesu

gosiek oby tak dalej małymi kroczkami Ami powróci apetyt już na dobre

kittek nie zapomnij się nam zaprezentować w sexi sukience

aniez ty też pokaż nam się z swoim stroju karnawałowym jestem bardzo ciekawa jak będziesz wyglądała !!! zdrówka !!!

ja wczoraj byłam z moją pchełką u lekarza bo od 3 dni budziła się w nocy z bólem brzuszka, wczoraj rano też ją bolał ale pani doktor powiedziała że brzuszek miękki i to raczej niestrawność po oliwkach które Natalka w drugi dzień świąt pochłonęła w ogromnych ilościach
 
Jestem zona idealna!!! Nie moge mowic!!! Masakra, zapalenie krtani pewnie to jest, albo strun glosowych. Maz sie ze mnie natrzasa... malpa jedna... jak juz odzyskam glos to mu nawtykam.
 
Dobry dzień.
May ogląda bajkę Moliki i cieszy buzię.
Ja dopijam kawę, dla małego obiad wstawiony, bo po wczesnym obiedzie jak mówiłam jedziemy do chcrzesniaczki , potem na noc u rodziców i małego tam zostawiam na sylwka.Wiec dopiero bede w sob po południu. Tak wiec od razu złoże życzenia:
Wszystkiego dobrego w tym nadchodzącym Nowym Roku 2012r., by był o niebo lepszy od ubiegłego, wiele radości, miłości, ciepła rodzinnego, spełnienia wszelkich marzeń, tych małych i duzych, przede wszstkim zdrowia, bo to najwazniejsze!!!! Życzy Filonka z rodzinką.:-)

Ja równiez nie zdrabniam żadnych słow mówiąc do małego, nawet jak był malutki, jakos nawet tego nie lubie jak ktoś przychodzi i sie do niego pieści.
Brawo dla dzieciaków rozwijających swe słownictwo. Kurcze zapomnialam hasła do you tuba, bo chcialam w=Wam pokazac filmik z małym, moze jakos mi sie to uda ale juz nie dzis.

Gosiek- brawo dla Ami że jednak juz ma zasoba cycowanie, i Tobie że wytrwałas. No wiem jak to przykro jak dziecie nie chce isc do mamy bo jest obrazone, u nas raz tak było jak mały na dłuzej z K został . to wtedy tak mi serce zabolało.A to byl tylko ten jedyny raz, a tak smutno sie zrobiło.
 
Dziewczyny życzę Wam udanej zabawy Sylwestrowej a na Nowy Rok dużo zdrówka, bo bez niego ani rusz, szczęścia, samych radosnych chwil, pociechy z dzieci, pomyślności i spełnienia marzeń zarówno tych duuuuużych jak i tych maleńkich.
Buziaki i do siego Roku!!!!

Zobacz załącznik 420780
 

Załączniki

  • 128499-Luksusowo-i-przebojowo-tak-zapowiada-sie-Sylwester-w-Trojmiescie.jpg
    128499-Luksusowo-i-przebojowo-tak-zapowiada-sie-Sylwester-w-Trojmiescie.jpg
    57,2 KB · Wyświetleń: 31
Moje kochane kwietniówki...

Kończy sie rok, a ja w nowy wejde z nową niespodzianką...przypuszczenia okazały sie jednak słuszne...przed chwilą zrobiłam test....w brzuszku mieszka mały kropek :-D:szok: małż w szoku ale is ecieszy na szczescie:szok::sorry2: musze ochłonąc bo mimo przypuszczen jak juz staly sie faktem to...ufffff....ojojojojoj! 2 dzieci jka ja jednego czasem nie ogarniam!:szok::szok::sorry2::-D musze to rozkminić na spokojnie...w każdym razie póki co nikt nie wie...
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ella gratulacje!!!!!!!! No to macie brąz z kropkiem :-) ;-)
a Julka może się znieni na plus przy maluszku?
Dbaj o was i nie przeginaj ;-) z forsowaniem się...
 
reklama
Hej laski,
wpadam się tylko przywitać, bo zaraz na spotkanie biznesowe lecę, a jeszcze tu w kapciach i bez makijażu siedzę.

Ella - gratuluję i strasznie się cieszę, że Cie zaraziłam:-D Super, że małż zadowolony - a nie mówiłam:-p:-D Wszystkiego, co dobre i wygłaskaj brzusio od nas!

aniez - zdrówka, z żony idealnej się uśmiałam:-D

No to zmykam, praca wzywa, pa!
 
Do góry