reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witam wieczorkiem

Helenka ładnie zasnęła, dzisiaj tatuś ma dyżur w nocy jak mała się obudzi :tak:

Monia spryciula z Hanki z tymi cukierkami :-) u nas na topie są świnki i krówki ale to norma wszystkie nasze pociechy je uwielbiały.Jak jadą na wieś do taty to obowiązkowo wizytują zwierzyniec :tak:Helenka aż piszczy jak widzi małe prosiaczki :-D

Salamandra Helenka ma 16 ząbków :tak:Ja nie lubię zdrobnień, mówię do dzieciaków normalnie a już najbardziej mnie wkurza jak ktoś do Helenki mówi tak po dziecinnemu :no:

Elvie super że Maciuś rozwija się dobrze :tak:

gosiek fajnie że Ami w końcu zaakceptowała brak cyca:tak: Helenka też teraz jest na etapie tatusia,ale to pewnie ze względu na to ,że częściej jest w domu .

Mamusia z niecierpliwością czekam na wieści i kciuki cały czas mocno zaciskam.

Aniez mam nadzieję że pokażesz nam fotki umalowanego małża i siebie oczywiście też;-)

Miłego wieczorku:-)
 
Aniez ja też chcę zobaczyć umalowanego męża :-D

Poczytałam ale w niedoczasie jestem :-D
zawsze coś do zrobienia do tego sylwka u nas robimy , 8 dzieciaków i 8 szt dorosłych oj będzie się działo . do tego 4 osoby u nas nocują .
także będzie wesoło .
 
Nie denerwujcie mnie... siebie to ja pomaluję, nie ma problemu, ale chłopa to się boję... może dam mu co trzeba i niech sam się pacykuje ;-)

Gardło mnie boli... szlak... mam nadzieję, że to nie to, co ostatnio, ale chyba jutro zarejestruje się do lekarza... ten rok to jakiś koszmar chorobowy... mam dość :-(
 
Gosiek, gratulacje odcyckowania, no i zobacz jak teraz wszystko sie ze soba ladnie laczy ... Mam nadzieje,ze i z jedzeniem juz Ami dobrze idzie.

Elvie- super ze z synusiem wszystko dobrze. Rety... Twoj dzidzius ma juz ponad 20 cm, a Ty brzucha nic a nic :-D:-D:-D

he he. Ale plama! Cofam, że Zoska najbardziej u zębiona... Widać jaka ze mnie matka... Mój Adaśko ma też 16 :sorry2: Jakos sobie ubzdurałam , ze 8....
hehhehe

Polka ma 19 zabkow. Brakuje nam ostatniej piatki i bedzie komplet.


U nas ok. My z Polka odpoczywamy, Ł do pracy smiga i wraca poznym wieczorem. Polka steskniona rano nie moze sie nim nacieszyc, a gdy wychodzi do pracy to jest ryk przy drzwiach jak diabli...

Sylwester???? W domu. To juz tradycja tutaj.
 
Ola przy waszych dzieciakach to jest szczerbatka .
ma jedynki , dwójki , potem wszystkich trójek brak , czwórki ma wszystkie i piątki zadnej .No ale jej zęby pierwsze wylazły w 13 miesiącu dopiero
 
Witam się na chwilkę,
dziś wyruszyłam w poszukiwaniu kiecki sylwestrowej a to co kupiłam to nawet kiecki nie przypomina, hehe.
tzn jest bardzo krótka i bardzo obcisła i nie wiem czy się odważę w niej wyskoczyć:baffled:

Maja padła niedawno bo dziś znów spała do 10tej i póżniej po prawie 3 godzinach ją budziłam. Matko tak się rozleniwiłam,że śpię po 10 godzin i wstać nie mogę. Oj od poniedziałku trzeba się będzie przestawić.
T ma wyrzuty,że śpimy tak długo i chce mnie rano z łóżka zwalać jak sam wstaje,ale nie daję się;-)

Po świętach mam tak rozepchany żołądek,że tylko chodzę i jem więc sobie chyba zapasową kieckę wezmę jakby ta pękła z przejedzenia.
Maja dziś chodzi i śpiewa: Ziuzia lala duzia dodatek ciała matek,a jak jej dalej nucę to zamiat zabiorę ją na bal jest zabiole basien (czyt. zabiorę na basen) i jak się kłóci jak jej mówię,że na bal a nie na basen.
Ma być basen i koniec, pływaczka moja kochana.

A nie pisałam wam,że na ostatnim basenie zakładają maluchom okulary do pływania. Maja tak to przeżywała,że ciągle tylko chce na basen jechać i mówi,że pan jej kulary założy.

Aniez pewnie za bardzo na małża krzyczałaś i gardło nie dało rady;-) a tak na serio to 3mam kciuki aby to tylko chwilowy ból był.

Aniam oj to wesoło u Was będzie, a jak wy te maluchy uśpicie w nocy?

Gosiek super,że Ami już taka samodzielna, a jeśli chodzi o auto to współczuję i mam nadzieję,że gościu odda wam kasę.

Gosiek23s tym odpieluchowaniem się nie przejmuj nawet nie liczę ile razy Maja zasikała podłogę zanim się zupełnie odpieluchowała. Jak dziewczyny były to na legalu na swoje krzesełko nasiusiała,ale od dwóch miesięcy nie miała 'wpadki'. dwa-trzy razy tylko delikatnie popuściła pod drzwiami do łazienki bo nie zdążyła.
Mamusiu 3mamy kciuki za Kasię i jej maleństwo!

Elvie wyśpij się dziś koniecznie! Super,że z Maciejem wszystko dobrze, niech rośnie zdrowy!
Co do ubrań od tego gościa to mam nadzieję,że ubrania nie będą złe, jak przyjdą to napiszę.

Katik o to może w następnego sylwestra kwietniówki ci dotrzymają towarzystwa? Słodkiego lenistwa dla ciebie i Poli :)
Zielona jeszcze trochę się Konstancja rozkręci i będziesz miała małą katarynkę w domu.

Magda czyścioszku zaraź trochę tą energią!

Salamandra u nas też 14 ząbali i w szoku jestem,że niektóre maluszki już piątki mają. Myślałam,że na razie spokój będzie. Zapomniałam ci odpisać,ale też trochę specjalnie abyś sobie głowy tymi kieckami na razie nie zawracała

Gosieńka musimy Was kiedyś odwiedzić to Helenka Mai pokaże małe prosiaczki bo jeszcze nie widziała.

Monia tylko jak będziesz Hanię odzwyczajać to się nie zrażaj tak jak ja po pierwszym albo drugim dniu. Musisz być stanowcza, choć Ty pewnie to doskonale wiesz mając drugą starszą córę;-)


dobra zmykam bo fajną książkę dostałam od siostry :)

spokojnej nocki:)
 
Ostatnia edycja:
aniam to moja ma jeszcze mniej zebow niz Ola,bo jedynki sa dwojek na dole brak u gory sa.Sa tez czworki wszystkie cztery i tyle.

e.salamandra ja az zaczelam liczyc zabki w japce Adasiowej po Twoim poscie:-D

kittek a Twoja niunia to niezla jest z tym gadaniem.Ami tez duzo mowi ale raczej powtarza slowa.Zdan jeszcze nie robi.No czasem uda sie jej powiedziec dwa slowa naraz np.chodzcie tutaj ale to by bylo na tyle.Slow natomiast umie duzo.
A z ta kiecka to Ty laska jestes wiec napewno cudnie bedziesz wygladasz.

monia no to Hanusia sie zdziwi jak sie dowie ze kurczaki zjada:-D

aniez ja tez bede czekac na foty Twojego malza.I zdrowka zycze zeby sylwek byl udany.

katik z jedzeniem troszke lepiej.Nie jest to jakas mega poprawa ale wszystko idzie ku lepszemu.Cieszy mnie to ze przynajmniej rano jak wstanie to cos zje i obiad czy jakas zupka tez jest wczesniej,bo kiedy doila cyca to nie byla rano glodna i nic nie jadla.Byly dni ze o trzeciej po poludniu jeszcze nic nie miala w ustach.Masakra.Teraz jest duzo lepiej.

Ja tez odkad tu jestem to zawsze sylwek w domu.Mamy zrobiona na dole piwnice tak fajnie i tam robimy wszystkie imprezy.Mielismy byc sami ale juz dwie pary sie wprosily wiec jednak sami nie bedziemy.No nic trzeba jakies zarcie wymyslic.
 
reklama
Zaczęłam pomagać M. w jego biznesie i tym sposobem znów idę spać przed 2:00.
Oby w styczniu z tego jakaś kasa była, bo jak nie to się wścieknę porządnie.


Katik - ja mam brzuch, ale pojawia się głównie wieczorem:tak: jak się luźno ubiorę to nie widać, ale w obcisłych bluzkach Maciuś już widoczny:-)

kittek - mam nadzieję, że Twoje ubrania będą ok, czekam na wieści. Gadulska Majki zazdroszczę, nasza się nauczyła chrumkać i mówić PEPA:szok::-D

gosiek - fajnie, że Amelcia zdecydowała się więcej jeść.

Lecę do wyrka, bo już mnie oczy szczypią.
Dobranoc.
 
Do góry