reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Jestem:-) Film świetny - trochę się popłakałam, trochę powzruszałam, a nawet łezka mi się w oku zakręciła na sam koniec. Polecam tym, które nie oglądały jeszcze, warto się wybrać do kina:tak:


Przed filmem połaziłam trochę za płaszczem, ale zamiast płaszcza nabyłam dwie pary rajstop gatta i bardzo fajna bluzkę z H&M, taką koszulową, kolor nude, z jednej strony do biodra a z drugiej do kolana, asymetryczna, wiązać można i nadaje się zarówno na ciążę jak i po, więc szczęśliwa jestem:happy:
 
reklama
Po calym dniu wredziowania Konstancja padla o 18ej... Zobaczymy na jak dlugo. W kazdym razie wykapana i w pizamce kima w lozku, wiec jest szansa, ze dojdzie do wniosku, ze nie bedzie tago snu traktowac jak drzemki.

Kostka uwielbia koty - generalnie kocha wszystkie zwierzeta, ale obecnie jest koci szal. Jedyna bajka jaka ja interesuje to Przygody kota Filemona. No i przypomnialo mi sie, ze kiedys tez byla bajka o 2 kotkach, jedna z nich miala na imie Lukrecja... Pamietacie jaka to bajka byla?
 
Ha! DZIEN DOBEREK!!!!!
Wszystkie prezenty rozpakowujecie :-D ???

Kuba poszedl do przedszkola, bo Mikolaj mial przyjsc, a na wczorajszej wizycie okazalo sie, ze uszy czyste!!! Obylo sie bez antybiotyku! Strasznie sie ciesze, bo to chyba pierwszy raz.

Rano byl szal na prezenty, do kazdego przyszedl Mikolaj, nikt rozgi nie dostal :-D
 
Rzeczywiście nikogo tu nie ma !! :szok:

Ja latam jak za przeproszeniem kot z pęcherzem. Od rana totalny szał i sie wyrobić nie moge. Bo najpierw prezenty i nie możliwość odciągnięcia J. od nich. Ledwo do przedszkola daliśmy radę dojechać na czas. Potem biuro rachunkowe, po drodze MM trzeba było kupić, hurtownie elektryczną zaliczyć.
Teraz sprzątam sobie meblosciankę w salonie a jeszcze mi się goście na dzisiaj zapowiedzieli tylko nie byli w stanie powiedzieć na którą :angry: jak ja tego nienawidze!!!! Dobrze żę ciasto wczoraj upiekłam...

no nic spadam
 
Hej.Kurcze gdzie wy jestescie?
U nas mikolaja nie bylo.Bedzie na gwiazdke.
elvie fajnie ze film udany.Ja czekam na niego jak bedzie dostepny na necie to sobie obejrze.

zielona u nas jest faza na Epoke lodowcowa Era dinozaurow.Caly czas by na nia patrzyla.Inna bajka nie wchodzi w gre.
 
Ktora zna dobry, domowy sposob na bol ucha?????
Cholera wczoraj wieczorem mnie wzielo, a dzis to juz totalna masakra, lacznie z tym, ze na ucho nie slysze.
 
Witajcie :-) jestem trochę zabiegana, bo mi się spraw nałożyło, jak się uporam ze wszystkim to będę na bierząco ;-)
Do tego sprzątam już teraz na święta bo potem jadę do domu i chcę zostawić porządek :-p co by mi teściowa po swojemu tego nie robiła :sorry: Chcę dziś małej światełka rozwiesić, żeby wczuwała się w atmosferę.
terapia jakoś nam idzie, hardcore jednym słowem ale dajemy radę (np czytanie bajki przez papierową rurkę szeptem wprost do ucha :szok:).
A ja nic nie dostałam :-( J też nic wieczorem nie dostanie :-p
zdrówka dla chorych
zmykam
 
reklama
katik ja pamietam jak babcie czesto ucho bolalo to sobie wkladala do ucha kawalek jakiegos kwiatka chyba to byla anginka.Nie wiem czy takowego posiadasz w domu?
 
Do góry