reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

hej dziewczyny brak mi ostatnio czasu na cokolwiek. W weekend szkoła dzisiaj byłam na urlopie ale za to krążyłyśmy po lekarzach. Wczoraj Natalka przyjęła ostatni (dwudziesty) zastrzyk dzisiaj byliśmy na kontroli i oskrzela są już czyste, ucho i gardło też ok ufff, potem wizyta u kardiologa - szmerów już nie ma ale profilaktycznie za rok mamy zgłosić się na echo serca. W domu sajgon muszę wszystko jakoś ogarnąć ale pogoda mało zachęcająca. Jakoś tak bez ładu i składu piszę ale w głowie też mam bałagan nie mogę się skupić chyba zmęczenie mnie dopadło.
 
reklama
Mamusiu super że Natalka już zdrowa... swoja drogą 20 zastrzyków :szok: M. mial 8 i była masakra!
Justa fajnie że się odzywasz!
Łazienkę częściowo ogarnęłam...znaczy zrobiłam to co mnie wkurzało i nie dało się nigdy domyć... :-p fugi na podłodze bo mam jasne. Ale teraz mam jak nowe!! I dumna jestem z siebie strasznie :-D
Ciacho upichciłam i mam luz...
 
Witam się po weekendowo!

Po choineczkę zapraszam chętne do mnie. Za dobry tydzien ruszamy ze sprzedazą. Do klimatu brak śniegu, ale wyjątkowo w tym roku az tak bardzo za nim nie czekam :-)

Jestem po sobotniej imprezie. Było fantastycznie. Wiem, wiem, że to adwent, ale w naszej branzy ( a to taki bal branzowy) inaczej nie pasuje. Sami fotografowie, kamerzysci, dj, grajki itp. Oj wyskakałam sie z moim malenstwem. Ale uśmiejecie się - zaden fotograf nie zabral sprzetu! Pewnie wszyscy mysleli tak jak my - dzis sie bedziemy bawic, a napewno nie jeden fotograf bedzie chcial sie swoim sprzetem pochwalic. A tu dupa. Okazalo sie, ze aparat miala jakas zona grajka. Wiec na 100 osob, tylko ona swiecila lustrzanką. Kieszonkowe zapewne byly, ale tego juz nie zauwazylam.
Do domu zwalilismy sie o 5, no a o 7 pobudka. Udalo mi sie w tym stanie przetrwac niedziele.

Elvie, kittek - dziękuję za sukienki. Wykorzystałam na imprezie dwie:-) Pojechalam w Elwirowej, a druga kittkowa na przebranie w razie jakiegos incydentu. I sie przydala, bo od obtancowywania na bezowej , na plecach odbily sie przepocone łapska facetów :no: Ale Elvie wszystko ladnie sprane :-)
Jeszcze raz wielkie dzięki.

Zajrzę do was później.
 
mamusiu - super, że Natalcia wyzdrowiała. Teraz regenerujcie pupcię;-)

Agnieszka - ja też dzisiaj łazienkę do błysku doprowadziłam:-)

e.salamandra - super, że zabawa udana i że obie kiecki wykorzystałaś:-)


A my właśnie zostawiamy szoguna babci i wybywamy z domu, mamy w planach poszukać mi jakiegoś płaszcza i home&you odwiedzić. Na 21:20 kino, na '"Listy do M." wreszcie idziemy:happy:
 
Mamusia 20 zastrzyków:szok:. Biedna dupinka, dobrze, że to już koniec

Elvie udanego wieczoru:tak:

Marta no to Ci Olusińska dzień dziecka urządziła:-), oby tak częściej. Jak to mało człowiekowi do szczęścia brakuje - parę dodatkowych godzin snu i jest jak nowy

Porządki świąteczne mam w tym roku eksperymentalne - mąż mi na grouponie sprzątanie zakupił, przychodzą 13-tego, w pracy wszyscy są strasznie tym sprzątaniem podnieceni, ja w sumie też, pierwszy raz zawsze podniecający:rofl2::-p

Do dziewczyn Mikołaj przyszedł - Zosia wielką szmaciankę dostała, chodzi i tuli, Ola wielkie pudło kilkupoziomowe pudło z kredkami, flamastrami, farbami

Miłego wieczorku:tak:
 
Ubralysmy choinke! Znaczy ja ubieralam,, a moj lobuz wszystko sciagal. W domu pachnie zywica, jak ja lubie ten zapach. Musze jeszcze dokupic jakiegos kolorowego badziewia, bo drzewko geste bardzo i wszystko zginelo. Na mlodej nie zrobilo wiekszego wrazenia, poza bombkami, ktore sciagala i uciekala z nimi - chyba zaczne lubic plastikowe ozdoby.
 
No i Kuba mi niedawno oswiadczyl, ze bedziemy dom dekorowac i on bedzie robil te ozdoby... matko... ja jestem beztalencie, stary owszem ladnie rysuje i inne takie, ale czasu nie ma :( wiec przyslowiowa "zima"...

hehe to nie ma przebacz, szukaj na necie i miłego robienia ozdób:-) to nie o talent chodzi tylko o pomysł i inicjatywę, ja tam lubie robić rózne takie duperele z j, przynajmniej z pół godziny się dziecko zajmie i nie marudzi:-)

tak wiec teraz goscie wpadna do nas ale warunkiem wstepu jest Przyniesienie jedzonka...

i tak ma być:-) u mie też jak ktoś przychodzi to dostaje jedno danie do opracowania

Elvie u mnie też musi być żywa i już:-)

Katik Polinka musiała słodziutko wyglądać, chyba nie mozecie tych lampek wyłączać

Justa super, ze sie odezwałaś!

Mamusiu bardzo się cieszę że Natalcia już zdrowa!

od wczoraj Stasia strasznie kaszle i przydusza i znów jesteśmy na silnym wspomagaczu... przez chwilę sie nawet zastanawiałam czy się do rabki nie wynieść, bo tam klimat "astmatyczny":-)
 
zielona ja pokochałam plastikowe duperele w zeszłym roku i przy tym zostaję.
Problem z tym gdzie teraz choinkę postawie. Przez ciekawosc Adasia mamy *******ami i waznymi rzeczami zawalone wszystkie najwyzsze miejsca w domu. O choinkę, a własciwie,by Adas krzywdy sobie nie zrobil, najbardziej sie boję. Bedzie wyjatkowo malutka i moze uda mi sie ja jeszcze gdzies pod sufitem wcisnąć

magda masz Ty kobieto dobrze! ja tez chetnie bym skorzystala, ale na takiej zasadzie, ze siedze popijajac herbatke i mowie co gdzie i jak, by było ok :-)
Ja jeszcze nic nie tknęłam, choc obiecałam sobie codziennie jedna szafe ogarnac :-(
I wyjatkowo daleko jestem z dekoracjami
Ale obejrzalabym zdjęcia Waszych drzewek Katik i Zielona :-)
 
hehe, nasza choinka jest wypisz wymaluj taka jak w zeszlym roku i 2 lata temu. 2 lata temu stalam pod nia z brzuchem, w zeszlym roku Polka siedziala (bo jeszcze nie chodzila). W tym roku tez udokumentujemy jak Polusia urosla.
U nas- odpukac- poza totalnym zauroczeniem choinka, jest zerowe zainteresowanie pod kontem demolki dekoracji. Choinka ma stac, i pieknie wygladac, i nawet Polka to kuma :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry