reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej.
Jak tu swiatecznie.My tez w nastepnym tygodniu bedziemy juz choinke ubierac.Ciekawe jak zareaguje Ami.Pewnie bedzie szalenstwo.
Ja jakos zebrac sie nie moge zeby tu popisac.Wczoraj caly dzien poza domem,zakupy spacery bo piekna pogoda.Dzis tez dopiero usiadlam na chwilke bo zaraz jedziemy polazic po sklepach dzis pierwsza niedziela miesiaca i wszystko wszedzie pootwierane.
Zjedlismy pyszna paelle zrobilismy w domku.Pychota.Uwielbiam wszystkie robale morza.

martus kurcze nie fajnie z tym prezentem wyszlo.Gosc powinien dostac kare.
aniez​ a Ty znow chorujesz.Zdrowka.
 
reklama
Hejka kobietki

Przepraszam że tylko na chwilkę bo niestety nie mam w domu internetu muszę podziękować telekomunikacji polskiej :wściekła/y: małż podwiózł mnie do siebie na wieś i nadrabiam co u was ale niestety za dużo naskrobałyście:-D
Mam nadzieję że w tym tygodniu net do mnie wróci :tak:
Buziaki i trzymajcie się cieplutko:-)

Baśka wszystkiego najlepszego z okazji imienin:-):-):-)

Papatki
 
gosienka - wracaj do nas szybko:-)

A ja chciałam małej trochę fot pocykać, które do kartek świątecznych użyję, ale M. ostatnio akumulatora w aparacie nie naładował, więc za dużo się nie nacykałam, ale coś tam zrobiłam;-)
 
kici najlepszego z okazji imienin:-)

u nas choinka stoi od wigilii do gromnicznej (oczywiście jak dotrwa:-)) w tym roku nie wiem czy będziemy w domu robić, chyba na polu tylko wystroimy, choć pewnie last minute się skuszę:-)
pozytywnie nas dziś zaskoczył teatrzyk dla dzieci w galerii, był za darmo więc myślałam ze dziki tłum go będzie szturmował, ale nie było żle, J nawet w 1 rzędzie siedział
 
Weekend widac :)

Kici Ty sie naswietujesz ;) najlepszego!

Ewka no ceny choinek rokrocznie mnie powalaja, ale Kuba drzewka nie odpusci... musi byc, wiec stary te jodle dotarga... jak zwykle bedzie kwekal, ze za wysoko mieszkamy ;)
No i Kuba mi niedawno oswiadczyl, ze bedziemy dom dekorowac i on bedzie robil te ozdoby... matko... ja jestem beztalencie, stary owszem ladnie rysuje i inne takie, ale czasu nie ma :( wiec przyslowiowa "zima"...
 
Ja nie wiem czy wytargam ze strychu sztuczną czy jakiegoś żywca w końcu kupię . jeszcze mam czas żeby to przemyśleć . ale pewnie stanie na sztucznej bo
- nie będzie mi sie chciało żywej wozić ( zawsze pełno igieł w aucie zostaje :-D)
- sztucznej i plastikowych bąvek dzieciaki nie rozwalą :-D

Postawię nie wiem kiedy ( czyt . jak mi się będzie chciało )
 
My Ubierzemy choinkę tydzien przed wigilia bo wtedy bede mogla z kims podjechac, w tygodniu moj tata pracuje a B jak zwykle wroci na ostatnia chwile i wszystko na mojej glowie...
Do tego robimy kolacje u nas bo pamietam jak mnie w zeszłym roku wkurzylo jezdzenie przez cale miast pozniej do moich dziadkow, ubieranie i rozbieranie Olki itp... tak wiec teraz goscie wpadna do nas ale warunkiem wstepu jest Przyniesienie jedzonka... ja nie bede miala na stanie w kuchni czasu, bo ten tydzien przed wigilia jestem codziennie w Olsztynie od rana do wieczora:(

Widzi mi sie jakas dekoracja w mieszkaniu ale jakoś pomysłu nie mam..
 
My Ubierzemy choinkę tydzien przed wigilia bo wtedy bede mogla z kims podjechac, w tygodniu moj tata pracuje a B jak zwykle wroci na ostatnia chwile i wszystko na mojej glowie...
Do tego robimy kolacje u nas bo pamietam jak mnie w zeszłym roku wkurzylo jezdzenie przez cale miast pozniej do moich dziadkow, ubieranie i rozbieranie Olki itp... tak wiec teraz goscie wpadna do nas ale warunkiem wstepu jest Przyniesienie jedzonka... ja nie bede miala na stanie w kuchni czasu, bo ten tydzien przed wigilia jestem codziennie w Olsztynie od rana do wieczora:(

Widzi mi sie jakas dekoracja w mieszkaniu ale jakoś pomysłu nie mam..
Bardzo rozsadne podejscie do sprawy heheh:-D


Zalujcie , ze nie widzialyscie rozczarowanej miny mojego dziecka jak zeszla rano do salonu, a tu choinka sie nie swieci, dekoracje wylaczone... Biedna rozkladala lapki i taka smutna byla... Za to jak tata odpalil wszystko- taniec radosci zostal odstawiony.
 
Katik - moja by pewnie ręce rozkładała i ze smutną minką mówiła "nie, nie, nie":-)

aniez - a gdzie choinkę kupujecie? Są tu jakieś sprawdzone miejsca? Chętnie skorzystam z polecenia, bo bez pachnącej lasem choinki świąt sobie nie wyobrażam.

marta - fajny warunek dla gości wykombinowałaś;-) ale w Twojej sytuacji jesteś całkowicie usprawiedliwiona:tak: Niech przytargają, co mają:-D


Nie zapeszając - Lenka zaczęła zasypiać o rozsądnej godzinie, od 20minut słodko śpi mimo, że jej pokój graniczy z łazienką a za ścianą w łazience pralka hula. Muszę mieszkanie ogarnąć, bo młoda narzucała wszędzie swoich kulek nesquick i łuskanego słoneczniku:baffled: Oglądałam dzisiaj taki program na "czwórce" jak dwie babki sprzątają brudasom domy. Nasłuchałam się o roztoczach i bakteriach to mnie wena na sprzątanie naszła:-D
 
reklama
Elvie odpukać, Ola tez wrocila do normalnego zasypiania. Szkoda tylko ze jej te dlugie spanie rano nie zostalo...

Zeby nie bylo ze ja tak tych gosci wykorzystuje to sama tez cos zrobie-jajka w majonezie-ugotuje jaja, przekroje na pol i poloze majonez:)
 
Do góry