reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Elvie odpukać, Ola tez wrocila do normalnego zasypiania. Szkoda tylko ze jej te dlugie spanie rano nie zostalo...

Zeby nie bylo ze ja tak tych gosci wykorzystuje to sama tez cos zrobie-jajka w majonezie-ugotuje jaja, przekroje na pol i poloze majonez:)
marta - to chociaż strzykawką do dekoracji tortów to zrób i zielonymi badziewiakami ozdób, żeby nie było, że się nie postarałaś;-) :-D
 
reklama
Elvie- pod marketami rozstawiaja caly ten bajzel, pod tesco bankowo bedzie, Oszolomem, Carefourem itd. Stary chyba pod Tesko kupuje i ladnie sie trzyma, ale kaukaz malo pachnie (bo to nie swierk) za to igiel tyle nie gubi...

Katik- wrzuc fory choinki i Polinki :-D

Normalnie mezowi medal sie nalezy! Dzieci obrobil, sniadanie, obiad i kolacje serwowal, o slodycze niedzielne zadbal, z dzieciakami sie bawil, a teraz podloge szmatuje... :-D skarbus ;-) ale szaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Bo sie rozbestwi :-D
 
aniez juz Ci zazdroszcze tego meza.Moj dzis nawet nawet z dzieckiem na spacer nie wyszedl.
A przepraszam zrobil kolacje jutro moze wrzuce przepis bo pychota wyszla.
 
Moje dziecko chyba mnie kocha:) pospala do 10.30 :)
Od razu mam lepszy humor, odespalam zmeczenie z calego tygodnia i juz mi lepiej.
Szkoda tylko ze tak brzydko na dworzu... 11 na zegarku a my przy wlaczonym swietle..
 
Hehehe... moje tez palaja do mamuni miloscia wielka, bo pospaly do 9:00 i grzeczniutkie sa moje male Diabelki ;-) do niedawna co prawda pidzama party bylo, bo sie matce nie chcialo ich pogonic '- a teraz odkurzaja.

Przed chwila serce mi stanelo, bo jak skladalismy lozko, to przygnietlismy kota, pacan nie wylazl ze srodka, a zawsze wylazi... ale nic mu na szczescie nie jest! Pies go po tym incydencie wylizal, wiec nie wiem, co dla kota bylo gorszym przezyciem ;-)
 
Witam poniedziałkowo.
Jeszcze mikołajek nie bylo a ja już szukam i myśle coby tu J. na gwiazdkę kupić :eek: myśleliśmy o Lego Cobi ale z powodu M. odpada bo J. nie chce się tym bawić z obawy że mu to M. rozwali :-p:no:i szukam i myśle...
Dla M. postanowiliśmy zrzucić się na rowerek trójkołowy ale taki z napędem łańcuchowym...
Coś mi mówi że musze powoli zacząć sprzątać ale mi się nie chce :-p więc posiedze na chwile na necie to może mi przejdzie :-p
 
Witam i znikam, za 2h moja mama przyjeżdża, więc wykorzystujemy z M. jej obecność na maxa czyt. lecimy na zakupy, później do knajpy na obiad a wieczorem do kina:happy: Jutro w planach mamy malowanie pokoju u Lenki a wieczorem mikołajkową sesję zdjęciową:-)

aniez - Twój małż jak mój M. Dobrze sobie wybrałyśmy partnerów;-)

marta - oby Ola częściej tak Ci spała, moja młoda trochę w nocy łaziła, ale pospała do 10:00 więc też jesteśmy wyspani i szczęśliwi:-)

Udało mi się poskromić włosy Lenki - spinek i gumek to ona nie toleruje, od razu ściąga, ale takie mini żabki kupiłam i od rana z tyłu ma dwie zapięte i jeszcze na głowie są:-D
 
hejka
slyszalam ze ktos tutaj zatesknil za mna:-)
u nas wszystko fajnie leci, zdrowi wszyscy, niunia coraz wiecej wyrasta na lobuza calkowitego:tak:, ja zapracowana i zmeczona hihi, nie mam czasu na kompa, a zreszta tak mi muli ze nie mam nerwow nieraz i wylaczam, podczytuje forum ale nie mam weny juz odpisac

u nas tez juz calkowity nastroj swiateczny, chalupa udekorowana, lampki sie wszedzie swieca, tylko choinki brakuje ale to za dwa tygodnie dopiero - tak jak w polszy zreszta, przed wigilia
prezenty juz pokupowalam w koncu dla wszystkich, dziuzus ile to mnie stresu kosztowalo:baffled:
 
reklama
Do góry