reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

dzieki dziewczyny. sprawe napewno zglosze, zaczne od allegro, ale spor moge zlozyc dopiero w srode, po 7 dniach od zakonczenia aukcji... ja zamawialam i placilam w zeszla niedziele...gosciu na maile nie odpisuje, telefon wylaczony, konto na allero zawieszone..

najgorsze ze jestem teaz bez prezentu dla Olki... wiem ze to dziecko i jej nie zrobi rozniczy czy cos dostanie czy nie albo czy dostanie to dwa dni pozniej...ale to sa jej rugie swieta z tym ze pierwsze kiedy jest taka "swiadoma'..w zeszlym roku tylko lezala, nic nie robilo na niej wrazenia, nie interesowala sie choinka ani tym co pod nia, dlatego chcialam zeby w tym roku zaznala takich rawdziwych mikolajek i swiat, zeby poczula atmosfere i wogole...

ta kuchenka jest teraz w promocji w realu za 169zl kiedy w smyku chodzi po 319....:szok::szok: dzwonilam do sklepu w grudziadzu tam juz kuchenek brak, dzwonilam do olsztyna to pan powiedzial ze owszem kuchenki sa ale dzis ludzie powariowali i nie jest mi w stanie obiecac ze jak przjade za 40minut to jeszcze zabawke dostane...

no nic, Olka bedzie musiala na prezent poczekac do gwiazdki
 
reklama
Dzionek mi przeleciał nie wiadomo kiedy.
Rano spacerek z dziewczynami, potem obiad, Zosia lulać, a ja z Olą po buty, w wielkich bólach modnisia jedne zaakceptowała, potem pizza i lody.
Teraz Zofik próbuje zasnąć, a Ola z tatą łańcuchy świąteczne zaczęła wyklejać

Marta to faktycznie kicha, zgłoś koniecznie. My kiedyś w telewizorze umoczyliśmy, ale nie na allegro, o sklepie w tv mówili, 19 letni biznesmen w areszcie, bez szans na odzyskanie kasy i trójka poszła w p..du.
Ceny tych kuchenek to po prostu:szok:

Aniez zdrówka

Ewka głęboki oddech, policz do 10, dzieciaki jeszcze milion razy nas do szału doprowadzą
 
marta - mam nadzieję, że kasę uda Ci się szybko odzyskać. A to jakiś nowy sprzedawca był? Ja zawsze kupuję od tych, co już masę pozytywów mają, nawet jeśli czasami mają o kilka złotych drożej. Na allegro przejechałam się tylko raz kupując ubrania dla małej, do dziś nie doszły, laska twierdzi, że wysłała zwykłym listem, spór zaczęłam i zakończyłam bo mi tłumaczyła, że sama wychowuje dziecko i zwróci mi kasę jak dostanie alimenty. Nie zwróciło a zakupu dokonywałam na wakacjach.


A my po lodach, koktajlach, a ja dodatkowo po herbatce żurawinowej z żurawiną i cytryną- pyszna! Lenka się wyganiała z tatą na placu zabaw i jeszcze na nóżkach wróciła do domu, bo wózka nie braliśmy. Teraz ogląda The Voice of Poland i tańczy w jednym z moich butów, który przytargała z przedpokoju:-)
 
Elvie sprzedawca mial duzo komentarzy, ani jednego negatywu, dopiero dzis sie posypaly.
To jest moj pierwszy raz kiedy sie nacielam a kupilam juz naprawdę duzo, poczawszy od ciuchow, kosmetyków, przez stol z krzeslami i wykladzine podlogowa, a konczac na czesciach samochodowych i plandekach do tira...
 
Marta- ja Ci strasznie wspolczuje, ale wiesz co... moze kup dla Oli miska, przytulanke :-) zapakuj pieknie, przeciez to chodzi o to, zebys Ty wiedziala, ze Mikolaj byl, a Ola zeby strzelila 'karpia' :-D

Ja wierze, ze cos wymyslisz :-) teraz jest dol (tez bym miala), bo sytuacja swieza, ale jutro bedzie to inaczej wygladalo... ja np. najlepiej wspominam ksiazki i kalejdoskop z Mikolajowych prezentow... O! Ksiazke mozesz kupic :-) nieduza, zeby Oli czytac :-)

Elvie- jarmark jest do 23 grudnia... takze spoko, a jutro przed Mikolajkami to tam bedzie szal cial... w zeszlym tyg. uchetalam sie okrutnie, kto wie, czy tego paskudztwa stmatad nie przytargalam... wrrrr...

Ewka- ja od dziecka choruje na anginy ropne, zadnych innych chorob, poza wirusowkami wieku wczesno dzieciecego nie przechodzilam... wiem o tym wymazie od lat, ale jakos wiele lat mialam spokoj, a tu na stare stetryczale lata takie hocki- klocki!!!
 
aniez - dzięki, to ja w takim razie jutro doopska tam nie ruszam, bo młodą mamy w tygodniu szczepić, więc zdrowa musi być. Moja mama w poniedziałek przyjedzie to się może w środę wybierzemy;-)

marta - zrób jak aniez pisze, kupić cokolwiek, my małej tablicę do pisania znikopisem za 29zł a radość pewnie będzie olbrzymia:tak:
 
Kici spełnienia wsystkich marzeń, uśmiechu na twarzy oraz słonka każdego dnia!!!

Aniez zdrówka dla Ciebie. Angina to pskudztwo straszne. Mój T raz z ropnej wyleczył się tylko szałwią i toną czosnku bo się uparł,że nie weźmie antybiotyku bo jakiś mecz ligowy miał za kilka dni i twierdził,że po antybiotyku będzie osłabiony. Płukał po 20razy na dobę tą szałwią.

Martuś kurcze mam nadzieję,że allegro rozwiąże tą sprawę jak najszybciej. Maja od nas gdyby nie to,że sanki wylukałam w bieronie to dostałaby jakąś książeczkę bo bez nich ostatnio to nawet do kibelka nie pójdzie.

Elvie lody Grycana, grrrrr ja też poproszę malagę i kokosowe;-) Sorbetami też nie pogardzę ;)

Maja przed chwilą padła, jutro liczę na to,że dłużej pośpię. Przy voice of Poland kazała sobie spódniczkę przynieść i tańczyła od czasu do czasu w kapciach taty, nam też nie dała posiedzieć. Idę książkę czytać, mam dziś zakaz siadania do roboty od małża.
 
Marta zgłoś koniecznie ja mam wyrok sądowy kiedyś zamówiłam płyty niby mało bo 30 zł była sprawa facet dostał wyrok ma rok na zwrócenie kasy .
Do tego ponieważ płyty były jak się okazało przegrywane ma chyba z 15 koła kary dla zaiksu.
takze warto składać nawet jak efekt będzie za rok

Aniez zdrówka z wymaz zrób koniecznie . Moja przyjaciółka teraz czesto choruje też własnie na anginy i tym podobne . jak dzieciaki nie łaziły po szkołach przedszkolach to był spokój a teraz pewnie one syfy znoszą i ją łapie

Wakacje mi zdrożały nie dość że kurs euro do dupy to jeszcze mój małżonek nie chce jechac w czasie euro zresztą nie tylko on bo znajomi co z nami jadą tak samo . na mistrzostwa się nie wybieram a trzeba będzie za nie dopłacić
 
Aniez jakiego jezyka sie uczysz? Ja zawsze chcialam nauczyc sie hiszpańskiego, ale teraz ani checi ani czasu, ani motywacji...Zdrowka!
Aniez szkoli sie w angielskim :-D
Juz planujemy jej kolejne odwiedziny u mnie, wiec szlifuje :-D:-D:-D:-D

Marta, oj nieciekawie z tym allegro. Ale faktycznie moze cos sie uda odzyskac jak zalozysz sprawe. Oby sie jakos pomyslnie rozwiazalo.
A Ola... hmmm... Olunia przeciez grzeczna byla, wiec od Mikolaja na pewno cos dostanie :tak::tak::tak::tak:


Ja sie dzis za male przymiarki do wigilli wzielam i juz krokiety z kapusta i grzybkami zrobilam. Jedno z glowy. Ł z Polinka dzis domek przyozdobili, i cale popoludnie Pola miala ekscytacje totalna z powodu choinki i wszelkich swiecidelek w domu. Latala jak szalona, pokazywala raczkami, wydawala podekscytowane odglosy i sie smiala na maxa. Moja kochaniutka :-D
 
reklama
Do góry