reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniam- no pewnie, ze tylko dziec! U nas przedszkole panstwowe, dodatkowych zbiorek nie ma, wszytskie dziec w grupie dostaja takie same paczki :-D i mi sie to podoba.

Ja nie wiem, jak dzieciaki moga z goraczka smigac, u mnie Kuba dobrze temp.znosi, B. gorzej, a ja to juz fatalnie!!!!
 
reklama
Dorota ja kalendarz na 2012 mam juz dwa miesiace:) w styczniu mamy juz 3 wizyty, jedna w lutym i jedna w marcu...

Gosiek u nas dwojki dopiero niedawno wyszly, nie martw sie:)

Aniez jakiego jezyka sie uczysz? Ja zawsze chcialam nauczyc sie hiszpańskiego, ale teraz ani checi ani czasu, ani motywacji...Zdrowka!

Usiadlam wlasnie w fotelu z goraca herbata.. uwielbiam ten moment dnia kiedy Ola spi i jest tak cicho... uwielbiam patrzec na nia kiedy spi i trzyma w lapce ta swoja hello kitty:) Kurcze jak ja ja kocham...

Uciekam jeszcze troche podelektowac sie ta cisza
 
hej

staram się podczytywać, ale kiepsko mi wychodzi:-(
Aniez zdrówka
Marta trzymaj się, podziwiam Cie i oczywiście Dorotę. Dziewczyny tyle w Was siły dziewczyny.
postaram się poprawić, ale to jeszcze może potrwać:-(
kolorowych snów
 
wyslac chlopa po zakupy...

mowie mu kup mieso mielone bez tluszczu - przytargal z 20% zawartoscia sadla...
kup jogrt naturalny bez substancji slodzacych, a jesli takiego nie bedzie to ze slodzikiem, nie z cukrem - przytargal z cukrem i w dodatku 2 litry...




A poza tym od kilku dni mysli plataly mi sie wokol mojego exa. Napisalam dzis do niego maila, bo nieczesto mi sie zdarza o kimkolwiek myslec tak uporczywie.
Okazalo sie, ze chlopak wlasnie mial operacje. Wyslal mi zdjecie zrobione przed sekunda. Wyglada na nim jakby sie zderzyl z czolgiem. Wycieli mu kawalek twarzy razem z jakims guzem. Szczesliwie nie byl to zaden kanceroidalny syf, ale coz rzadkiego... Mogl stracic oko, ale udalo sie je zachowac. W poniedzialek beda mu przeszczepiac skore z uda.
 
Witam sid pierwsza dzis

Ola juz trzecia noc przespala po staremu:) od wczoraj ma jeszcze taki humorek ze smieje sie na glos bez przerwy a ja razem z nia hehe.
No ale obowiązki czekaja, uciekam szczotkowac mala a pozniej na spacerek
Milej soboty!
 
Witam i znikam,
robimy szybko jedzonko i jedziemy na jarmark świąteczny:-)
Słonko za oknem zaprasza do spacerowania.
Miłego weekendu, laski!
 
Kici 100 lat w szczęściu i miłości, spełnienia marzeń!

Aniez mam nadzieję że faktycznie bokiem chłopaków obejdzie, smacznych lodów truskawkowych:-)

a u nas miłe sobotnie przedpołudnie, zrobilismy z J ciasteczka i obiadek, teraz chłopaki bawią się z tatą, a ja mam chwilkę:-)

miłego weekendu!
 
Kurde no...

Zamawialam na Allegro prezent dla Oli i mnie oszukali:( zresztą nie tylko mnie... 150zl poszlo sie..
W efekcie nie mam ani prezentu ani pieniedzy...
 
reklama
Marta zgłoś to do allegro! niech się tym zajmą i może uda się odzyskać kasę. Masz potwierdzenie zapłacy tej rzeczy??
Swoją drogą co chciałaś dla Olki? I jaki to allegrowicz. Przyda nam się ostrzeżenie :tak:
 
Do góry