reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Zamawialam kuchenke z FP, konto juz zawieszone, wiec sie nie wpakujecie... Kurcze ale zla jestem..

Myslicie ze mam to na policje zglosic?

Kurcze zlozylismy sie z rodzicami i siostrą, to mial byc prezent na mikolajki, zla jestem okropnie...
 
Witamy

Przeprowadzka w pelni, dzisiaj sie przeprowadzamy (przez caly tydzien sie przeprowadzamy, ale dzis juz definitywnie hehe)
Milion gosci w niedziele sie juz zapowiedzialo
Koncza mi sie sily
Do czasu jak zasiade w swoim lozku, pa
 
ewka Dziękuję Ci ślicznie za pamięć :-*

Marta tak jak Ci napisałam na FB warto to zgłosić. nie odpuszczaj.
 
marta - zgłoś do Allegro koniecznie:tak:

kici - miłości, uśmiechu, spełnienia marzeń!!

Nasz wyjazd nie wypalił, bo mamy dzisiaj dzień śpiocha.
M. położył się spać po 13:00 i spał do teraz.
Ja z Lenką spałam od 14:30 do 16:30.
Teraz szybko kaszę gotuję, gulasz podgrzewam i jak zjemy to zrobimy małej wypad do Pasażu do małpiego gaju - niech się wygania z tatusiem, a mamusia obok posiedzi w Grycanie, porcję lodów zje i koktajl wypije:-D
 
Martus po pierwsze super, ze Ola pospala w nocy, a po drugie wal z allegro straszny. Zglos na policje tak czy inaczej!

Kici wszystkiego naj, naj, naj!

Elvie mnie tam jarmark w weekend przerasta, jak macie czas to idzcie w tygodniu, byle nie w Mikolajki :)

Ewa lody byly pyyychaaa ale nie pomogly ;(

Zebralam sie dzisiaj i poczlapalam do lekarza, znalazlgsm sobie nawet przychodnie gdzie wizyta kosztowala 30 zeta nie 150 :) a do przychodni dyzurnej na NFZ to ja mam za daleko... w kazdym razie angina w rozkwicie, zostalam zaopatrzona w antybiotyk i prikaz zrobienia wymazu za jakis czas... eh...
 
aniez - zdrówka!! Fajnie, że z wizytą się tak tanio udało. A w tygodniu ten jarmark też hula? Ostatnio przejeżdżałam to z ulicy widziałam sporo kramów zamkniętych, dlatego się nastawiłam na weekend. Planujemy iść tam jutro. Teraz wiążemy sadła po obiadku i zaraz się do Pasażu zmywamy.
 
reklama
Marta też uważam ze powinnaś to zgłosić, może akurat uda sie kasę odzyskać...

Aniez
wracaj szybko do zdrowia, a powtórka z lodowej kuracji nie zaszkodzi:-) wymaz musisz zrobić, bo tyle co się wyleczyłaś z anginy a tu znowu, może antybol był za słaby i nie wybił dziadostwa do końca?

Ja nie wiem czy to czas na jakiś skok rozwojowy u J czy jak? czuję się jakbyśmy wrócili do najgorszego koszmaru buntu dwulatka, taka dzika histeria co chwilę, że wychodzę z domu bo mam ochotę go rozszarpać, na szczęście jest tatuś i ma więcej cierpliwości:-)
 
Do góry