reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ano jak ucho to pewnie trzeba .
Nie wiem nie znam się cholerka i obym się nigdy nie poznała .

Jak tak sobie przypominam to tez nigdy chyba zap. ucha nie miałam .

Ważne że mi mąż do świata żywych wrócł bo w sumie 3 tyg był chory a jeszcze nadal troszkę kaszle .
Ale wczoraj bigos zrobił , upiekł mięsko na kanapki zrobił zakupy i zupę , znaczy się jest z nim lepiej :-D

Musiała m kupić Szymkowi czapkę mikołaja na 6 grudnia do przedszkola. u was też takie pomysły ? mam nadzieję że co roku pomysły są te same . niech sobie wymyślają tylko to hja cholerka muszę gonić po sklepach i tego szukać . u OLi też mikołajki i rodziców decyzja że kazdy swój prezent a nie Zrobiony przez panie .. bez komentarza
 
reklama
A ja się nie zgodzę. U mojej cioci w malakserze kilka razy robiłam i to nie to samo mimo,że ona nóż specjalny do placków ma. Jak się samemu zetrze to jakieś lepsze:-)

Spanie mnie wzięło i jak mała zasnęła to i ja padłam. Śpię sobie a moje dziecko najpierw mnie głaska i całuje, potem palucha w oko mi wkłada tzn. że mam oczy otworzyć, a następnie soczkiem swoim z butelki chciała mnie poić i karmić kulkami nesquicków, które przed spaniem rozwaliła na dywanie:-D Jak dwa zjadłam to mi oczy kazała zamykać i mówi "aaa":-D

Idę gulasz robić, bo mi się szynka wreszcie rozmroziła.. Może jutro placki do niego zrobię i będą po węgiersku;-)
 
Matko co za pomysły :no:
Ja się z ogłoszenia w przedszkolu dowiedziałam że Mikołaj wygospodarował w grafiku czas dla dzieci z przedszkola i przybędzie 6-go grudnia...
żadnych zbiórek itp.
 
Witam się na chwilkę, miałyśmy dziś tylko echo serca (ale to najważniejsze jest), klips trzyma jak powinien, przecieków nie ma więc kardiolog 3 stycznia.
Kupiłam sobie kalendarz na 2012r bo juz mi się 2 wizyty na 3 ustawiły, jak tak dalej pójdzie to zginę :no:
Do wieczorka
 
Aniam- chodzi o to, ze przy tym stanie ucha, ktory jest, latwo moze dojsc do namnazania sie bakterii w uchu (ze wzgledu na katar, ktory sie tam dostaje) i wtedy zonk, bez antybiotyku nic nie zrobisz :-( a poniewaz weekend mamy, to lepiej byc przygotowanym na taka ewentualnosc. Przy wirusie goraczka to 37-38,5 dosc latwa do zbicia, przy bakterii to bedzie dobrze powyzej 39 wiec jak dziecko ma wysoka goraczke i nic wiecej mu nie dolega to w wiekszosci przypadkow wykluwa sie jakies bakteryjne g...o. Tez nie mialam zapalenia ucha, ale ponoc dzieci maja je czesciej niz dorosli, bo tam od nosa jest blizej do ucha (najprosciej rzecz ujmujac).


Odbilo mi i sobie robote wymyslilam- nalesniki z truskawkami, ale dziec szczesliwe :-D
 
Witam

U nas chwila spokoju - dziewczyny z jogurtami zasiadły
Obiadek podszykowany - zarzutka i schabik upieczony z warzywami, posprzątać jeszcze by się przydało, ale będę udawać, że nie widzę:cool2::-p

Aniam kicha u was z tym Mikołajem. U nas prezenty są kupowane z kasy z rady rodziców, dla wszystkich jednakowe (dla dziewczynek inne, dla chłopców inne)

Elvie jakbym miała ręcznie trzeć to w życiu bym placków nie jadła, mam końcówkę do maszynki do mięsa, trę buraki, ziemniaki, marchewkę na surówkę itp

Aniez zdrówka dla chłopaków, oby recepta się nie przydała

Kici przerażająca ta wizja, oby się nie sprawdziła
 
aniam - kiepsko z tą organizacją Mikołaja..

aniez - rzuć mi naleśnika!

mamoPaulinki - super, że echo wyszło w porządku. Trzymam kciuki za kolejne wizyty;-)

magdaciosek - dlatego ja robię sporadycznie, czyt. raz na 2-3 miesiące:-)

Kurcze dumna z siebie jestem, bo gulasz węgierski wyszedł mi jak marzenie:happy2: Do tego kaszę na szybko ugotowałam i tym sposobem zjedliśmy w ramach kolacji drugi obiad:-D No i na jutro jeszcze zostało;-) Najważniejsze, że Lence danie przypasiło i zjadła prawie taka porcję jak ja:szok:


Losowanie grup oglądacie??
 
kici - wróciłam szukać, bo wcześniej jakoś mi umknął Twój post. Ja korzystałam ze sprawdzonej wróżki, wróżyła z kart cygańskich, kasowała tylko 10-15zł za seans i wszystko mi się sprawdziło i nie tylko mnie, więc wierzę i więcej nie jeżdżę.
 
uwielbiam placki ziemniaczane! Narobiłyście mi ochoty, idą trzeć kartofelki!


kici właśnie zapomniałam Ci napisać. Mam nadzieję, że się nie sprawdzą te wszystkie rzeczy!
Zdrówka dla Aniezowych chłopaków!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Od tego cholernego zimna skora mi na dloniach peka :wściekła/y:


Mloda znowu zadbalo o to, zeby matka nie pospala. Obudzila sie okolo 3 i zasnela dopiero po 4ej. Budzila sie co chwile i o 7ej zdecydowala, ze do kitu takie spanie.

Zdrowka dla Kubaska.
 
Do góry